PowerCube Extended (červený)


Počet zásuviek: 4, Maximálny prúd: 16 A, Maximálny príkon: 3680 W


Cena 14,99 €

Zľava 12 % z pôvodnej ceny: 16,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,30 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Multifunkčný zásuvkový systém PowerCube Extended je základnou predĺženou verziou PowerCube v červenobielom prevedení, ktorý ponúka 5 zásuviek s 1,5m predlžovacím káblom. Pomocou neho vyriešite pripojenie viacerých elektrických zariadení a tak nahradíte nepekné predlžovacie káble, rozdvojky, či roztrojky.

Dodajte svojmu domovu či kancelárii šmrnc! 

  • Moderné dizajnové poňatie predlžovacieho prívodu v podaní PowerCube Extended.
  • 5 zásuviek (250V ~, 16A, 3680W), 1.5m predlžovací kábel, montážny dok, jednotlivé zásuvky sa vzájomne neblokujú, možnosť kombinácie s ostatnými PowerCube verziami, detská poistka, uzemnenie.

Prečo je PowerCube Extended jedinečná?

  • DOSTUPNOSŤ:

Prakticky rozložené zásuvky, ktoré môžete využívať všetky súčasne. Zapojené zariadenie si vzájomne neprekážajú ako u bežných predlžovacích káblov či rozbočiek. Komplikácie nenastávajú ani v prípade pripojenia rozmerovo neštandardných prívodov v podobe adaptérov či nabíjačiek na batérie.

  • DESIGN: 

Elegantný vzhľad. Vďaka modernému dizajnu obohatí PowerCube každý interiér. Produktový rad PowerCube získal niekoľko ocenení. Medzi najvýznamnejšie radíme Red Dot Design Award.

 

  • KAPACITA: 

Pohodlne zapojíte 5 elektrických zariadení súčasne. Verzia Extended vám umožní priblížiť zdroj elektrickej energie na zvolené miesto. Možno kombinovať s ostatnými PowerCube verziami.

  • UMIESTNITE KAMKOĽVEK: 

PowerCube Extended, ako už názov napovedá, disponuje predlžovacím káblom s dĺžkou 150 cm.
Na stôl, pod stôl, na stenu ... jednoducho kdekoľvek majte zásuvku vždy na dosah. Verzia Extended USB obsahuje v balení montážny dok pre ľahké umiestnenie. Ak budete potrebovať zmeniť miesto uchytenia, jednoducho odlepte ľahko odnímateľnou pásku a dok umiestnite inde.

 

  • ROZŠÍRENIE: 

PowerCube je dodávaný v rôznych variantoch, čo vám umožní vybrať riešenie, ktoré vyhovuje vašim potrebám najviac. Vytvárajte vlastné zostavy. Spojením viacerých PowerCube získate potrebnú kombináciu elektrických zásuviek a USB portov.

  • BEZPEČNOSŤ: 

Všetky typy PowerCube sú dôkladne testované a certifikované v súlade s miestnymi štandardmi. Produkty sú uzemnené a obsahujú detskú poistku. Konštrukcia každej PowerCube je pre väčšiu bezpečnosť vyrobená z kvalitného ABS plastu odolného proti vzplanutia.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet zásuviek 4
Maximálny prúd 16 A
Maximálny príkon 3680 W

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií PowerCube Extended (červený)

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené