Panasonic SC-HC412 čierny

  • Na objednávku
  • Objednáme pre vás a upresníme termín dodania.
  • Rozbalené kusy v 1 predajni

Cena:
219,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 4,38 €

Vyberte si iný variant

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Tenký a štýlový mikrosystém Panasonic SC-HC412 v čiernom prevedení má elegantný a minimalistický dizajn, vďaka ktorému zapasuje do každého moderného či tradičného interiéru. Produkuje čistý a jasný zvuk vychádzajúci z točitého akustického kanálu a 8 cm reproduktorov s výkonom 40 W RMS. Špecifikom je DAB+ (digitálne rozhlasové vysielanie) a funkcia Space Tune, ktorá ponúka predvoľby optimalizované na 3 miesta. Pýši sa funkciou Bluetooth, vďaka čomu môžete streamovať vašu obľúbenú hudbu zo smartfónu či tabletu (aplikácia Panasonic Music Streaming), ale zvládne prehrávať médiá z tradičnejších zdrojov, ako je napríklad USB, CD, konektor Aux-In či FM rádio s predvoľbou 30 staníc.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Štýlový mikrosystém Sony CMT-SBT100 je navrhnutý tak, aby oživil každú miestnosť, do ktorej ho umiestnite. Medzi štandardnú výbavu mikrosystému patrí pochopiteľne CD prehrávač a AM/FM tuner s RDS. Prenášajte vaše obľúbené skladby jednoducho prostredníctvom bezdrôtovej technológie Bluetooth. Pomocou funkcie Bass Boost si vychutnajte zvučnejší a plnší zvuk. Pripojte svoj MP3 prehrávač ku konektoru Audio In a užívajte si vaše skladby v Hi-Fi kvalite. Zabudovaný USB konektor umožňuje nabíjať váš smartfón alebo iné zariadenie počas prehrávania hudby. Mikrosystém Sony CMT-SBT100 podporuje pripojenie NFC zariadení jedným dotykom.

Základné parametre

  • Wi-Fi: Nie
  • RMS výkon: 50 W
  • NFC: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Tenký a štýlový

Tento mikrosystém je skvelým doplnkom interiéru vašej domácnosti. Funkcia Space Tune navyše optimalizuje zvuk podľa rôzneho umiestnenia s cieľom poskytovať autentickú akustiku a vynikajúci zážitok z počúvania.

Space Tune optimalizuje zvuk

Špecifikom tohto modelu je, že obsahuje funkciu Space Tune. Tá upravuje frekvenciu tak, aby zodpovedala rôznemu umiestneniu. Táto funkcia ponúka predvoľby optimalizované pre tri miesta – pri stene, na stene a blízko rohu.

Točitý akustický kanál a 8 cm reproduktory

Reproduktory majú točitý akustický kanál, ktorý má jedinečný tvar na zvýšenie rezonancie. Vychutnajte si bohaté a robustné basy, ktoré pri tenkom tele svojou kvalitou prevýšia vaše očakávania.  

Prirodzený zvuk

Vychutnajte si hudbu presne tak, ako by mala znieť, vďaka technológii LincsD-Amp. Inovatívna verzia tejto technológie dokáže vyriešiť problémy (napríklad chvenie a šum spôsobený napájaním), ktoré zvyčajne spôsobujú skreslenie počas digitálneho prehrávania hudby. 

Harmonický minimalizmus

Horizontálne a vertikálne línie tvoria minimalistický rám a jemné materiály vytvárajú vysokokvalitnú textúru. Tento model má jednoduchý, sofistikovaný dizajn, ktorý harmonicky splynie s akýmkoľvek interiérom. Inštalácia na stenu je možná v akomkoľvek priestore alebo na akomkoľvek mieste. 

Starostlivo vyberané materiály

Predný panel je vyrobený z čistého hliníka a reproduktory sú pokryté látkou. Tenká povrchová úprava dáva hliníkovému prednému panelu matný vzhľad, ktorý znižuje kontrast materiálu. Vysoká kvalita hliníka v spojení s textilnou textúrou reproduktorov zaručuje prvotriedny vzhľad. 

Farba na dosiahnutie harmónie

Mikrosystém je navrhnutý tak, aby sa hodil do rôznorodých priestorov v interiéri. S farbou tela sa zhoduje aj farba zástrčky. Dvojmetrový kábel je navrhnutý tak, aby vychádzal priamo a symetricky zo stredu dolnej časti tela. 

Funkcia Aux-In Auto Play

Jednoducho pripojte zvukové alebo streamujúce zariadenie ku konektoru Aux-In. Aj keď je mikrosystém vypnutý, rozpozná zvukový signál, automaticky zapne napájanie a prehrá hudbu z konektora AUX. 

Streamujte obľúbenú hudbu

Tento model dokáže prehrávať zvukové súbory zo smartfónu, tabletu alebo iných zariadení prostredníctvom Bluetooth. Obľúbenú hudbu si môžete jednoducho užívať inštaláciou aplikácie Panasonic Music Streaming, ktorá umožňuje vytvárať zoznamy skladieb alebo presúvaním meniť poradie prehrávaných skladieb. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iWi-Fi: Nie
RMS výkon: 40 W
iNFC: Nie
Typ reproduktora: 1 - pásmový
DAB: Áno
Počet reproduktorov: 2

Ďalšie vlastnosti

Značka: Panasonic
iSmart: Nie

Konektivita

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
USB port: Áno
Výstup pre slúchadlá: Nie
iEthernet / LAN pripojenie: Nie
iAirplay: Nie
iNFC: Nie
AUX vstup: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 42 cm
Výška: 22,5 cm
Hĺbka: 10,2 cm
Hmotnosť: 2,4 Kg

Ďalšie parametre

iIntegr.čítačka kariet: Nie

Multimedia

Typ média: CD, USB
Zvukové formáty: mp3

Rádio

Podporované pásma: DAB+, FM
FM rádio: Áno
Počet staníc v pamäti: 30
DAB: Áno
RDS: Áno
Zobúdzanie rádiom: Áno

Zvuk

RMS výkon: 40 W

Funkcie

Ekvalizér: Áno
Budík: Áno

Reproduktory

Typ reproduktora: 1 - pásmový
Počet reproduktorov: 2

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Mechanika a disk

Kazetový prehrávač: Nie

Ostatné

Kód produktu: SC-HC412EG-K

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore