POLAR M430 oranžové

Zobraziť

Výpredaj - 34 %
Doprava zadarmo

Funkcie: výpočet kalórií, meranie vzdialenosti, krokomer, senzor tepovej frekvencie, notifikácie,


Cena 152,00 €

Zľava 34% z pôvodnej ceny: 229,00 € Zobraziť nápoveď

3,04 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

GPS hodinky Polar M430 v oranžovej farbe sú určené pre bežcov a športovcov. Dokáže odmerať množstvo hodnôt a to vďaka integrovaným snímačom. Snímač tepovej frekvencie s technológiou LED diódových senzorov dokáže presne odmerať tep na zápästí. Vďaka snímaču GPS budete vedieť, koľko kilometrov ste počas dňa prešli a kde ste boli. Výhodou sú aj pokročilé tréningové funkcie, s ktorými naplánujete vaše bežecké tréningy. Hodinky budú monitorovať všetky vaše denné aktivity 24/7. Vďaka bezdrôtovej technológií Bluetooth môžete hodinky spárovať s telefónom. Výdrž batérie je 30 hodín v úspornom režime GPS. Hodinky sú vodotesné do 30 m.

Jednoduchý dizajn

Hodinky Polar M430 sú v štýlovej oranžovej farbe. Dokonale sa prispôsobia vášmu štýlu oblečenia a vytvoria tak doplnok, ktorý má množstvo funkcií a navyše vyzerá veľmi štýlovo. Displej poskytuje rozlíšenie 128 x 128 bodov. Ich hmotnosť je len 51 gramov. Vďaka svojmu prevedeniu z kvalitných a odolných materiálov, je možné hodinky použiť aj pri plávaní. Sú vodotesné do 30 metrov – nevhodné na potápanie.

 

Všetko v jednom

Vďaka hodinkám Polar M430 môžete sledovať počas tréningu rýchlosť, vzdialenosť, nadmorskú výšku či vašu tepovú frekvenciu. Vstavaný GPS modul vám pomôže nájsť cestu domov s funkciou späť na štart. S hodinkami budete mať prehľad o vašich osobných úspechoch s upozornia vás vždy, keď dosiahnete nový rekord. Spravte si cieľa a prekonajte svoje osobné limity. Sledujte svoje výsledky s mobilnou aplikáciou Polar Flow a webovej služby cez Bluetooth Smart.

Partner pre beh

Online aplikácie Runnging Program prepočíta vaše bežecké aktivity, zmeria intenzitu aktuálnych činnostné, spočíta termín dosiahnutia plánovaného bežecké cieľu a behom niekoľko sekúnd vám nastaví osobný tréningový program. Bežci môžu do hodiniek nahrávať tréningové plány pre porovnanie intervalov a zón tepovej frekvencie pri behoch. Bežecký index zobrazí ako sa vyvíja váš bežecký výkon. Vyberte si v aplikácii Polar Flow zo 4 rôznych cieľov.

Počas celého dňa

Activity benefit poskytne vám informácie o vašej dennej, týždennej a mesačnej aktivite. Ukazuje aké  sú vaše voľby telesného pohybu a pomáhajú udržať si zdravie. Kvalitný spánok má zásadnú rolu pri regenerácii po tréningu a pri zvyšovaní vášho výkonu. Funkcia Polar Sleep Plus automaticky sleduje dĺžku, čas a kvalitu vášho spánku a poskytne vám spätnú väzbu.

Pravidelné testovanie

Test kondície je päť minútový test, ktorý meria podľa pokojného tepu, zmenu tepu a osobné údaje vašej aerobnej kondície. S pravidelným testovaním kondície môžete sledovať svoje pokroky. Tréningová záťaž ukazuje, aký účinok mal tréning na vaše telo, a pomáha pri porovnaní záťaže pri rôznych lekciách. Priebežne sledujte tréningovú záťaž, zistite svoje osobné limity a upravte si intenzitu a dĺžku tréningu.

Spálené kalórie

Podľa vašej váhy, výšky, veku, pohlavia, individuálnej maximálnej tepovej frekvencie a intenzity tréningu hodinky Polar M430 presne vypočítajú spálené kalórie počas tréningu. Takto bude váš tréningový plán efektívnejší a posunie vás bližšie k vášmu cieľu. Hodinky taktiež zobrazia aj dobu nutnú k regenerácií pred ďalším tréningom. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Funkcie výpočet kalórií, meranie vzdialenosti, krokomer, senzor tepovej frekvencie, notifikácie

Hodnotenie

4,0 / 5

1 recenzia POLAR M430 oranžové

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené