Práčky s parnou funkciou

Vyskúšajte šetrné parné pranie, ktorého technológia spočíva v prirodzenom rozvoľňovaní textilných vlákien za pomoci pary. O spoľahlivé vypratie aj tej najjemnejšej bielizne máte postarané. Prádlo bude vďaka špeciálnemu programu navyše menej pokrčené, a tak oblečenie veľmi jednoducho vyžehlíte.

Kategórie produktov

Aplikované filtre

Zmazať všetky filtre

14 Kg
Kapacita bubna

Zobrazujeme 1 výsledkov. Použite filter pre spresnenie požiadaviek.

O kategórii

Parná práčka dokáže nevídané

Pranie v parnej práčke je oproti bežný práčkam nielenže oveľa efektívnejšie a spoľahlivejšie, ale ušetrí vám aj kopec času.

Parná práčka premieňa vodu štandardnej teploty na paru, ktorá je k bielizni maximálne šetrná. Sila pary navyše zbaví bielizeň baktérií, pričom eliminuje alergény aj zápach.

TIP: Na účinnú dezinfekciu odevov alebo ich osvieženie môžete využiť aj naparovače odevov.

Ušetrite vďaka sile pary

Okrem mnohých výhod parnej práčky, určite oceníte aj zníženie spotreby elektrickej energie, vďaka rýchlejšiemu zahriatiu bubna.

Parnú práčku si určite obľúbia aj tí, ktorí pri žehlení nechcú stráviť dlhé hodiny. Prádlo bude vďaka špeciálnemu programu menej pokrčené, a tak sa zbytočne nenarobíte, pretože bielizeň sa bude dať vyžehliť jednoduchšie.

Na dokonalé vyžehlenie prádla tiež môžete použiť parný generátor, s ktorým sa o svoju bielizeň postaráte ako profesionál.

Unikátne technológie: Posuňte pranie na novú úroveň

Práčky s parnou funkciou nájdete v rôznych farebných prevedeniach od klasickej bielej až po striebornú či antracitovú. Medzi priekopníkov parného prania patrí najmä značka LG, ktorá ako prvá priniesla na trh práčku s parnou funkciou.

Vybrať si však môžete aj z ďalších značiek ako Samsung, ktorý ponúka práčky s unikátnou technológiou aktívnej peny Eco Bubble, či Whirlpool. Jeho prelomová technológia FreshCare+ zaistí sviežosť bielizne ešte šesť hodín po skončení pracieho cyklu.

TIP: Nahliadnite aj do kategórie sušičiek a ušetrite čas schnutia bielizne.