Paušál na istotu

So službou Paušál na istotu môžete za nízke mesačné poplatky získať okrem tovaru komplexnú starostlivosť, spolu s ďalším výhodami. Postaráme sa, aby ste v prípade reklamácie dostali náhradný tovar.

590x590 PAUSAL NA ISTOTU

S Paušálom na istotu na tablet získate za nízku mesačnú platbu bezplatnú opravu pri náhodnom poškodení, Helpdesk, náhradný tablet počas reklamácie a ďalšie výhody.

590x590 TABLETY NA ISTOTU

S Paušálom na istotu na smartfón získate za nízku mesačnú platbu bezplatnú opravu pri náhodnom poškodení, 20% zľavu na príslušenstvo, náhradný smartfón počas reklamácie a ďalšie výhody.

590x590 SMARTFÓNY NA ISTOTU

S Paušálom na istotu na notebook získate za nízku mesačnú platbu bezplatnú opravu pri náhodnom poškodení, Helpdesk, náhradný notebook počas reklamácie a ďalšie výhody.

590x590 NOTEBOOKY NA ISTOTU

S Paušálom na istotu na fotoaparát získate za nízku mesačnú platbu bezplatnú opravu pri náhodnom poškodení, 15% zľavu na fotopráce, náhradný fotoaparát počas reklamácie a ďalšie výhody.

590x590 FOTOAPARATY NA ISTOTU

S Paušálom na istotu na televízor získate za nízku mesačnú platbu trojročnú záruku, dovoz, inštaláciu, náhradný televízor počas reklamácie a ďalšie výhody.

590x590 TV NA ISTOTU

S Paušálom na istotu na práčku získate za nízku mesačnú platbu predĺženú záruku na 3 alebo 5 rokov, dovoz, náhradnú práčku počas reklamácie a ďalšie výhody.

590x590 PRACKY NA ISTOTU

S Paušálom na istotu na chladničku získate za nízku mesačnú platbu predĺženú záruku na 3 až 5 rokov, dovoz, náhradnú chladničku počas reklamácie a ďalšie výhody.

590x590 CHLADNICKY NA ISTOTU

S Paušálom na istotu na kávovar získate za nízku mesačnú platbu trojročnú záruku, 15% zľavu na kávu a príslušenstvo ku kávovarom, náhradný kávovar počas reklamácie a ďalšie výhody.

590x590 KAVOVARY NA ISTOTU

S Paušálom na istotu na vysávač získate trojročnú záruku, náhradný vysávač počas reklamácie, 20% zľavu na vrecká a ďalšie výhody.

590x590 VYSÁVAČE NA ISTOTU

S Paušálom na istotu na umývačku riadu získate za nízku mesačnú platbu predĺženú záruku na 3 alebo 5 rokov, dovoz, náhradnú umývačku riadu počas reklamácie a ďalšie výhody.

590x590 UMÝVAČKY RIADU NA ISTOTU

S Paušálom na istotu na sušičku bielizne získate za nízku mesačnú platbu predĺženú záruku na 3 alebo 5 rokov, dovoz, náhradnú sušičku bielizne počas reklamácie a ďalšie výhody.

590x590 SUSICKY NA ISTOTU

S Paušálom na istotu na tlačiareň získate trojročnú záruku, náhradnú tlačiareň počas reklamácie, 15% zľavu na fotopapier, tonery alebo náplne do tlačiarni.

590x590 TLAČIARNE NA ISTOTU