Panasonic SC-PM250 (strieborno-čierny)


Mini/mikrosystém, Farba strieborná, Typ média: CD, RMS výkon: 20 W, Bluetooth, Podporované pásma: FM, FM rádio, RDS, 30 staníc v pamäti, USB port, AUX vstup. Viac info


Cena 114,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 2,30 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,9 / 5

40×

91.3% Kvalita
Výborná

88.8% Hodnota za peniaze
Výborná

40 + nakupů

Zobraziť 40 recenzií

Popis produktu

Mikrosystém PANASONIC SC-PM250 prehráva Audio CD, MP3 CD a MP3 zo slotu USB pre flash disk. Má aj FM turner s RDS a možnosťou 30 predvolieb. Je vybavený adaptérom Bluetooth, umožňujúcim bezdrôtové streamovanie hudby z vašich smartfónov, či tabletov. Úžasný zvuk zaistí korekcia bás a výšok, funkcia D-Bass a 4 režimy ekvalizéru + flat. Hmotnosť dvoch reproduktorov predstavuje 2 x 1,3 kg a základnej jednotky striebornej farby 1,1 kg. Výkon zosilovača mikrosystému PANASONIC SC-PM250EC-S je 2 x 10 W s prevádzkovou spotrebou 14 W.

Prehrávač pre každú príležitosť

Rádiový mikrosystém Panasonic SC-PM250 prinesie do vašej domácnosti príjemné ozvučenie, ktoré si budete môcť vychutnávať pri každodenných činnostiach, posedeniach s kamarátmi, letných grilovačkách alebo akýchkoľvek ďalších akciách. Je totiž pomerne kompaktný a tak sa dá aj ľahko prenášať kam sa vám to práve hodí. Neprehráva len rádio, ale prinesie aj radu iných vstupných formátov, takže sa jeho možnosti zvyšujú a prehrávanie CD diskov je samozrejmosťou. Umožní prehrať aj viacero formátov, dokonca aj komprimované a tak sa jeho možnosti niekoľkonásobne zvyšujú.

Kvalita zvuku

Zariadenie je vybavené širokopásmovými reproduktormi s priemerom 10 cm a celkovým výstupným výkonom 20 W. Čo mu ale dodáva kvalitu je lepší frekvenčný rozsah, ktorý dostane svoju plnosť vďaka systému Bass Reflex. K tomu sa pripojí digitálny zosilňovač s funkciou D-Bass, s ktorým dostane hudba svoju výraznosť a dynamickosť, takže si ju môžete vždy naplno užívať.

Prehrávač

Na systéme bez problémov naladíte FM aj AM vlny a samozrejme mu nechýba ani pamäť na 30 rádiostaníc, s ktorých môžete počúvať známe skladby. Možnosti si však zvýšite pomocou CD diskov, na ktorých môžete mať uložené svoje skladby a to dokonca aj vo viacerých formátoch, nielen AAC, ale aj MP3, WAV alebo ďalšie.

Drôtové pripojenie

Na rádiu Panasonic SC-PM250 nájdete aj 3,5 mm aux jack pomocou ktorého budete môcť pripojiť prehrávače, mobilné telefóny rôznych druhov alebo aj ďalšie zariadenia, na ktorých si vytvoríte svoj vlastný playlist. Okrem toho je systém vybavený aj USB portom, takže bez problémov pripojíte aj flash disky, z ktorých tiež prehráte, čo sa vám bude páčiť.

Bluetooth

Svoje skladby však môžete streamovať aj bezdrôtovo, pretože je vybavený rozhraním Bluetooth, s ktorým pripojíte notebooky, tablety, smartphony a ďalšie zariadenia. Dokonca si pre každé môžete stiahnuť aplikáciu Panasonic Music Streaming, s ktorou to bude ešte jednoduchšie prehľadnejšie.

Bluetooth - PANASONIC SC-PM250EC-S

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Nie
RMS výkon 20 W
NFC Nie
Typ reproduktora 2 - pásmové
DAB Nie
Počet reproduktorov 2

Hodnotenie

4,9 / 5

40 recenzií Panasonic SC-PM250 (strieborno-čierny)

91.3% Kvalita
Výborná

88.8% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Jaroslav

18. 4. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VýbornáKarol

12. 3. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze VynikajúcaMartin

8. 1. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze NehodnotenéAnna

2. 1. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Dobrá


  • Hrá čisto
  • Nič také nieje