Pokémon Tournament DX - Nintendo Switch hra

Cena:
49,90 €

Pôvodná cena 59,99 €
Späť na NAY Extra kartu 1,00 €

Doprava zdarma

POPIS PRODUKTU

Hra Pokkén Tournament DX vás nechá prostredníctvom konzoly Nintendo Switch prevziať kontrolu nad vašimi Pokémonmi a bojovať proti ostatným príšerkám v real time súbojoch. S novými bojovníkmi a rozšíreným výberom Pokémonov, ktorí sú dostupní hneď od prvého spustenia hry ponúka hráčovi rozšírené možnosti hrania. Poskytuje množstvo vylepšených funkcií a módov, vďaka ktorým hra zaujme aj úplných herných nováčikov. TV mód zabezpečí, že si hranie užijete aj so svojimi priateľmi. Pripravte sa na denné výzvy, intenzívne súboje a získavajte nových a nových Pokémonov.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma
  • Zľava 17 %

Služby k produktu

Hore

Popis produktu

Vrhnite sa do boja

Hra Pokkén Tournament DX, ktorá je určená pre hernú konzolu Nintendo Switch poteší všetkých milovníkov Pokémonov špičkovou grafikou a akciou, vďaka ktorej vás hra vtiahne do tohto sveta. Vyberte si bojovníka a svojich obľúbených Pokémonov a za ich pomoci porážajte súperov. Súboje medzi nimi sú naozaj tvrdé, presne také ako v seriály a filmoch a je len na vás, či práve váš Pokémon zvíťazí.

Podeľte sa o zážitky

Zmerajte si sily a herné znalosti so svojimi priateľmi vďaka módu verzus, ktorý ponúka možnosť hrania viacerých hráčov. Ak práve nie je nikto poruke vyberte si súpera z online hráčov. Výhodou je, že hra umožňuje usporiadať aj turnaj, čím hranie naberie na akcii. Aby ste sa mohli svojim víťazstvom a hernou taktikou pochváliť ostatným hráčom je možné ukladať si replaye zápasov a zdieľať ich. 

Vylepšené funkcie a módy

Rozšírené a vylepšené módy ponúkajú celý rad rozšírených možností hrania. V Team Battle móde si budete môcť vybrať troch Pokémonov, s ktorými budete bojovať súboje do posledného Pokéballu. Strhujúce online súboje, v ktorých si budete môcť vylepšiť znalosti umožňuje Group Match mód. Veľkou výhodou, ktorá poteší hlavne všetkých nedočkavcov je, že všetci bojovníci a Pokémoni sú dostupný hneď od prvého spustenia hry.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: Game card
Platforma: Nintendo Switch
Typ hry: Akčné
Lokalizácia: anglická

Ďalšie vlastnosti

Značka: Nintendo
Médium: Game card
Platforma: Nintendo Switch
Typ hry: Akčné
Vekové obmedzenie: 7+
Závadnosť obsahu: Násilie
Lokalizácia: anglická

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 105 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 60 g
Hĺbka: 11 mm

Ďalšie parametre

Handheld mód: Ano

Ostatné

Kód produktu: NSS530

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore