Pioneer VSX-832 strieborný vystavený kus s plnou zárukou

Cena:
459,00 €

Pôvodná cena 549,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 9,18 €

Doprava zadarmo

Produkt je možné rezervovať v predajni

Rezervuj v predajni

Vystavený kus
Termíny doručenia

Nákup len v predajni

POPIS PRODUKTU

5.1-kanálový sieťový AV receiver Pioneer VSX-832 v striebornom prevedení s piatimi výkonnými výstupmi je pripravený premeniť vašu obývaciu izbu na kino Dolby Atmos. Vďaka novo vyvinutému zapojeniu Surround Enhancer nepotrebuje zadný reproduktor. Pomocou reproduktorov typu "Dolby Atmos Enabled" je možné vytvoriť všestranný trojrozmerný zvuk nového formátu zvuku založeného na objektoch len pomocou dvoch predných a jedného stredového reproduktora. Alternatívne VSX-832 prirodzene podporuje konvenčné súpravy 5.1 reproduktorov. VSX-832 so svojimi štyrmi HDMI vstupmi je pripravený na video formát formátu Ultra HD 4K so všetkými rozšíreniami HDR dynamiky - takže vaše domáce kino zostane najmodernejšie na nasledujúce roky. Môžete prehrávať lokálne uloženú hudbu cez WiFi, Bluetooth, AirPlay a po aktualizácii firmvéru pomocou integrovanej technológie Chromecast alebo PlayFi - prijímač poskytuje technológiu streamingu pre každý formát súboru, každý smartphone, tablet alebo počítač a všetky typy sieťového úložiska.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 16 %
 • Doprava zadarmo

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Zvuk ako v kine

Sieťový AV receiver Pioneer VSX-832 podporuje štandardy priestorového zvuku, ako je Dolby Atmos, Dolby True HD, DTS-HD Master Audio alebo DTS-ES/DTS Neo: 6. Vychutnáte si s nimi zvukové stopy Blu-ray diskov bez kompresie a vo vysokom rozlíšení, aby v priestore nezanikol najmenší zvuk a sprievodné hudba dodala správny podtext. Budete tak blízko originálu ako nikdy predtým. Viackanálové formáty HD sú dekódované a presne prispôsobené individuálne akustike priestoru pomocou patentovanej automatickej kalibrácie MCACC od Pioneer. Podporuje aj funkciu FireConnect, ktorá zrkadlí akýkoľvek zdroj zvuku pripojený ku kompatibilnému audiovstupu vo vašej hlavnej miestnosti na bezdrôtový reproduktor MRX v inej miestnosti.

FlareConnect - správa prehrávania v domácnosti

Technológia FlareConnect* zdieľa zvuk zo siete a externé audio vstupné zdroje medzi kompatibilnými komponentami. Vychutnajte si jednoduché prehrávanie hudby z LP platní, CD, služieb sieťovej hudby a ďalších s podporovanými komponentami a reproduktormi multiroom. Výber hudby a správa prehrávania v domácnosti sú zabudované do aplikácie Pioneer Remote App. *Zdieľanie zvuku z externých vstupov je povolené s budúcou aktualizáciou firmvéru. Externé audio vstupy podporujúce FlareConnect sa môžu líšiť v závislosti od modelu.

Hudobné zázemie

Ak dávate prednosť počúvaní hudby namiesto filmov, pustite si aj obľúbené formáty stereo zvuku. Oddávajte sa reálne štúdiovej kvalite u WAV a FLAC. Tiež prehrá formát Direct Stream Digital (DSD) používaný na Super Audio CD so vzorkovacou frekvenciou až 5,6 MHz. A nebuďte prekvapení, keď budú staršie, komprimované nahrávky, zrazu znieť prekvapivo sviežo a prirodzene. Pioneer získal desiatky rokov skúseností pri obnove stratených zložiek signálu, čo zúročil do funkcie Advanced Sound Retriever. Môžete tiež použiť svoj smartfón alebo tablet cez Bluetooth.

Dual band WI-FI a Bluetooth

Môžete jednoducho streamovať zvuk z mobilného telefónu, notebooku alebo PC cez Wi-Fi s rýchlosťou 5 GHz/2,4 GHz pre stabilné bezdrôtové pripojenie. Aplikácia Pioneer Remote App zhromažďuje hudbu v zariadení a sieťových úložných zariadeniach do ľahko navigovanej knižnice spolu s prístupom k dostupným službám streamingu. K dispozícii je aj bezdrôtová technológia Bluetooth pre pohodlný prenos zvuku založeného na aplikáciách vášho systému. Pre hudbu z inteligentného telefónu sú AirPlay a Bluetooth k dispozícii spolu s integrovanou technológiou Chromecast a PlayFi - po aktualizácii firmvéru.

Pioneer aplikácia pre mobilné zariadenia

Vychutnajte si ovládanie pomocou svojho obľúbeného mobilného zariadenia. S bezplatnou aplikáciou Pioneer Remote app môžete používať zariadenia iPad/iPhone/iPod touch alebo zariadenia Android, napríklad smartfón pre ovládanie AV receivera alebo prehrávanie melódií uložených vo vašom smartfóne. Môžete tiež vybrať internetové rozhlasové stanice, prehrávať skladby z mediálneho servera, prepínať vstupy a meniť nastavenia.

Dolby Atmos pre 3.1.2CH. zvuk a Surround Enhancer

Dolby Atmos 3.1.2. Surround Enhancer je virtuálna reproduktorová technológia. Vďaka DSP procesoru poskytuje virtuálny surround reproduktory zvuk, ktorý zvyčajne pochádza z priestorových reproduktorov. 3.1.2ch sa prakticky rozširuje na 5.1.2ch pre vytvorenie 3D priestorového zvukového poľa. Dokonca aj tí, ktorí majú problémy s inštaláciou zadných reproduktorov, môžu tiež využívať rôzne zvukové formáty v širokom zvukovom poli s funkciou Surround Enhancer a tiež Dolby Atmos.

DTS: X

DTS: X je zvukový kodek novej generácie od spoločnosti DTS, ktorý využíva zvukové efekty založené na objektoch, ktoré umožňujú nové virtuálne a interaktívne zvukové zážitky. Pretože technológia DTS: X dokáže automaticky prispôsobiť zvuk existujúcim kanálom a systémom reproduktorov, nie je potrebný žiadny špecifický rozloženie reproduktorov. Vychutnajte si dokonalú zvukovú scénu s neuveriteľne bohatým a živým zvukom.

Reflex Optimizer

Ak používate reproduktory s podporou funkcie Dolby Atmos, vysoko smerovaný zvuk od jednotky sa odráža od stropu, zatiaľ čo nízko smerovaný zvuk sa šíri priamo na uši. Rôzne cesty spôsobujú fázový posun, čím zvuk znie neprirodzene. Reflex Optimizer, ktorý používa technológiu Phase Control, upravuje tento posun a zlepšuje lokalizáciu zvukového obrazu zosúladením frekvencií s frekvenciami podlahových reproduktorov a vytvára ideálne prostredie pre reprodukciu.

Automatické vyladenie zvuku miestností MCACC

Vytvorte optimálne akustické prostredie pomocou systému MCACC (Multi-Channel Acoustic Calibration System) spoločnosti Pioneer vyvinutého s odbornými znalosťami profesionálnych nahrávacích štúdií. S vlastným mikrofónom systém automaticky kompenzuje rozdiely vo veľkosti, vzdialenosti a vzdialenosti reproduktorov a vyrovnáva hlasitosť jednotlivých kanálov.

DTS Play-Fi

Prehrávač DTS Play-Fi bezdrôtovo prenáša akýkoľvek zvukový obsah z akéhokoľvek kompatibilného mobilného zariadenia do kompatibilných audio systémov DTS Play-Fi a vytvára vo vašom domácnosti viacnásobný systém. Na aplikáciu DTS Play-Fi môžete streamovať rôzne zdroje na rôzne reproduktory súčasne.

Sada HDMI vstupov

Teraz už nepotrebujete TV s množstvom HDMI portov, aby ste pripojili Blu-ray prehrávač, multimediálne centrum, hernú konzolu, počítač a ďalšie zariadenia. Receiveru stačí jeden výstup na televízor a využiť 4 vstupné HDMI porty kompatibilných s obrazovým signálom Ultra HD.  Vstavaná optimalizácia videa prevádza SD aj HD obsah až na rozlíšenie 4K pri rýchlosti až 60p snímkov pre lepšiu plynulosť. Nemalou výhodou je podpora nastávajúceho HDR obrazu Dolby Vision, HDR10 a BT.2020, kedy sa produkuje extrémne vysoký kontrast a zlepšuje sa viditeľnosť scén s protisvetlom.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
Počet kanálov: 5
Výkon na kanál: 130 W
iAirplay: Áno
HDMI vstupy: 4
HDMI výstupy: 1

Ďalšie vlastnosti

Značka: Pioneer
iSmart: Áno
Počet kanálov: 5

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
Výstup pre slúchadlá: Áno
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
Wi-Fi štandardy: 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11a
Počet digitálnych vstupov: 2
Počet analógových vstupov: 3
iAirplay: Áno
HDMI vstupy: 4
HDMI výstupy: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Šírka: 43,5 cm
Výška: 17,3 cm
Hĺbka: 32 cm
Hmotnosť: 8,6 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: Kalibračný mikrofón

Zvuk

Audio dekódery: DTS:X, DTS-HD HR, DOLBY Atmos, DTS, DTS-HD Master Audio, Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus, Dolby Digital
Frekvenčný rozsah (Hz): 10 - 100000
Výkon na kanál: 130 W
Multizone: Nie

Rádio

DAB: Nie

Ostatné

Kód produktu: VSX-832-S

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore