Panasonic SC-DM502 biely

  • Zľava

Mini/mikrosystém, Farba biela, Typ média: USB, CD, RMS výkon: 40 W, Bluetooth, Podporované pásma: FM, DAB+, FM rádio, DAB, RDS, 30 staníc v pamäti, USB port, AUX vstup. Viac info

Farba


Cena 259,99 €

Zľava 7 % z predchádzajúcej ceny: 279,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 5,20 € Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Kompaktný stereosystém Panasonic SC-DM502 v bielom farebnom prevedení sa pýši kvalitnou drevenou konštrukciou s aerodynamickým portom a medenou krytkou, vďaka čomu si vychutnáte jedinečný bohatý zvuk s prirodzenými tónmi, hlbokými basmi a čistými výškami. Zariadenie poskytuje prístup k FM a DAB/DAB+ rozhlasovým staniciam a umožňuje bezdrôtové streamovanie hudby z mobilu či tabletu prostredníctvom Bluetooth technológie. Svoju obľúbenú hudbu môžete prehrávať aj z CD-R /RW disku či USB kľúča, ako aj z externého zariadenia pomocou Aux vstupu. Vďaka svojmu minimalistickému dizajnu elegantne zapadne do každého interiéru a o pohodlné používanie sa postará praktické diaľkové ovládanie.

Drevený kryt prispieva k bohatému zvuku

Drevený kryt je veľmi pevný, znižuje vibrácie a ozvenu a verne reprodukuje pôvodný zvuk v nízkofrekvenčnom rozsahu s prirodzeným tónom, ktorý je jedinečný pre drevené materiály.

Aerodynamický port produkuje čisté a hlboké basy

Aerodynamický port pomáha zaistiť plynulejšie prúdenie vzduchu a znižuje jeho vírenie. Kombinovaný účinok dreveného krytu a aerodynamického portu vedie k silnejším a presným nízkym frekvenciám.

Medená krytka na príjemné a čisté výšky

Medená krytka obmedzuje výkyvy v indukčnosti kmitacej cievky vo vysokofrekvenčnom rozsahu, zlepšuje magnetický tok a dosahuje príjemný vysoký zvuk bez skreslenia.

Podporuje rôzne hudobné zdroje

Okrem rádia FM reprodukuje zariadenie DM502 rôzne hudobné zdroje. Patrí medzi ne prístup DAB/BAB+ k univerzálnym rozhlasovým staniciam, pripojenie Bluetooth na prenos hudby so smartfónu a pripojenie AUX.

Ergonomické a prirodzené používanie

Celkový dizajn je jednoduchý a sofistikovaný, splynie s každým interiérom a detaily sú ergonomicky navrhnuté tak, aby boli intuitívne. Používa sa bez stresu a pohodlne ako bežné predmety, ktoré používate každý deň. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Nie
RMS výkon 40 W
NFC Nie
Typ reproduktora 1 - pásmové
DAB Áno
Počet reproduktorov 2

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Panasonic SC-DM502 biely

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami