Philips Hue 6W B39 E14 EU

Doprava zadarmo

Celkový výkon: 6.5 W, Druh pätice: E14, Svetelný tok: 470 lumen, Nastaviteľný farebný tón: Áno, Elektronický informačný list


Cena 62,90 €

1,26 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart žiarovka PHILIPS LIGHTING 6W B39 E14 EU s maximálnym prevádzkovým výkonom 6,5 W, svetelným výkonom 16 miliónov farieb a životnosťou 25 000 hodín. PHILIPS LIGHTING 6W B39 E14 EU s okamžitým výstupom svetla 100 % umožňuje synchroznizáciu svetlá s hudbou a filmami, prirodzené vstávania a zaspávanie. Prostredníctvom aplikácie Philips Hue pre systémy Android a iOS je možné ovládať svetlá na diaľku. PHILIPS LIGHTING 6W B39 E14 E s funkciou plánovania predstavuje nastavenie časovača, aby sa zapli a vypli v prednastavenom čase. Prepojte svetlá Philips Hue s premostením a ovládajte ich pomocou smartfónu alebo tabletu cez aplikáciu Philips Hue.

Ovládanie cez aplikáciu

Vzhľadom na to, že žijeme v uponáhľanom svete sa každému z nás občas po odchode z domu stane, že intenzívne premýšľa nad tým, či sú všetky svetlá v dome zhasnuté. Vďaka aplikácií Philips Hue, ktorá je určená pre systémy Android a iOS už viac nebudete musieť premýšľať, ale hneď si to môžete skontrolovať. Táto šikovná aplikácia vám totiž umožňuje ovládať vaše svetlá na diaľku a to bez ohľadu na to, kde sa akutálne nachádzate.

 

Časovače

Ak patríte k tým, ktorí neustále cestujú a doma sa zdržiavate veľmi málo je viac než pravdepodobné, že využijete funkciu plánovania. Táto funkcia sa postará o to, aby ste vytvoriť pre svoje okolie dojem, že sa nachádzate doma, aj keď to tak v skutočnosti nie je. PHILIPS LIGHTING 6W B39 E14 EU svetlá si môžete nastaviť tak, aby zapli vo vami prednastavenom čase alebo sa napríklad počas noci postupne vypli. Vy tak budeme mať stále 100 %-tnú istotu v tom, že všetky svetlá sú zhasnuté. Samozrejme, PHILIPS LIGHTING 6W B39 E14 EU vám umožňuje nastaviť si rôzne časy pre osvetlenie v jednotlivých kútoch vášho domu.

 

Všetko pod kontrolou

PHILIPS LIGHTING 6W B39 E14 EU je to správnou voľbou pre všetkých, ktorí chcú mať nesutále všetko pod kontrolou. Prostredníctvom aplikácie Philips Hue môžete ovládať svetlá prostredníctvom vášho tabletu alebo telefónu. Jednodnou z možností je aj možnosť pridať k svoju systému spínače na aktiváciu svetiel. Ak chcete zistiť, čo všetko vám svetlá PHILIPS LIGHTING 6W B39 E14 EU ponúkajú určite si nastavte časovače, budíky, upozornenia a množstvo ďalších funkcií. Štýlový systém Philips Hue podporuje používanie asistenca Apple Homekit, Amazon Aleca a Asistenta Google. Samozrejmosťou je ovládanie vašich svetiel hlasom.

 

Prirodzené vstávanie a zaspávanie

Moderná smart žiarovka PHILIPS LIGHTING 6W B39 E14 EU myslí naozaj na všetko. Dôkazom tohto je, že vám ponúka prirodzené vstávanie, ktoré predstavuje efekt svitania. Vďaka tomu, tak určite vykročíte tou správnou nohou do nového dňa, ale PHILIPS LIGHTING 6W B39 E14 EU sú pripravené aj na to, že opäť pôjdete spať. V priprodzenom zaspávaní vám pomôže relaxačné teplé biele svetlo, vďaka ktorému sa dostatočne uvoľníte a pripravíte sa na kvalitný spánok.

 

Vlastná atmosféra

Znie to priam neuveriteľne, ale smart žiarovka PHILIPS LIGHTING 6W B39 E14 EU vám pomôžete vytvoriť si vlastnú atmosféru. Či už preferujete biele svetlo, ktoré vám pripomína príjemný jarný vánok, teplé biele svetlo pripomínajúce horúce letné dni alebo naopak ľadovo chladné denné svetlo, ktoré vo vás evokuje zimu. Je už len nás, čo z toho si vyberiete.

 

Synchronizácia svetiel 

Všetkých filmových fanúšikov určite poteší skutočnosť, že PHILIPS LIGHTING 6W B39 E14 EU vám dávajú možnosť váš filmový zážitok rožšíriť do celej miestnosti alebo synchronizovať vašu obľúbenú hudbu so svetlom a sledovať, ako bude na rytmus reagovať. Vďaka aplikácií Philips Hue, ktorú vám toto moderné smart osvetlenie ponúka si vychutnáte veci, o ktorých ste ani nepremýšľali.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Celkový výkon 6.5 W
Druh pätice E14
Svetelný tok 470 lumen
Nastaviteľný farebný tón Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips Hue 6W B39 E14 EU

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené