Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Paušál na Istotu na Televízory Paušál na Istotu na Televízory

  Nákupom na paušál získate s televízorom aj balík služieb. Bezplatnú inštaláciu a opravu, náhradný počas opravy, zľavu na príslušenstvo.

 • Kalibrácia televízora Kalibrácia televízora

  Kalibráciou vám nastavíme obraz podľa štandardu filmových štúdií. Získate tak prirodzené farby, čistú bielu, správny jas a kontrast.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Zobrazit všetky služby pre produkt

Hore

Popis produktu

Displej s rozlíšením 4K Ultra HD

Sledujte všetky svoje obľúbené televízne programy, filmy či relácie na skutočne vysokej úrovni. Philips 465PUS7502/12 má 65 palcový displej (164 cm) s rozlíšením 4K Ultra HD 3840 x 2160 pixelov, ktorý zobrazí filmy a seriály vo výnimočnej kvalite. 

 

Ambilight 

Váš dom je viac – je to váš domov, tak prečo si nevybrať televízor, ktorý teplo domova ešte umocní? Unikátna technológia Ambilight spoločnosti Philips rozširuje obrazovku televízora – takže sledovanie pre vás bude intenzívnejším zážitkom, a to vďaka premietaniu extra širokého jasu z dvoch strán obrazovky televízora na okolité steny. Farby, žiarivé svetlo a vzrušenie siahajú až za hranice obrazovky priamo do vašej obývačky a prinášajú tak neobyčajný divácky zážitok.

Kontrast, farby a ostrosť 

HDR Premium predstavuje nový štandard videa. Zdokonalením kontrastu a farieb pozdvihuje zábavu v domácnosti na novú úroveň. Vychutnajte si zmyslový zážitok, ktorý zachytáva pôvodnú sýtosť a živosť a súčasne dokonale odráža zámer režiséra. A výsledok? Vynikajúca úroveň jasu, výraznejší kontrast a farby a doteraz nevídané živé detaily. Technológia Premium Color z dielne Philips spočíva v širokom farebnom rozsahu vylepšenom o 85 % prostredníctvom spracovania 4 triliónov farieb. Pri takom vysokom farebnom rozlíšení a nádherne saturovaných farbách úplne zabudnete, že sa pozeráte na obrazovku.

 

P5 Perfect Picture Engine

Táto technológia od spoločnosti Philips zvyšuje kvalitu obrazu vďaka špeciálnemu algoritmu. Technológia P5 prináša celkové zvýšenie kvality obrazu až o úžasných 50 %. Tmavé odtiene budú ešte tmavšie, biele ešte belšie a žiarivejšie. Odtiene pokožky budú vyzerať oveľa prirodzenejšie. Pohodlne sa usaďte a zapozerajte sa na úžasný obraz so žiarivými farbami a detailmi, ktoré vás vtiahnu do deja.

Praktické pripojenia

Pre rozšírenie zdrojov obrazu slúžia 4 HDMI 2.0 porty či 2 USB 2.0 porty, vďaka ktorým si na veľkej obrazovke televízora Philips 65PUS7502/12 užijete množstvo multimediálneho obsahu. Ponúka aj bezdrôtové pripojenie Wi-Fi a LAN port, ktoré vás privedú do internetového sveta. Aby ste nikoho nerušili, môžete využiť aj slúchadlový výstup. Televízor môžete rozšíriť aj o reproduktory a to vďaka zvukovému vstupu. 

 

Vynikne naozaj všade

Konštrukcia televízora Philips 65PUS7502/12 je vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré dopĺňa chrómová povrchová úprava. Elegantný a najmä štýlový vzhlad televízora sa dokonale hodí aj do vašej obývacej izby. Televízor disponuje jednoduchým, ale odolným a pevným stojanom vyrobeným z hliníka v tmavo striebornom prevedení. 

Zvuk, ktorý ožíva

Okrem kvalitného obrazu prináša televízor Philips aj neuveriteľný zvuk. Pri sledovaní vám už neunikne žiadne slovo. Detailne budete počuť i ten najmenší šepot, krok či vŕzganie dverí. Pri akčných scénach budete mať dojem, akoby ste boli práve v dejisku. Bohaté tóny a basy vychádzajú zo strategicky umiestnených reproduktorov na zadnej strane. Rproduktory pracjú s výpočtovým procesorom, ktorý sa snaží o zachovanie čistého pôvodného zvukového obsahu. Úžasný zvuk DTS HD je navrhnutý tak, aby vytvoril výnimočný priestorový zvuk s hĺbokými basmi a čistými dialógmi, ktorých kvalita sa zachová aj pri maximálnej úrovni hlasitosti.

 

Svet aplikácií

Ak vás prestane baviť sledovanie bežných televíznych programov je tu pre vás ešte omnoho zaujímavejší svet aplikácií. Spoločnosť Philips a Google Play prichádza s galériou aplikácií, ktoré rozšíria možnosti pri trávení voľného času. Prezrajte si neuveriteľné množstvo filmov, hier a aplikácií. Surfujte a hľadajte hudbu, na ktorú máte práve náladu. Nájdené súbory si jednoducho uložíte do 16 GB rozšíriteľnej pamäti. O plynulosť operácií sa postará aj štvorjadrový procesor značky Philips a operačný systém Android™ 6.0 Marshmallow.

 

 

 

 

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 65 "
iUhlopriečka: 164 cm
iWi-Fi: Áno
iPočet HDMI portov: 4
iTyp obrazovky: LED
iRozlíšenie: 3840x2160
iSmart: Áno
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 100

Ďalšie vlastnosti

Značka: Philips
iSmart: Áno
iFrekvencia pohyb.interpolácie: 2200

Display/Grafika

iUhlopriečka: 65 "
iUhlopriečka: 164 cm
iTyp obrazovky: LED
iTyp rozlíšenia: 4K Ultra HD
iRozlíšenie: 3840x2160
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 100
Hĺbka farieb: 10 Bit
Tvar obrazovky: rovná
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Nie
iPočet HDMI portov: 4
Kompozitný video vstup: Áno
iPVR: Áno
iPočet USB 2.0 portov: 1
iPočet USB 3.0 portov: 1
Počet RF vstupov: 2
iRozhranie CI: Áno
Výstup pre slúchadlá: Áno
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
Podpora SCART: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: šedá
Šírka: 145,84 cm
Výška: 86,3 cm
Hĺbka: 27,73 cm
Hmotnosť: 34 Kg
Výška s podstavcom: 92,9 cm

Funkcie manažmentu

iProgramový sprievodca (EPG): Áno

Uchytenie

iVESA štandard: 400x200

TV tuner

iTyp signálu: DVB-T2/H.265, DVB-C, DVB-S2
Duálny tuner: Nie

Operačný systém

OS TV: Android TV

Funkcie

i3D kompatibilita: Nie

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A+

Ostatné

Kód produktu: 65PUS7502/12

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore