Panasonic SC-HTB490 čierny

Zobraziť


Počet HDMI portov: 1, Počet kanálov: 2.1, Výkon reproduktoru: 320 W Viac info


Cena 179,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 3,60 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Výkonný soundbar Panasonic SC-HTB490 v čiernej farbe v konfigurácii 2.1 kanálov vás uchváti nielen svojimi inovatívnymi funkciami, ale aj elegantným dizajnom, ktorý vkusne doplní každý moderný interiér. Vyvážený priestorový zvuk s vysokou kvalitou bude vo vašej obývačke rezonovať s celkovým výkonom 320 W. Výnimočné basy so skutočnou hĺbkou si užijete prostredníctvom bezdrôtového subwooferu, ktorý pohodlne umiestnite na akékoľvek miesto. Soundbar podporuje dekodér Dolby Digital či digitálny priestorový zvuk DTS a disponuje 5 zvukovými režimami (štandardný, kino, šport, hudba, správy), technológiou Bluetooth, portmi Bass Reflex či konektorom HDMI ARC, portom USB a optickým vstupom.

Vychutnajte si zvuk ako v kine

Zariadenie sa dodáva s výkonným bezdrôtovým basovým reproduktorom pre hlboké a čisté basy. Tenká jednotka zvukového panela sa elegantne vloží pod televízor. S pripojením Bluetooth na streamovanie z inteligentných zariadení a HDMI ARC na rýchle pripojenie k televízoru len pomocou jedného diaľkového ovládania. Všetko budete počuť a cítiť.

Vypočujte si dynamický zvuk

Samotný zvukový panel s dvoma širokopásmovými jednotkami reproduktora smerujúcimi dopredu (4,5 × 12 cm) dosahuje pôsobivý 160 W výkon. Porty Bass Reflex ešte viac zlepšujú zvukový výkon. Soundbar prináša výkonný zvuk, ktorý by ste vďaka jeho kompaktným rozmerom neočakávali.

Bezdrôtový basový reproduktor

160 W basový reproduktor sa pripája bezdrôtovo prostredníctvom pripojenia Bluetooth, takže ho môžete umiestniť tam, kde najviac obohatí váš zážitok zo sledovania obsahu. Inovatívny dizajn, ktorý zabezpečuje vnútorný priestor v kompaktnom tele basového reproduktora, zaručuje odrážanie zvuku a jeho precítenie.

Špeciálne zvukové režimy pre sledovaný obsah

Soundbar má 5 vyhradených zvukových režimov – Štandardný, Kino, Šport, Hudba a Správy. Po výbere zvukového režimu dokáže zvukový zážitok ešte viac zlepšiť. Napríklad v športovom režime budete mať pocit, ako keby ste sedeli priamo na štadióne. Nech sledujete akýkoľvek obsah, budete cítiť úplne všetko.

Dokonalý partner pre televízor Panasonic

Zvukový panel bol navrhnutý s ohľadom na televízory Panasonic, aby zapadol – zlepšuje vaše potešenie zo sledovania so zvukom, ale bez vizuálneho rušenia. Jeho kompaktné rozmery zaručujú bezproblémové zasunutie pod väčšinu televízorov (pred kúpou skontrolujte rozmery), takže váš audiovizuálny priestor bude upravený a čistý.

Konštrukcia umožňujúca montáž na stenu

Je navrhnutý na montáž na stenu priamo pod televízor bez toho, aby vznikla veľká medzera. Len upevnite dodávané skrutky do steny, zaveste zvukový panel na miesto a pripojte kábel HDMI. Predstavuje ideálne riešenie pre miestnosti, kde sú čisté povrchy mimoriadne dôležité.

Streamujte hudbu bezdrôtovo pomocou pripojenia Bluetooth

Zariadenie podporuje technológiu Bluetooth, aby ste mohli bezdrôtovo počúvať hudbu prehrávanú v inteligentných zariadeniach. Výber skladby a ovládanie hlasitosti sa vykonávajú zo samotného zariadenia – takto môžete ľahko zdieľať svoje melódie s výkonným 320 W reproduktorovým systémom.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet HDMI portov 1
Počet kanálov 2.1
Výkon reproduktoru 320 W

Hodnotenie

4,0 / 5

1 recenzia Panasonic SC-HTB490 čierny

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Vladimír

24. 1. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Možnosť +/- basy
  • Prevedenie
  • Za cenu 135€ v porovnaní s LG, Samsung a Jbl je toto fakt celkom kvalitný hlas
  • Čakal som na to dva týždne, ale to je o obchode a nie o produkte
  • Škoda, že nemá niečo ako display - svietia len dve diódy

Mám TV Panasonic, tak nech je to od jednej značky. A nesklamal ani soundbar, ani TV. Ale myslím si, že je to skôr do obývacie do 20 m2.