DANALOCK POLELOCK V3 - Bluetooth & Z-wave

Cena:
195,00 €

Pôvodná cena 199,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,90 €

POPIS PRODUKTU

Inteligentný zámok PolyControl Danalock V3 poskytuje vzdialené ovládanie pre zamykanie/odomykanie dverí. Pracuje samostatne prostredníctvom bezdrôtovej technológie Bluetooth a tiež ho môžete pridať do Z-Wave siete, ktorá zaistí diaľkové ovládanie. Jeho inštalácia je jednoduchá, no je potrebná vhodná cylindrická vložka. Získa si vás aj svojim jednoduchým dizajnom v striebornej farbe. Zámok je napájaný 4 CR123 batériami - nie sú v balení. Ovládanie mimo dosahu Bluetooth je možné s pomocou Wi-Fi mostíka Danabridge V3. Zámok funguje s Android aj iOS zariadeniami pomocou aplikácie Danalock od Poly-Control. Pre Apple zariadenia s Danalock od Poly-Control ale nie je možné použiť tento zámok s aplikáciou Domácnosť priamo nainštalovanej v Apple zariadeniach.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava
Popis produktu

Nastavte štandardy

Nová verzia Danalock V3 je založená na želaniach oddaných zákazníkov a poslednom vývoji v bezpečnosti dát a technológii inteligentných domácností. Menšie, bezpečnejšie, odolnejšie a jednoduchšie na inštaláciu to je zariadenie Danalock V3, ktoré je lídrom na trhu s inteligentnými zámkami a udáva nové štandardy, ktoré len majú prísť. K inteligentnému zámku Danalock je potrebné dokúpiť cylindrickú vložku Gerda.

Zaujímavý dizajn

Viac ako desaťročie skúseností koncentrovaných do jedného výnimočného produktu. Materiál: eloxovaný hliník + ABS plast.

Jednoduchý prístup

Predstavte si situáciu, že ste jediným vlastníkom vášho Danalock. Avšak chcete, aby ostatní mali prístup do vášho domova, stačí vytvoriť a odoslať trvalé, opakujúce sa alebo dočasné prístupové kľúče prostredníctvom SMS alebo e-mailu. Získajte upozornenia, keď používatelia prijmú vašu pozvánku a kedykoľvek keď sa zámok použije. Ovládanie mimo dosahu Bluetooth je možné s pomocou Wi-Fi mostíka Danabridge V3.

Zistite, kedy sa vaše deti vrátia domov

Nebojte sa znova strateného kľúča alebo zabudnutého kódu brány. Danalock uľahčuje deťom zamknúť a odomknúť dvere a presne viete, kedy sú dvere použité - a kým.

Jednoduchšie sa montuje

Montáž zariadenia Danalock V3 je jednoduchšia než kedykoľvek predtým. Jednoducho ho napasujte do zámku a používajte.

Globálne prispôsobenie

Danalock je jediný inteligentný zámok, ktorý sa hodí do každého regiónu na celom svete - od USA a Európy po Japonsko. Zámok funguje s Android aj iOS zariadeniami pomocou aplikácie Danalock od Poly-Control. Pre Apple zariadenia s Danalock od Poly-Control ale nie je možné použiť tento zámok s aplikáciou Domácnosť priamo nainštalovanej v Apple zariadeniach.

Interoperabilita

Interoperabilita bola vždy základným kameňom produktov spoločnosti Danalock. V3 je zďaleka najrozšírenejšia a najpružnejšia dostupná platforma a stanovuje nové štandardy v interoperabilite s viacerými platformami.

Bezpečnostný čip na vysokej úrovni a AES 256

Danalock V3 je vybavený špeciálnym čipom TPM, ktorý zvládne všetky bezpečnostné aspekty. Čip ukladá šifrovacie kľúče s mimoriadne vysokou úrovňou bezpečnosti. Všetky kľúče sú vymieňané bez akýchkoľvek súkromných informácií, ktoré opúšťajú čip. Spojenia medzi telefónom a zariadením Danalock V3 sa vykonávajú podobne ako TLS 1.2, ktorý používajú banky a bezpečnostné systémy po celom svete. Vysokú úroveň bezpečnosti potvrdili spoločnosti ako Apple, Amazon, Google Nest a mnoho ďalších.

Platforma Danalock 

K dispozícii sú plne zdokumentované SDK a rozhranie API. Danalock V3 môžete integrovať do svojej vlastnej komerčnej platformy s existujúcou mobilnou aplikáciou, podnikovou aplikáciou alebo rezervačným systémom. Platforma Danalock podporuje všetky možnosti integrácie pre aplikácie tretích strán.

TwistAssist

Jemne otočte úchytom a dvere sa odomknú alebo zamknú samé. Po 5 sekundách môžete otáčať opäť, medzitým Danalock zvládne zamknutie/odomknutie.

Technické detaily:

 • Z-Wave Plus & Bluetooth 4.0 (BLE) Verzia
 • EU frekvencia: 868,42 MHz (Z-Wave)
 • Úroveň zabezpečenia: 256bit AES
 • Obsah balenia: 1x Danalock V3 (bez batérií a cylindrickej vložky)
 • Materiál: eloxovaný hliník / ABS
 • Farba: Strieborná
 • Rozmery: 59x59mm
 • Váha s batériou: 195g
 • Napájanie: 4x CR123 - je potrebné ich dokúpiť
 • Životnosť batérie: 6-12 mesiacov (9000 cyklov)
 • Krútiaci moment: 1,5 Nm

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Technológia: Z-wave, Bluetooth, Z-Wave Plus, ZigBee
Typ SMART produktu: doplnok
Oblasť využitia: zabezpečenie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Danalock
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Šírka: 5,9 cm
Hmotnosť: 130 g
Výška: 5,9 cm
Hĺbka: 5,9 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: 4x CR123A batéria
Počet kusov v balení: 1 Kus

Energetické údaje

Napájanie: Batérie

Ďalšie parametre

Technológia: Z-wave, Bluetooth, Z-Wave Plus, ZigBee
Typ SMART produktu: doplnok
Oblasť využitia: zabezpečenie

Ostatné

Kód produktu: POLELOCKV3

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore