Paušál na istotu

 • Paušál na istotu Paušál na istotu

  Niektoré produkty si u nás môžete kúpiť aj na paušál. Je to výhodné, pretože namiesto jednorazovej investície do produktu platíte menší mesačný poplatok. V ňom máte zahrnutú okrem výrobku aj komplexnú starostlivosť, vďaka ktorej sa vám nestane, že by ste ostali bez neho, keby sa s ním niečo stalo a dodatočné služby, ktoré vám zjednodušia život.

 • Tablety na istotu Tablety na istotu

  S Paušálom na istotu na tablety získate bezplatnú opravu pri náhodnom poškodení, inštaláciu, Helpdesk, náhradný či prípadne nový tablet, ak sa váš pokazený tablet nedá opraviť, a ďalšie výhody. Všetko za nízku mesačnú platbu.

 • Smartfóny na istotu Smartfóny na istotu

  S Paušálom na istotu na smartfóny získate bezplatnú opravu pri náhodnom poškodení, poistenie pre prípad krádeže, Helpdesk, náhradný či prípadne nový smartfón, ak sa váš pokazený nedá opraviť, a ďalšie výhody. Všetko za nízku mesačnú platbu.

 • Notebooky na istotu Notebooky na istotu

  S Paušálom na istotu na notebooky získate bezplatnú opravu pri náhodnom poškodení, inštaláciu, Helpdesk, náhradný či prípadne nový notebook, ak sa váš pokazený nedá opraviť, a ďalšie výhody. Všetko za nízku mesačnú platbu.

 • Fotoaparáty na istotu Fotoaparáty na istotu

  S Paušálom na istotu na fotoaparáty získate bezplatnú opravu pri náhodnom poškodení, vyhotovenie 150 fotografií, náhradný či nový fotoaparát, ak sa váš pokazený nedá opraviť , a ďalšie výhody. Všetko za nízku mesačnú platbu.

 • Televízory na istotu Televízory na istotu

  S Paušálom na istotu na TV získate dovoz až do obývačky, inštaláciu, trojročnú záruku, pohodlný servis, náhradný televízor a ďalšie výhody. Všetko za nízku mesačnú platbu.

 • Práčky na istotu Práčky na istotu

  S Paušálom na istotu na práčky získate dovoz až do kúpeľne, predĺženú záruku na 3 alebo 5 rokov, náhradnú práčku, pohodlný servis a ďalšie výhody. Všetko za nízku mesačnú platbu.

 • Chladničky na istotu Chladničky na istotu

  S Paušálom na istotu na chladničky získate dovoz až do kuchyne, predĺženú záruku na 3 až 5 rokov, náhradnú chladničku, pohodlný servis u vás doma a ďalšie výhody. Všetko za nízku mesačnú platbu.

Všetko o nákupe