Philips Hue Tap dotykový spínač


Technológia: ZigBee, Typ SMART produktu: ovládač, Oblasť využitia: Osvetlenie,


Cena 59,90 €

1,20 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Dotykový spínač PHILIPS LIGHTING HUE TAP v bielej farbe pre jednoduché a komfortné ovládanie osvetlenie. Ovládanie dotykom. Využívanie kinetickej energie, bez potreby použitia batérií. 4 konfigurovateľné tlačidlá pre nastavenie scény. Priemer 75 mm, výška 25 mm. Hmotnosť len 90 gramov. Možné upevnenie na stenu, dosah 15-30 m. Potrebné prepojiť s premostením Philips Hue.

4 svetelné scény

Dotykový spínač Philips Hue ponúka až 4 svetelné zátišia, ktoré vám spríjemnia chvíle strávené doma. Zvoľte si vhodnú scénu, prípadne si naprogramujte jedno zo štyroch tlačidiel tak, aby sa vám vypli všetky svetlá naraz. Spínač môžete mať so sebou v kychyni alebo ho jednoducho priprevnite na stenu vďaka lepiacej páske na zadnej podložke. 

Ako diaľkový ovládač

Dotykový spínač uľahčuje ovládanie. Užívajte si komfortné ovládanie akoby ste v ruke držali diaľkový ovládač. Zariadenie využíva na prevádzku kinetickú energiu, bez nutnosti batérií. Nápajanie je len prostredníctvom dotyku. K spusteniu zariadenia je nutné pripojenie k premosteniu Hue Bridge .

Vždy po ruke

Sedíte a sledujete napínavý film, ale osvetlenie v obývačke je príliš silné. Nezmeškajte žiadny zaujímavý okamih a upravte si intenzitu svetla priamo z gauča. Stačí sa len dotknúť dotykového spínača a vypnúť svetlo. Vďaka kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti budete mať spínač stále pri sebe. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Technológia ZigBee
Typ SMART produktu ovládač
Oblasť využitia Osvetlenie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips Hue Tap dotykový spínač

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené