Panasonic RP-BTS10E-W biele


NFC: Nie, Rozhranie: Bluetooth, Štýl nosenia: do uší Viac info


Cena 39,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,80 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Kompaktné ultraľahké športové Bluetooth slúchadlá Panasonic RP-BTS10E-W sú vhodné pre náročné cvičenia v telocvični, šport a jazdu po cestách i chodníkoch. Slúchadlá na hlave dobre držia a pohodlne zostanú na mieste počas cvičenia. Ich trieda odolnosti IPX-2 poskytuje odolnosť proti potu a vlhkosti. Vysoko kvalitné 14 mm neodymové meniče poskytujú hlboké basy. Pre bezpečnosť počas cvičenia nie je okolitý zvuk úplne potlačený, aby ste počuli a vnímali okolie. Farba: biela.

Váš nový spoločník pre tréningy

Vďaka konštrukcii určenej na prirodzené nosenie, hlbokým basom a hmotnosti len 22 gramov poskytujú slúchadlá Panasonic RP-BTS10E-W zážitok z bohatého zvuku dokonca aj počas najnáročnejších cvičení. Využívajte pripojenie Bluetooth a nemajte starosti s nabíjaním: stačí schmatnúť a ísť.

Rýchle nabíjanie, nastaviteľná konštrukcia, brilantný zvuk

Ľahké slúchadlá RP-BTS10 sa vďaka nastaviteľným ušným háčikom prispôsobia líniám vášho tela. Pripojte sa cez Bluetooth a zažite robustné basy z 14,3 mm budiacej jednotky. Otvorený prenos zvukov sa zmiešava s okolitými zvukmi, takže nikdy nebudete odrezaní od vonkajšieho sveta. Batéria má výdrž viac ako 4 hodiny a je vodotesná.

 

Rýchle a stabilné nasadenie

Nastavovací prvok na rýchle nasadenie a nastaviteľný háčik zaručujú rýchle nasadenie a bezpečné držanie aj počas intenzívneho cvičenia. Spona s háčikom pridáva k vynikajúcemu nasadeniu odolnosť vďaka mäkkému, no zároveň pevnému elastoméru. V dôsledku toho sa pri nosení minimalizuje napínanie.

Slúchadlá s tradičným štýlom, ekvivalent kódu IPX2. Ideálne na šport

Namiesto blokovania umožňujú slúchadlá s tradičným štýlom vstup okolitých zvukov spoločne s hudbou, aby ste pri cvičení boli v bezpečí. Znamená to, že okolité zvuky počujete, kým športujete v telocvični alebo beháte okolo mesta. Vodotesnosť zodpovedajúca kódu IPX2 zas chráni slúchadlá pred potom, vďaka čomu sú ideálne na používanie pri športovaní.

Ultraľahký dizajn

Spony do uší slúchadiel BTS10 vážia len 10 g pre obe uši. Sú také ľahké, že možno zabudnete, že ich máte nasadené. Sú skvelé pre športovcov, ktorí sa pomocou hudby lepšie koncentrujú. 

Ostré a silné basy

Výkonné 14,3 mm neodýmové budiace jednotky, dizajn na zosilnenie basov. Kryt jednotky s dizajnom na zosilnenie basov smeruje priamo do ucha a robustné basy vychádzajú z budiacej jednotky. Pri maximálnom cvičení tak budete počuť ostré a výrazné basy so silným rytmom.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

NFC Nie
Rozhranie Bluetooth
Štýl nosenia do uší

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Panasonic RP-BTS10E-W biele

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené