Panasonic RX-D70BT čierny

Cena:
139,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,78 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Prenosný rádioprehrávač Panasonic RX-D70BT v čiernom prevedení má moderný kompaktný dizajn s ergonomickým rozložením tlačidiel a veľký, dobre čitateľný displej. Kvalitný zvukový zážitok zabezpečujú dva širokopásmové reproduktory so šírkou 8 cm a s funkciou Port Bass Reflex pre silné basy. Prehrávač podporuje množstvo zdrojov zvuku vrátane FM a DAB+ s možnosťami predvoľby 30 staníc, ďalej CD, USB, AUX a nechýba ani Bluetooth technológia na bezdrôtové streamovanie hudby. O jednoduché prenášanie sa postará zabudovaná rukoväť. Rádioprehrávač sa môže napájať zo siete alebo prostredníctvom batérií, ktoré po úplnom nabití vydržia prehrávať hudbu až 5 hodín.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Klasický rádiomagnetofón s CD prehrávačom a kazetovou mechanikou zabezpčí výkon 2x 10W. Tento výkon podporuje dvojpásmová štvorreproduktorová sústava. Vlnový rozsah FM / AM zabezpečí počúvanie rádia. Príjemný pôžitok z hudby a k tomu skvelý odpočinok vám ponúka vynikajúca výbava, podporujúca formát MP3 a možnosť nastavenia basov a výšok. Spomínaný odpočinok zabezbečí aj jednoduché diaľkové ovládanie.

Základné parametre

  • Bluetooth: Nie
  • USB port: Áno
  • Typ média: CD-RW, CD-R

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Široká kompatibilita zdrojov zvuku

Okrem podpory rozhlasového vysielania, napríklad FM alebo DAB+, dokáže D70BT prehrávať množstvo populárnych zdrojov zvuku, ako sú disky CD, Bluetooth, USB a AUX. Stručne povedané, toto rádio typu všetko v jednom vám umožní vychutnávať si obľúbenú hudbu prostredníctvom širokej škály médií.

Moderný, štýlový, s vynikajúcou použiteľnosťou

Štvorcový model D70BT s elegantnou povrchovou úpravou a štýlovým predným panelom z lisovanej sieťky sa vyznačuje moderným minimalistickým dizajnom, ktorý sa dokonale hodí do rôznych interiérov. Navyše, na zabezpečenie jednoduchého používania má predný panel maticový bodový displej a veľké tlačidlá na bezproblémové ladenie prednastavených skladieb a rozhlasových staníc.

Kompaktný štvorcový tvar

Zariadenie D70BT má dobre vyváženú a jednoduchú konštrukciu štvorcového tvaru, ktorá sa krásne hodí k vodorovným a zvislým líniám v miestnostiach. Pri rozmeroch len 128 × 310 × 205 mm ho navyše možno umiestniť aj do malého priestoru. Mriežková štruktúra predného panela je navrhnutá na šírenie zvuku priamo z reproduktora. Spoločne s matnou povrchovou úpravou vytvárajú retrospektívny, no zároveň moderný vzhľad, ktorý zvýrazňuje dizajn.

Užívajte si rozhlasové vysielanie, kamkoľvek idete

D70BT sa môže napájať zo suchých batérií a má zabudovanú rukoväť na jednoduché prenášanie. Po úplnom nabití ponúkajú batérie dlhú 5-hodinovú prevádzku, takže svoju obľúbenú hudbu môžete počúvať v obývacej izbe, domácej kancelárii, záhrade alebo kdekoľvek chcete.

10 tlačidiel

Na prednom paneli sú veľké, zošikmené tlačidlá, čo umožňuje jednoduchý výber, prehrávanie a preskakovanie skladieb počas prehrávania. Maticový bodový displej podporuje systém RDS (Radio Data System) a dokáže zobrazovať rôzne informácie o vysielaní alebo hudbe. Na hornom paneli sa nachádzajú tlačidlá napájania, ovládania časovača vypnutia a nastavení používané pred prehrávaním.

Vysokokvalitný zvuk v kompaktnom tele

D70BTdva širokopásmové reproduktory so šírkou 8 cm. Jednotlivé reproduktorové skrinky na oboch stranách potláčajú hluk z okolia. Port Bass Reflex na zadnej strane navyše umožňuje reprodukciu silného basového zvuku. Výsledkom je jasný a vysokokvalitný zvuk vychádzajúci z kompaktného tela.

Zreteľné dialógy na jednoduché počúvanie

Režim zreteľných dialógov zlepšuje hlasy vychádzajúce z predného reproduktora a zjednodušuje počúvanie dialógov. Táto funkcia je užitočná v prípade menej jasných dialógov a najmä pre starších používateľov, ktorí majú problémy so sluchom.


 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iBluetooth: Áno
USB port: Áno
Typ média: USB, CD
Výstup pre slúchadlá: Áno
RMS výkon: 4 W
iNFC: Nie
DAB: Áno
RDS: Áno
Počet reproduktorov: 2
Kazetový prehrávač: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Panasonic

Konektivita

iBluetooth: Áno
USB port: Áno
Výstup pre slúchadlá: Áno
iNFC: Nie
AUX vstup: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 31 cm
Výška: 12,8 cm
Hĺbka: 20,5 cm
Hmotnosť: 2,3 Kg

Multimedia

Typ média: USB, CD
Zvukové formáty: mp3

Pamäť

iSlot pre pamäťovú kartu: Nie

Rádio

Podporované pásma: FM, DAB+
Počet staníc v pamäti: 30
DAB: Áno
RDS: Áno

Zvuk

RMS výkon: 4 W

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

Napájanie: 230V + batéria

Batérie

Typ batérie: D

Reproduktory

Počet reproduktorov: 2

Mechanika a disk

Kazetový prehrávač: Nie

Ostatné

Kód produktu: RX-D70BTEG-K

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore