Panasonic RZ-B100WDE biele


Bezdrôtové slúchadlá, do uší, Farba biela, Bluetooth, NFC: Nie, Dokovacia stanica: Áno, Výdrž batérie: 4 h, Výdrž batérie s puzdrom: 16 h, Zabudovaný mikrofón: Áno, Aktívne tlmenie hluku: Nie, Certifikácia IPX4, Odnímateľný kábel: Nie, Frekvenčný rozsah: 20-20000 Hz, Ovládanie hlasitosti: Nie, Ovládanie prehrávania: Áno, Bez jediného kabelu: Áno, Rozhranie nabíjacieho puzdra: USB-C. Viac info

Farba


Cena 39,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,80 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Štýlové bezdrôtové slúchadlá do uší Panasonic RZ-B100W v bielej farbe vás už na prvý pohľad očaria skutočnou bezdrôtovou slobodou, ergonomickým dizajnom a výnimočným zvukom. Základom sú 13 mm dynamické budiace jednotky, ktoré zabezpečia prísun čisto znejúceho zvuku s mohutnými basmi. Pýšia sa 4-hodinovou výdržou batérie a kompaktným nabíjacím puzdrom, ktoré dodá slúchadlám dostatok energie na ďalšie 3 úplné nabitia (celkovo 16 hodín). S určitosťou oceníte aj odolnosť voči vode a prachu so štandardom IPX4 ako aj stabilné a rýchle bezdrôtové pripojenie. Dotykový snímač na každom zo slúchadiel umožní rýchle a ľahké ovládanie, prehrávanie hudby či uskutočňovanie hovorov a hlasová asistencia vám ponúkne množstvo funkcií Siri a Asistenta Google.

Hudba bez limitov

Vďaka slúchadlám Panasonic B100 sa môžete úplne ponoriť do bezdrôtového sveta stereofónneho zvuku. Zdokonalený ergonomický dizajn umožňuje úplne si vychutnať zvukový zážitok a zlepšiť tak svoj každodenný život.

Špecifické vlastnosti

  • Ergonomický dizajn - Bezdrôtové slúchadlá B100 zaručujú pohodlné a bezpečné nosenie. Ergonomický tvar umožňuje, aby ste sa voľne pohybovali po celý deň a zároveň si užívali dokonalý zvuk.

  • 13 mm budiace jednotky - Vďaka 13 mm dynamickej budiacej jednotke v každom z kompaktných slúchadiel získate mimoriadne basy na bezkonkurenčné ponorenie sa do zvuku.

  • 16- hodinová výdrž batérie - Vďaka až 16-hodinovej výdrži batérie s vami slúchadlá udržia krok. Ak by ste na cestách potrebovali nakopnúť, nabíjacie puzdro USB-C poskytne dostatok energie až na 4 úplné nabitia.

  • Odolnosť IPX4 - Slúchadlá s vami zvládnu akokoľvek dlhú cestu, pretože sú vyrobené s ohľadom na výkon a spĺňajú štandard IPX4 pre odolnosť voči vode a prachu.

  • Rýchle a stabilné pripojenie - Bezproblémovo vytvorte stabilné pripojenie medzi slúchadlami a zariadeniami. Získajte zvuk vyššej úrovne kdekoľvek.

  • Ovládanie jediným dotykom - Dotykový snímač na každom zo slúchadiel umožňuje rýchle a ľahké ovládanie, prehrávanie hudby alebo uskutočňovanie hovorov jediným dotykom.

  • Hlasová asistencia - Vďaka dostupnému integrovanému hlasovému ovládaniu máte pri párovaní kompatibilného zariadenia k dispozícii celú škálu funkcií Siri a Asistenta Google.

  • Nabíjacie puzdro - Kompaktné nabíjacie puzdro vám poskytne energiu na nabíjanie slúchadiel na cestách.

  • Vstavané LED diódy - Vstavané LED diódy signalizujú stav pripojenia modrým a bielym svetlom. Rozsvietia sa, ba ste vedeli, že slúchadlá sú pripravené na párovanie alebo pripojené k zariadeniu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 20-20000 Hz
NFC Nie
Rozhranie Bluetooth
Štýl nosenia do uší

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Panasonic RZ-B100WDE biele

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené