Philips Hue Gradient Signe svietidlo čierne


Svietidlo, Celkový výkon: 11,8 W, Napájanie: 230 V, Farba svetla: premenná, Svetelný tok: 730 lm, Nastaviteľná farba, Technológia: Bluetooth, ZigBee, Kompatibilné s hl. asistentom: Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Home Kit. Viac info


Cena 200,89 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,02 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Stolová lampa Philips Hue Gradient Signe v štíhlom čiernom prevedení s farebným prechodom ovládaná cez Bluetooth alebo aplikáciu vytvorí unikátne osvetlenie vo vašej domácnosti.

Plynulé farebné prechody a svetelné scény

Svietidlo vyžaruje teplé až studené biele svetlo a vďaka 16 miliónom farieb tiež farebné svetlo s plynulým prechodom medzi niekoľkými farbami súčasne. Vytvorí tak jedinečný svetelný efekt vo vašej domácnosti. Dynamické scény poskytnú tú správnu atmosféru pri každej činnosti.

Ovládanie až 10 svetiel súčasne pomocou aplikácie 

Aplikácia Hue Bluetooth vám umožní hlasom ovládať inteligentné svietidlá Hue v jednej miestnosti v domácnosti. Môžete pridať až 10 inteligentných svietidiel a ovládať ich jedným ťuknutím na tlačidlo v mobilnom zariadení.

Hlasové ovládanie osvetlenia

Systém Philips Hue spolupracuje s hlasovými asistentmi Amazon Alexa a Google Assistant, keď je spárovaný s kompatibilnými zariadeniami Google Nest alebo Amazon Echo. Môžete tak jednoduchými hlasovými príkazmi ovládať jedno alebo aj viacero svietidiel v miestnosti.

Hue Bridge vám sprístupní kompletnú ponuku funkcií inteligentného osvetlenia

Zariadenie Hue Bridge, ktoré sa predáva samostatne, vám umožní využívať množstvo funkcií radu Philips Hue, pomocou ktorých môžete zautomatizovať osvetlenie. Hue Bridge vám umožní pridať až 50 inteligentných svietidiel, ktoré môžete ovládať v celej domácnosti. Ak chcete celú konfiguráciu inteligentného domáceho osvetlenia zautomatizovať, vytvorte si rutinné postupy. Svietidlá ovládajte, aj keď práve nie ste doma, a dokúpte si k nim aj ďalšie príslušenstvo, akým sú snímače pohybu alebo inteligentné spínače.

Synchronizujte osvetlenie s filmami, seriálmi alebo hudbou

S viac ako 16 miliónmi farieb, môžete premeniť svoj domov na perfektné miesto konania osláv, oživiť príbeh na dobrú noc a oveľa viac. Posuňte zábavu na novú úroveň synchronizáciou obrazovky na televízii alebo rytmu hudby s inteligenntým osvetlením. So zariadením Hue Bridge môžete synchronizovať osvetlenie s filmami, hudbou (vrátane integrácie Spotify), seriálmi alebo hrami a sledovať ako reagujú farebné svetlá vo vašom zábavnom priestore. Vyžaduje Hue Bridge (predáva sa samostatne).

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Celkový výkon 11.8 W
Svetelný tok 730 lumen
Nastaviteľný farebný tón Áno

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips Hue Gradient Signe svietidlo čierne

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami