Philips Gradient Lightstrip LED pásik


LED pásik, Celkový výkon: 20 W, Napájanie: 230 V, Farba svetla: premenná, Svetelný tok: 1120 lm, Nastaviteľná farba, Technológia: Bluetooth, ZigBee, Kompatibilné s hl. asistentom: Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Home Kit. Viac info


Cena 150,89 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 3,02 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

LED pásik Philips Gradient Lightstrip s dĺžkou 2 metre dokáže vytvoriť plynulý prechod medzi niekoľkými farbami súčasne. Je pružný a môžete ho ohýbať a tvarovať podľa potreby. Poskytuje tiež možnosť skrátenia alebo predĺženia až do 10 metrov pomocou 100-centimetrových predlžovacích prvkov. Pásik je možné ovládať aj prostredníctvom aplikácie Hue Bluetooth alebo hlasom pomocou Google Assistent alebo Amazon Alexa. Po pripojení k mostíku Hue Bridge (nie je súčasť balenia) je možné využívať ďalšie funkcie a synchronizovať všetko osvetlenie.

Farebné inteligentné svetlo

Navoďte tú správnu atmosféru v domácnosti pri každej udalosti vďaka 16 miliónom farieb. Jedným dotykom tlačidla môžete z vašej obývačky vytvoriť zábavný večierok alebo ju premeniť na kino. LED svetelný pás vytvára plynulý prechod medzi niekoľkými farbami súčasne a vytvára tak jedinečný efekt. 

Biele svetlo s funkciou stmievania

LED pás poskytuje biele svetlo v širokom spektre odtieňov, od teplých po studené.  Funkcia stmievania vám umožní nastaviť správnu intenzitu svetla od jasného denného až po slabé nočné, a vytvoriť tak správnu atmosféru pri akejkoľvek činnosti. 

Skracujte alebo predĺžte pás až do 10 metrov

Svetelný pás je pružný a môžete ho ohýbať a tvarovať podľa potreby. Pomocou 100-centimetrových predlžovacích prvkov je možné pás predĺžiť až do 10 metrov. Farebným svetlom tak môžete rovnomerne pokryť väčšie plochy, napríklad pri osvetlení pozdĺž stien na lištách alebo pod posteľou.

Ovládanie až 10 svetiel súčasne pomocou aplikácie 

Aplikácia Hue Bluetooth vám umožní hlasom ovládať inteligentné svietidlá Hue v jednej miestnosti v domácnosti. Môžete pridať až 10 inteligentných svietidiel a ovládať ich jedným ťuknutím na tlačidlo v mobilnom zariadení.

Hlasové ovládanie osvetlenia

Systém Philips Hue spolupracuje s hlasovými asistentmi Amazon Alexa a Google Assistant, keď je spárovaný s kompatibilnými zariadeniami Google Nest alebo Amazon Echo. Môžete tak jednoduchými hlasovými príkazmi ovládať jedno alebo aj viacero svietidiel v miestnosti.

Hue Bridge vám sprístupní kompletnú ponuku funkcií inteligentného osvetlenia

Zariadenie Hue Bridge, ktoré sa predáva samostatne, vám umožní využívať množstvo funkcií radu Philips Hue, pomocou ktorých môžete zautomatizovať osvetlenie. Hue Bridge vám umožní pridať až 50 inteligentných svietidiel, ktoré môžete ovládať v celej domácnosti. Ak chcete celú konfiguráciu inteligentného domáceho osvetlenia zautomatizovať, vytvorte si rutinné postupy. Svietidlá ovládajte, aj keď práve nie ste doma, a dokúpte si k nim aj ďalšie príslušenstvo, akým sú snímače pohybu alebo inteligentné spínače.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Celkový výkon 20 W
Svetelný tok 1120 lumen
Nastaviteľný farebný tón Áno

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Philips Gradient Lightstrip LED pásik

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Martin

22. 8. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca