Panasonic TX-65LX650E


Televízor, Smart, LED obrazovka, Uhlopriečka: 164 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: Android TV, 50/60 Hz, DVB-S, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, 3 × HDMI port, HDMI 2.0, 2 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, Ethernet/LAN pripojenie. Viac info


Cena 569,00 €

Zľava 14 % z predchádzajúcej ceny: 659,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 11,38 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart LED televízor Panasonic TX-65LX650E ponúka 4K Ultra HD rozlíšenie (3840×2160), obrazovku so 65“ (164 cm) uhlopriečkou, technológiu vysokého dynamického rozsahu (HDR), vstavané Wi-Fi či kompatibilitu s hlasovými asistentnmi.

Získajte všetky špičkové aplikácie a hry v obchode Google Play

Prevezmite si z obchodu Google Play všetky obľúbené aplikácie a hry. Vychutnajte si ich na veľkej obrazovke s ľahkým prístupom z vlastnej domovskej obrazovky televízora Android TV.

Robte na televízore viac pomocou hlasu

Stlačením tlačidla Asistenta Google na diaľkovom ovládači môžete na televízore urobiť viac pomocou hlasu. Požiadajte Google o vyhľadanie najnovšieho trháku, streamovanie relácií alebo otvorenie hier pre viacerých hráčov. Po pripojení zariadení inteligentnej domácnosti ho nechajte stlmiť svetlá. Spravujte úlohy a zobrazte kalendár. Alebo mu položte otázky a pozrite si odpovede na televízore.

Preneste svoju malú obrazovku na veľkú obrazovku

Presuňte sa v okamihu z telefónu, tabletu alebo notebooku do televízora. Vďaka funkcii Chromecast built-in môžete prenášať všetky svoje obľúbené filmy, programy, aplikácie, hry a ďalší obsah priamo do televízora. (*Podpora funkcie Chromecast built-in závisí od aplikácie.)

Výkon obrazu 4K HDR

Séria LX650 s rozlíšením 4K HDR ponúka oveľa lepší obraz televízneho vysielania – ak inovujete z modelu so štandardným rozlíšením. Programy o prírode vyzerajú skutočnejšie a drámy budú vyskakovať z obrazovky – to všetko vďaka funkcii HDR s vysokým kontrastom.

Pripojenie Bluetooth

Séria LX650 je vybavená technológiou Bluetooth, čo umožňuje bezdrôtovo spárovať televízor s akýmkoľvek zvukovým zariadením s podporou pripojenia Bluetooth, ako sú soundbary, slúchadlá alebo reproduktory, a tak ešte viac zlepšiť zvukový zážitok.

Prehrávač médií USB

S prehrávačom médií USB rozhodujete o tom, čo sa bude na televízore prehrávať. Jednoduchým zapojením disku USB do zásuvky získate prístup k osobnému obsahu uloženému na disku USB: hrám, hudbe, videám alebo fotografiám. Vďaka tejto funkcii je tento televízor ideálnym spoločníkom do izby tínedžerov.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 65 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV Android TV

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Panasonic TX-65LX650E

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami