PlayStation 5 + hra God of War Ragnarök


Herná konzola, Platforma: PS5, Farba: biela, Základná frekvencia procesora: 3.5 GHz, Kapacita: 825 GB, Počet gamepadov v cene: 1. Viac info


Cena 579,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 11,60 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,9 / 5

41×

95.8% Kvalita
Výborná

85.8% Hodnota za peniaze
Výborná

41 + nakupů

Zobraziť 41 recenzií

Popis produktu

*** Momentálne nemáme upresnený dátum dodania, prosím sledujte nás online aj naďalej, dostupnosť budeme aktualizovať. Z dôvodu obmedzenej dostupnosti tohto tovaru si spoločnosť NAY a.s. vyhradzuje právo obmedziť množstvo tovaru predávaného jednému zákazníkovi na jeden kus; ponuka tovaru platí do vypredania aktuálnych zásob.***

Herná konzola PlayStation 5 disponuje prepracovaným dizajnom s podsvietením a futuristickými prvkami. O výkon sa postará 8-jadrový AMD  procesor s frekvenciou 3,5 GHz, ktorý spolupracuje s grafickou kartou (10,28 TFLOPs) postavenou na architektúre RDNA 2. Úložný priestor pre hry zabezpečí 825 GB SSD disk s rýchlosťou 5,5 GB/s. Vo výbave má Blu-ray mechaniku a zvukovú technológiu Tempest 3D Audiotech. Podporuje 4K Ultra HD hry pri obnovovacej frekvencii 120 Hz aj 8K výstup. Je dodávaná s bezdrôtovým ovládačom Sony DualSense.

NAJNOVŠIE OFICIÁLNE INFORMÁCIE O PS5 NÁJDETE PO ROZKLIKNUTÍ

 

Blesková rýchlosť 

Využite výkon na mieru prispôsobeného 8-jadrového procesora AMD s frekvenciou 3,5 GHz, ktorému asistuje grafická karta (10,28 TFLOPs) postavená na architektúre RDNA 2. Vaše najnovšie hry uložíte na 825 GB SSD disk s rýchlosťou 5,5 GB/s.

Rýchly SSD s integrovaným I/O systémom

Maximalizujte svoj herný zážitok s takmer okamžitým načítaním nainštalovaných hier systému PS5. Prispôsobená integrácia vystupno-výstupných systémov konzoly PlayStation 5 umožňuje tvorcom sťahovať údaje z SSD tak rýchlo, že môžu navrhovať hry spôsobom, ktorý nikdy predtým nebol možný.

Dychberúce grafické spracovanie

Herná konzola PlayStation 5 prináša vyššiu úroveň spracovania obrazu. Vaše herné prostredie bude oveľa realistickejšie. O to sa postará technológia HDR. V podporovaných hrach prebieha simulácia lúčov svetla individuálne čím sa dosiahnu skutočné tiene a odrazy. Na 4K TV prijímači si vychutnáte obraz pri 120 Hz obnovovacej frekvencii. Navyše konzola podporuje 8K výstup, takže hry môžete hrať aj na displeji s rozlíšením 4320p.

 • Sledovanie lúčov
 • Hry pre televízor 4K
 • Až 120 snímok za sekundu s výstupom 120 Hz
 • Technológia HDR
 • Výstup 8K

Neuveriteľne realistické hranie

Objavte intenzívnejší herný zážitok, ktorý vám poskytne vylepšený bezdrôtový ovládač Sony DualSense s podporou hmatovej spätnej väzby a adaptívnych spúští. Konzola je tiež vybavená zvukovou technológiou Tempest 3D Audiotech, takže vaše prostredie pomocou slúchadiel a televíznych reproduktorov v podporovaných hrách ožije. 

Viac funkcií konzoly PlayStation 5

 • Spätná kompatibilita - Zahrajte si katalóg starších hier pre systém PS4 na konzole PS5
 • Vylepšenie hry - Užite si rýchlejšie a plynulejšie frekvencie snímok vo vybraných hrách pre systém PS4 a PS VR.
 • Inovujte hry pre systém PS4 na digitálne hry PS5 - Konzola PlayStation5 ponúka vydavateľom hier možnosť nechať hráčov upgradovať svoje disky a digitálne hry pre systém PS4 na digitálne hry pre systém PS5.

Integrácia systému PlayStation VR

Pripojte systém PlayStation VR ku svojej konzole PlayStation 5 a vychutnávaj si hry podporované systémom PS VR. Ak chcete vašu konzolu PlayStation 5 vybaviť systémom PS VR, budete potrebovať kameru PlayStation Camera2 pre systém PS4 a adaptér PlayStation Camera, takže nie je potrebné nič navyše kupovať.

Zábava a tvorba obsahu

 • 4K Ultra HD Blu-ray - Sledujte 4K Blu-ray disky na vašom krásnom televízore 4K pomocou konzoly PS5.
 • Streamovanie zábavy v rozlíšení 4K - Streamuj zábavu v rozlíšení 4K zo svojich obľúbených podporovaných aplikácií na systéme PS5 pomocou televízora 4K.
 • Vytvárajte a zdieľajte obsah - Vytvárajte snímky obrazovky a videá z vašej hry. Zdieľajte ich s ostatnými hráčmi v sieti PlayStation Network alebo vo vybraných aplikáciách sociálnych sietí.

Set PlayStation 5 + hra God of War Ragnarök

Herná konzola je dodávaná v sete spolu s hrou God of War Ragnarök, v ktorej sa s Kratosom a Utreusom vydáte na epickú cestu do deviatich svetov. Počas vašej výpravy budete preskúmavať mýtické krajiny a bojovať s nepriateľmi v podobe severských bohov a monštier.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvencia procesora 3.5 GHz
Kapacita 825 GB
Platforma PS5
Vstavaný pevný disk Áno
Počet gamepadov v cene 1

Návody a manuály

Hodnotenie

4,9 / 5

41 recenzií PlayStation 5 + hra God of War Ragnarök

95.8% Kvalita
Výborná

85.8% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Katarína

29. 5. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


maximálna spokojnosť


Gabriela

28. 5. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Kvalita prevedenia

Jozef

27. 5. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Je to nová konzola + hra + 15o/o naspäť na ďalší nakup
 • Pri skúšaní hry na ps4 a hry na ps5 ,konkrétne tejto, nebola to pre mňa až taká zmena ako som cakal

Pavol

14. 5. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • Super

Pekná grafika