Panasonic RX-D500 čierny

Cena:
99,00 €

Späť na NAY Extra kartu 1,98 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kompaktný rádioprehrávač Panasonic RX-D500 v elegantnom čiernom dizajne v sebe ukrýva množstvo praktických funkcií, vďaka ktorým si vychutnáte svoje obľúbené playlisty a rozhlasové relácie v pohodlí domova či pri práci na záhrade. Špecifikom je FM tuner s 30 predvoľbami, CD prehrávač či vstup Aux-In, cez ktorý poľahky pripojíte externé úložiská s hudbou. Zariadenie disponuje časovačom prehrávania (spustí jednotku každý deň v konkrétnom čase), technológiou Sound Booster (zlepšuje výkon basov), portmi Bass Reflex (plynulejšie prúdenie vzduchu), celkovým výstupným výkonom 20 W, integrovanou rukoväťou na prenášanie a 5 tlačidlami predvolieb.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Prenosné CD zariadenie Philips AZ700T/12 je výkonný systém, ktorý môžete zobrať kamkoľvek so sebou. CD prehrávač má bezdrôtové pripojenie jedným dotykom pomocou technológie NFC a jednoduché párovanie cez Bluetooth. Hudbu môžete prehrávať aj zo zariadení USB a MP3-CD. Farba: čierna. Rozmery produktu (ŠxHxV) 435 x 271 x 170 mm, Hmotnosť: 2,9 kg.

Základné parametre

  • Bluetooth: Áno
  • USB port: Áno
  • Typ média: CD-RW, CD-R

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Výkonné prenosné rádio

Zariadenie poskytuje výkon 20 W, ktorý by ste od zariadenia s kompaktným elegantným dizajnom neočakávali. Výkon basov zlepšuje technológia Sound Booster a porty Bass Reflex, vďaka čomu sa rovnako dobre hodí do interiéru aj do záhrady. Môžete si naladiť hudbu z rádia FM alebo prehrávať disky CD. Vďaka 5 tlačidlám predvolieb rádia je počúvanie obľúbených melódií hračkou.

Mimoriadne bohatý zvuk

Prehrávač má dve 8 cm širokopásmové reproduktorové jednotky a celkový výstupný výkon 20 W, čo je pre takúto kompaktnú elegantnú jednotku pozoruhodné. Porty Bass Reflex kužeľovitého tvaru pomáhajú zaistiť plynulejšie prúdenie vzduchu, čím sa znižuje jeho vírenie a poskytujú plné a príjemné basové tóny.

Zlepšenie rytmického alebo hlasového výkonu

Ekvalizér Sound Booster vám pomôže vyťažiť z hudby a hovoreného slova to najlepšie. Jedným stlačením tlačidla aktivujete funkciu B-Boost na zvýraznenie basov a rytmu, čím oživíte hudbu. Dvojitým stlačením tlačidla aktivujete funkciu V-Boost na zvýraznenie vokálov alebo podporu rozhlasového vysielania a podcastov s hovoreným slovom.

Hudba na cestách

Vďaka integrovanej rukoväti na prenášanie, štýlovému kompaktnému tvaru a schopnosti napájania z batérií budete mať z tohto zariadenia úžitok doma aj vonku. Mimoriadne bohatý zvuk z neho robí dokonalého partnera v záhrade, kuchyni alebo pracovni.

Obľúbené rozhlasové stanice naladené jedným dotykom

Jednoducho laďte obľúbené rozhlasové stanice a priraďujte ich tlačidlám ladenia predvolieb. Takže keď budete chcieť počúvať rozhlasové vysielanie nabudúce, stlačením tlačidla predvoľby na elegantnom vonkajšku rádia prejdete priamo na zvolenú stanicu.

Začnite deň rozhlasovým vysielaním

D500 má časovač prehrávania, ktorý dokáže automaticky spustiť jednotku každý deň v konkrétnom čase. Vopred si môžete vybrať zdroj zvuku (rádio, disk CD a podobne) a hlasitosť. Prebuďte sa na obľúbenú melódiu alebo každý deň zachyťte obedňajšie správy.

Známe výhody pre mladých aj starých

Pre generáciu, ktorá nedá dopustiť na disky CD, alebo pre deti, ktoré sa dychtivo učia cudzí jazyk - toto rádio má niečo pre každého a môžu si ho užívať ľudia všetkých vekových skupín. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iBluetooth: Nie
USB port: Nie
Typ média: CD
Výstup pre slúchadlá: Nie
RMS výkon: 20 W
iNFC: Nie
DAB: Nie
RDS: Nie
Počet reproduktorov: 2
Kazetový prehrávač: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Panasonic

Konektivita

iBluetooth: Nie
USB port: Nie
Výstup pre slúchadlá: Nie
iNFC: Nie
AUX vstup: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 34,6 cm
Výška: 13 cm
Hĺbka: 23,9 cm
Hmotnosť: 2,5 Kg

Multimedia

Typ média: CD
Zvukové formáty: mp3

Display/Grafika

iTyp displeja: LCD
Vstavaný displej: Áno

Pamäť

iSlot pre pamäťovú kartu: Nie

Rádio

Podporované pásma: FM
Počet staníc v pamäti: 30
DAB: Nie
RDS: Nie

Zvuk

RMS výkon: 20 W

Energetické údaje

Napájanie: 230V + batéria

Batérie

Typ batérie: C

Reproduktory

Počet reproduktorov: 2

Mechanika a disk

Kazetový prehrávač: Nie

Ostatné

Kód produktu: RX-D500EG-K

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore