Panasonic RB-M500B čierne

Cena:
109,00 €

Pôvodná cena 129,99 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,18 €

Vyberte si iný variant

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Pohodlné bezdrôtové slúchadlá Panasonic RB-M500B v čiernom farebnom prevedení vás ohúria čistým zvukom a mohutnými basmi s funkciou XBS DEEP, ktoré budú prúdiť do vašich uší z 40 mm neodymových meničov. Slúchadlá vydržia prehrávať hudbu prostredníctvom technológie Bluetooth 5.0 dlhých 30 hodín na jedno nabitie a vďaka technológii bočného rozptyľovania tlaku zaručia komfort pri nosení. S určitosťou poteší aj mikrofón a multifunkčné tlačidlo na spustenie hlasovej funkcie smartfónu pre výber skladieb, nastavenie hlasitosti a ovládanie hovorov. Špecifikom je basový reaktor produkujúci silné vibrácie pre ešte intenzívnejší zážitok z počúvania. Súčasťou je aj odpojiteľný kábel s dĺžkou 1,2 m.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 16 %

Zvážte aj tento produkt

Špičkové bezdrôtové slúchadlá na uši Sony WH-XB900N v čiernej farbe disponujú technológiami NFC a Bluetooth pre jednoduché spojenie potrebné k prenosu multimediálnych súborov. Ponúkajú čistý a jasný zvuk s výraznými basmi (technológia Extra Bass vylepšuje nízke frekvencie), ktorý bude do vašich uší prúdiť z prepracovaných a pohodlných náušníkov. S určitosťou poteší možnosť užiť si hudbu aj v rušnejšom prostredí – o to sa postará technológia potlačenia hluku. Pýšia sa výnimočne dlhou výdržou batérie – za 4 hodiny získate až 30 hodín nepretržitého prísunu tónov. Integrovaný mikrofón zabezpečí nenáročné telefonovanie bez pomoci rúk. Stlačením príslušného tlačidla sa môžete spojiť aj s hlasovým asistentom vo vašom smartfóne.

Základné parametre

  • Značka: Sony
  • Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
  • NFC: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Hlboké basy rozprúdia vaše telo

XBS DEEP (systém extra hlbokých basov) vytvára dobre vykreslené hlboké basy, vďaka čomu pocítite vplyv dynamického zvuku v celom tele, akoby ste boli v posluchárni alebo v koncertnej hale.

Dobre definovaná odozva hlbokých basov

Systém bezokrajového reproduktora je vybavený pružnou membránou z nanovlákien, ktorá nie je priamo pripevnená k rámu reproduktora, čoho výsledkom je  plynulejší pohyb membrány a produkcia dynamického basového zvuku s vysokým rozlíšením.

Silné vibrácie 

Basový reaktor zosilňuje nízke frekvencie skutočnými vibráciami k vytvoreniu basového zvuku, ktorý znie, ako by ste boli na živom koncerte.

Pohodlné nosenie

Technológia bočného rozptylu tlaku rovnomerne rozptyľuje pozdĺžny tlak na celé uši pre komfortnejšie používanie počas celého dňa.

Unikátne funkcie

  • Aktivácia hlasového asistenta - Spustite funkciu hlasového ovládania vášho smartfónu k jednoduchému výberu hudby, nastaveniu hlasitosti a začatiu telefónnych hovorov bez použitia rúk.

  • 30 hodín prehrávania - Môžete si užiť viac ako 30 hodín nepretržitého bezdrôtového prehrávania. 

  • Rýchle nabíjanie - Len 15 minútovým nabíjaním získate 2 hodiny počúvania.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Panasonic
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth, 3,5 mm
Štýl nosenia: náhlavné

Ďalšie vlastnosti

Značka: Panasonic
Ovládanie prehrávania: Áno
iStupeň krytia: nemá

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Hmotnosť: 316 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Nie

Konektivita

iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth, 3,5 mm
Odnímateľný kábel: Áno
Dosah: 10 m

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Nie

Batérie

Výdrž batérie: 30 hod.

Ostatné

Kód produktu: RB-M500BE-K

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore