Philips Hue 6W B39 E14 EU

Cena:
62,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,26 €

POPIS PRODUKTU

Smart žiarovka PHILIPS LIGHTING 6W B39 E14 EU s maximálnym prevádzkovým výkonom 6,5 W, svetelným výkonom 16 miliónov farieb a životnosťou 25 000 hodín. PHILIPS LIGHTING 6W B39 E14 EU s okamžitým výstupom svetla 100 % umožňuje synchroznizáciu svetlá s hudbou a filmami, prirodzené vstávania a zaspávanie. Prostredníctvom aplikácie Philips Hue pre systémy Android a iOS je možné ovládať svetlá na diaľku. PHILIPS LIGHTING 6W B39 E14 E s funkciou plánovania predstavuje nastavenie časovača, aby sa zapli a vypli v prednastavenom čase. Prepojte svetlá Philips Hue s premostením a ovládajte ich pomocou smartfónu alebo tabletu cez aplikáciu Philips Hue.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Ovládanie cez aplikáciu

Vzhľadom na to, že žijeme v uponáhľanom svete sa každému z nás občas po odchode z domu stane, že intenzívne premýšľa nad tým, či sú všetky svetlá v dome zhasnuté. Vďaka aplikácií Philips Hue, ktorá je určená pre systémy Android a iOS už viac nebudete musieť premýšľať, ale hneď si to môžete skontrolovať. Táto šikovná aplikácia vám totiž umožňuje ovládať vaše svetlá na diaľku a to bez ohľadu na to, kde sa akutálne nachádzate.

 

Časovače

Ak patríte k tým, ktorí neustále cestujú a doma sa zdržiavate veľmi málo je viac než pravdepodobné, že využijete funkciu plánovania. Táto funkcia sa postará o to, aby ste vytvoriť pre svoje okolie dojem, že sa nachádzate doma, aj keď to tak v skutočnosti nie je. PHILIPS LIGHTING 6W B39 E14 EU svetlá si môžete nastaviť tak, aby zapli vo vami prednastavenom čase alebo sa napríklad počas noci postupne vypli. Vy tak budeme mať stále 100 %-tnú istotu v tom, že všetky svetlá sú zhasnuté. Samozrejme, PHILIPS LIGHTING 6W B39 E14 EU vám umožňuje nastaviť si rôzne časy pre osvetlenie v jednotlivých kútoch vášho domu.

 

Všetko pod kontrolou

PHILIPS LIGHTING 6W B39 E14 EU je to správnou voľbou pre všetkých, ktorí chcú mať nesutále všetko pod kontrolou. Prostredníctvom aplikácie Philips Hue môžete ovládať svetlá prostredníctvom vášho tabletu alebo telefónu. Jednodnou z možností je aj možnosť pridať k svoju systému spínače na aktiváciu svetiel. Ak chcete zistiť, čo všetko vám svetlá PHILIPS LIGHTING 6W B39 E14 EU ponúkajú určite si nastavte časovače, budíky, upozornenia a množstvo ďalších funkcií. Štýlový systém Philips Hue podporuje používanie asistenca Apple Homekit, Amazon Aleca a Asistenta Google. Samozrejmosťou je ovládanie vašich svetiel hlasom.

 

Prirodzené vstávanie a zaspávanie

Moderná smart žiarovka PHILIPS LIGHTING 6W B39 E14 EU myslí naozaj na všetko. Dôkazom tohto je, že vám ponúka prirodzené vstávanie, ktoré predstavuje efekt svitania. Vďaka tomu, tak určite vykročíte tou správnou nohou do nového dňa, ale PHILIPS LIGHTING 6W B39 E14 EU sú pripravené aj na to, že opäť pôjdete spať. V priprodzenom zaspávaní vám pomôže relaxačné teplé biele svetlo, vďaka ktorému sa dostatočne uvoľníte a pripravíte sa na kvalitný spánok.

 

Vlastná atmosféra

Znie to priam neuveriteľne, ale smart žiarovka PHILIPS LIGHTING 6W B39 E14 EU vám pomôžete vytvoriť si vlastnú atmosféru. Či už preferujete biele svetlo, ktoré vám pripomína príjemný jarný vánok, teplé biele svetlo pripomínajúce horúce letné dni alebo naopak ľadovo chladné denné svetlo, ktoré vo vás evokuje zimu. Je už len nás, čo z toho si vyberiete.

 

Synchronizácia svetiel 

Všetkých filmových fanúšikov určite poteší skutočnosť, že PHILIPS LIGHTING 6W B39 E14 EU vám dávajú možnosť váš filmový zážitok rožšíriť do celej miestnosti alebo synchronizovať vašu obľúbenú hudbu so svetlom a sledovať, ako bude na rytmus reagovať. Vďaka aplikácií Philips Hue, ktorú vám toto moderné smart osvetlenie ponúka si vychutnáte veci, o ktorých ste ani nepremýšľali.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Celkový výkon: 6,5 W
Druh pätice: E14
Svetelný tok: 470 lumen
Nastaviteľný farebný tón: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Philips lighting
iSmart: Áno
Celkový výkon: 6,5 W
Druh pätice: E14
Životnosť žiarovky: 25000 hod.
Farba svetla: premenná
Stmievateľné: Áno
Svetelný tok: 470 lumen

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 39 mm
Výška: 165 mm
Dĺžka: 55 mm
Hmotnosť: 50 g
Priemer: 39

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: A++
Technológia: ZigBee
Kompatibilné s hlas.asistentom: Apple Home Kit, Amazon Alexa, Google Assistant
Typ SMART produktu: žiarovka
Oblasť využitia: Osvetlenie

Funkcie

Nastaviteľný farebný tón: Áno

Energetické údaje

Napájanie: 220-240

Ostatné

Kód produktu: 929001301301

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore