Panasonic TX-55LX650E


Televízor, Smart, LED obrazovka, Uhlopriečka: 139 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: Android TV, 50/60 Hz, DVB-S, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilný s Google Assistant, 3 × HDMI port, HDMI 2.0, 2 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, Ethernet/LAN pripojenie. Viac info


Cena 499,00 €

NAY Extra bonus 10 %

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup Zobraziť nápoveď

49,90 €


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

70% Hodnota za peniaze
Dobrá

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Smart LED televízor Panasonic TX-55LX650E ponúka 4K Ultra HD rozlíšenie (3840×2160), obrazovku s 55“ (139 cm) uhlopriečkou, technológiu vysokého dynamického rozsahu (HDR), vstavané Wi-Fi či kompatibilitu s hlasovými asistentnmi.

Získajte všetky špičkové aplikácie a hry v obchode Google Play

Prevezmite si z obchodu Google Play všetky obľúbené aplikácie a hry. Vychutnajte si ich na veľkej obrazovke s ľahkým prístupom z vlastnej domovskej obrazovky televízora Android TV.

Robte na televízore viac pomocou hlasu

Stlačením tlačidla Asistenta Google na diaľkovom ovládači môžete na televízore urobiť viac pomocou hlasu. Požiadajte Google o vyhľadanie najnovšieho trháku, streamovanie relácií alebo otvorenie hier pre viacerých hráčov. Po pripojení zariadení inteligentnej domácnosti ho nechajte stlmiť svetlá. Spravujte úlohy a zobrazte kalendár. Alebo mu položte otázky a pozrite si odpovede na televízore.

Preneste svoju malú obrazovku na veľkú obrazovku

Presuňte sa v okamihu z telefónu, tabletu alebo notebooku do televízora. Vďaka funkcii Chromecast built-in môžete prenášať všetky svoje obľúbené filmy, programy, aplikácie, hry a ďalší obsah priamo do televízora. (*Podpora funkcie Chromecast built-in závisí od aplikácie.)

Výkon obrazu 4K HDR

Séria LX650 s rozlíšením 4K HDR ponúka oveľa lepší obraz televízneho vysielania – ak inovujete z modelu so štandardným rozlíšením. Programy o prírode vyzerajú skutočnejšie a drámy budú vyskakovať z obrazovky – to všetko vďaka funkcii HDR s vysokým kontrastom.

Pripojenie Bluetooth

Séria LX650 je vybavená technológiou Bluetooth, čo umožňuje bezdrôtovo spárovať televízor s akýmkoľvek zvukovým zariadením s podporou pripojenia Bluetooth, ako sú soundbary, slúchadlá alebo reproduktory, a tak ešte viac zlepšiť zvukový zážitok.

Prehrávač médií USB

S prehrávačom médií USB rozhodujete o tom, čo sa bude na televízore prehrávať. Jednoduchým zapojením disku USB do zásuvky získate prístup k osobnému obsahu uloženému na disku USB: hrám, hudbe, videám alebo fotografiám. Vďaka tejto funkcii je tento televízor ideálnym spoločníkom do izby tínedžerov.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 55 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV Android TV

Hodnotenie

4,0 / 5

2 recenzie Panasonic TX-55LX650E

80% Kvalita
Výborná

70% Hodnota za peniaze
Dobrá

Ako pracujeme s recenziami

Milan

11. 12. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • velkosť,cena,čistota obrazu,
  • všetko.

Veľkosť, jednostojanové prevedenie,jednoduchosť ovládania


Nina

16. 8. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Dobrá

Hodnota za peniaze Priemerná


  • Pri pozeraní Yutube obrazovka sa delí vrch obrazovky ide rýchlejšie ako spodok
  • Sekanie cez pozeranie Yutube

Za tie eura som mala Philips a Yutube išiel úplne v pohode . Nečakala som ,že Panasonic TV ma v tomto sklame .