Philips Hue White Ambiance Filament 7W ST72 E27


Žiarovka, Celkový výkon: 7 W, Napájanie: 230 V, Druh pätice: E27, Farba svetla: premenná, Svetelný tok: 550 lm, Technológia smart ovládania: Bluetooth, ZigBee, Kompatibilné s hl. asistentom: Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Home Kit. Viac info


Cena 49,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 1,00 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart LED žiarovka Philips Hue White Ambiance Filament 7W ST72 E27 v retro štýle s teplým až studeným bielym svetlom, funkciou Bluetooth a možnosťou stmievania elegantne nasvieti akékoľvek miesto v domácnosti.

Biele svetlo s funkciou stmievania

Žiarovky majú zaujímavý retro dizajn so stočeným vnútorným vláknom. Vyžarujú teplé až studené biele svetlo. Ich výkon je ekvivalentný klasickým 40 W žiarovkám. Funkcia stmievania vám umožní nastaviť správnu intenzitu svetla od jasného denného až po slabé nočné, a vytvoriť tak správnu atmosféru pri akejkoľvek činnosti. 

Ovládanie až 10 svetiel súčasne pomocou aplikácie 

Aplikácia Hue Bluetooth vám umožní hlasom ovládať inteligentné svietidlá Hue v jednej miestnosti v domácnosti. Môžete pridať až 10 inteligentných svietidiel a ovládať ich jedným ťuknutím na tlačidlo v mobilnom zariadení.

Hlasové ovládanie osvetlenia

Systém Philips Hue spolupracuje s hlasovými asistentmi Amazon Alexa a Google Assistant, keď je spárovaný s kompatibilnými zariadeniami Google Nest alebo Amazon Echo. Môžete tak jednoduchými hlasovými príkazmi ovládať jedno alebo aj viacero svietidiel v miestnosti.

Hue Bridge vám sprístupní kompletnú ponuku funkcií inteligentného osvetlenia

Zariadenie Hue Bridge, ktoré sa predáva samostatne, vám umožní využívať množstvo funkcií radu Philips Hue, pomocou ktorých môžete zautomatizovať osvetlenie. Hue Bridge vám umožní pridať až 50 inteligentných svietidiel, ktoré môžete ovládať v celej domácnosti. Ak chcete celú konfiguráciu inteligentného domáceho osvetlenia zautomatizovať, vytvorte si rutinné postupy. Svietidlá ovládajte, aj keď práve nie ste doma, a dokúpte si k nim aj ďalšie príslušenstvo, akým sú snímače pohybu alebo inteligentné spínače.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Celkový výkon 7 W
Druh pätice E27
Svetelný tok 550 lumen
Nastaviteľný farebný tón Nie

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips Hue White Ambiance Filament 7W ST72 E27

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami