Predstavujeme Windows 11

Predstavujeme Windows 11

Prepracovaný Windows 11 predstavuje jedno prirodzené miesto na spájanie, skúmanie, vytváranie a dosahovanie výsledkov.

 Obsahuje nástroje, ktoré vám pomôžu s multitaskingom, premýšľaním, tvorením a propojovaním – všetko je navrhnuté s ohľadom na jednoduchosť a intuitívnosť.

notebooky pro W11

 

Buďte ve spojení s tím, na čem vám záleží Buďte v spojení s tým, na čom vám záleží

Nech vás baví čokoľvek, pomôžeme vám dosiahnuť váš cieľ. Windows 11 obsahuje nové spôsoby prepojenia s vašimi obľúbenými ľuďmi, novinkami, hrami a obsahom.

 

Podpořte svou kreativitu Podporte svoju kreativitu

Venujte sa svojim koníčkom s inovovanými a zjednodušujucími funkciam navrhnutými k tomu, aby vám poskytli inšpiráciu pre ďalšiu tvorbu.

 

Maximalizujte svou produktivitu Maximalizujte svoju produktivitu

Vydajte sa na cestu od „úloh“ k „cieľom“ s nástrojmi ako Asistent prichytávania a Skupiny plochy vytvorenými na podporu jednoduchého multitaskingu.

 

Windows 11 Windows 11

Už čoskoro v predaji.

 

Vyberte si prehliadač, ktorý vás uprednostní

Či už chcete pracovať, baviť sa alebo ostať v spojení s tými, ktorých máte radi, tento prehliadač si môžete prispôsobiť svojim potrebám.

Vyberte si prohlížeč

Čím sa líši Nový Windows a Windows 10
Systém Nový Windows sa od Windows 10 nelíši výkonom ani zabezpečením, ale ponúka svieži prepracovaný vzhľad. Okrem toho prináša nové nástroje, zvuky a aplikácie. Každý detail je dovedený k dokonalosti. Výsledkom je osviežujúce prostredie vášho počítača.

Môžem si kúpiť počítač s predinštalovaným systémom Nový Windows?
Počítače, na ktorých bude vopred nainštalovaný systém Nový Windows, budú dostupné v priebehu tohto roka.

Koľko stojí počítač so systémom Nový Windows?
Je to rôzne. Mnoho rôznych výrobcov bude ponúkať celý rad zariadení so systémom Nový Windows. Cenovo sa budú líšiť.

Bude moje príslušenstvo fungovať so systémom Nový Windows?
Ak vám príslušenstvo fungovalo so systémom Windows 10 a spĺňa požiadavky systému Nový Windows, malo by s ním fungovať. Ak chcete mať istotu, informujte sa u výrobcu príslušenstva.

Chcem si kúpiť počítač. Budem si môcť neskôr nainštalovať Nový Windows?
Väčšinu počítačov s Windows 10, ktoré sa v súčasnosti predávajú, bude možné upgradovať na Nový Windows. Počítač sa dá upgradovať na Nový Windows, ak spĺňa minimálne hardvérové ​​špecifikácie. Niektoré funkcie vyžadujú konkrétny hardvér. Plán zavádzania upgradu sa ešte dokončuje, ale mal by začať na konci roka 2021 a pokračovať do roku 2022. Konkrétne načasovanie sa bude u rôznych zariadení líšiť.

Ako zistím, či nový počítač s Windows 10 PC spĺňa minimálne požiadavky?
Dá sa to zistiť niekoľkými spôsobmi. Ak sa chystáte kúpiť si nový počítač, hľadajte v popise informáciu o bezplatnej inovácii na Nový Windows. Môžete si to overiť aj u predajcu.

Kedy si budem môcť zariadenie s Windows 10 ugradovať na Nový Windows?
Ak máte počítač s najaktuálnejšiou verziou Windows 10, ktorý spĺňa minimálne hardvérové ​​špecifikácie, bude možné ho upgradovať na Nový Windows. Plán zavádzania upgradu sa ešte dokončuje, ale pre väčšinu zariadení, ktoré sa momentálne používajú, by mal byť upgrade pripravený na začiatku roka 2022. Nie všetky počítače s Windows 10, ktoré pôjdu upgradovať na Nový Windows, dostanú túto možnosť súčasne. Ak chcete zistiť, či váš počítač spĺňa podmienky pre upgrade, stiahnite si aplikáciu PC Health Check. Až bude dostupný upgrade, môžete prejsť do ponuky Nastavenia/Aktualizácia systému Windows a pozrieť sa, či už je k dispozícii pre vaše zariadenie.

Ako zistím, či môj súčasný počítač s Windows 10 spĺňa hardverové požiadavky systému Nový Windows?
Ak chcete zistiť, či váš súčasný počítač spĺňa minimálne požiadavky, môžete si stiahnuť aplikáciu PC Health Check.

Čo ak môj počítač minimálne hardvérové požiadavky nespĺňa? Môžem zostať na Windows 10?
Áno. Windows 10 je stále skvelá verzia Windows. Microsoft sa zaviazal podporovať Windows 10 až do 14. októbra 2025.

Ako sa dozviem, že je dostupný upgrade pre môj počítač s Windows 10?
Upgrade na Nový Windows začne byť dostupný na konci roka 2021 a potom v roku 2022. Medzitým budeme v zákulisí testovať a overovať fungovanie na konkrétnych počítačoch. Služba Windows Update vás upozorní, či váš počítač spĺňa podmienky na upgrade a kedy bude upgrade možný. Môžete si to skontrolovať v ponuke Nastavenia/Aktualizácia systému Windows.

Koľko bude stáť upgrade na Nový Windows?
Je zadarmo. Inovovať ale bude možné iba počítače s najaktuálnejšou verziou Windows 10, ktoré spĺňajú minimálne hardvérové ​​špecifikácie. V ponuke Nastavenia/Aktualizácia systému Windows si môžete skontrolovať, či máte systém Windows 10 aktuálny.

Čím sa líši upgrade od aktualizácie?
Aktualizácia môže zahŕňať opravy chýb a vylepšenia zabezpečenia, a tiež nové funkcie v danej verzii Windows. Aktualizácie sa vydávajú v priebehu celého roka. Upgrade znamená zmenu verzie, napríklad keď prejdete zo systému Windows 10 na Nový Windows. Ďalší prípad je zmena edície Windows Home na Windows Pro.

Ako dlho bude bezplatný upgrade dostupný?
Pri systémoch spĺňajúcich podmienky nie je ponuka upgradu obmedzená konkrétnym dátumom. Spoločnosť Microsoft si však vyhradzuje právo včas túto bezplatnú ponuku ukončiť. Dátum ukončenia nastane najskôr jeden rok po tom, čo ponuka začne byť všeobecne dostupná.

Môžem ďalej používať Windows 10?
Áno. Nemusíte upgradovať na Nový Windows. Systém Windows 10 budeme podporovať do 14. októbra 2025.

Zaberie mi nový Windows viac miesta v počítači ako Windows 10?
Nie. Nový Windows a Windows 10 vyžadujú približne rovnaké miesto na disku. Viac miesta je ale potrebné počas inovácie. Systém Windows toto prídavné miesto na disku vyčistí asi desať dní po dokončení inovácie.

Je Nový Windows náhrada za Windows 10?
Nový Windows je najnovšia verzia systému Windows. Systém Windows 10 ale budeme ďalej podporovať až do októbra 2025.

Čo sa stane s mojimi súbormi po ugrade na Nový Windows?
Všetky vaše súbory a dáta sa štandardne prenesú. Odporúčame si napriek tomu súbory pred inštaláciou zálohovať. Ďalšie informácie o zálohovaní zložiek počítača na OneDrive nájdete v pomocníkovi.

Ak sa mi po upgrade nebude Nový Windows páčiť, môžem sa vrátiť k Windows 10?
Áno. Keď si nainštalujete upgrade na Nový Windows, počas desiatich dní sa môžete vrátiť na Windows 10 a nechať si prenesené súbory a dáta. Keď sa budete chcieť na Windows 10 vrátiť po desiatich dňoch, budete si musieť dáta zálohovať a vykonať "čistú inštaláciu".

Ako dlho trvá inštalácia systému Nový Windows?
Stiahnutie a inštalácia systému Nový Windows by nemala trvať dlhšie ako obvyklá aktualizácia funkcií Windows 10. Počas preberania môžete počítač ďalej používať. Potom budete mať možnosť si inštaláciu naplánovať na určitú dobu, kedy nebudete počítač potrebovať.

Môžem si počítač s Windows 10 upgradovať na Nový Windows, ak požívam režim S?
Ak váš počítač spĺňa minimálne hardvérové ​​špecifikácie, je možné upgradovať edíciu Windows 10 Home v režime S na edíciu Nový Windows Home v režime S. Ak na počítači s Windows 10 používate edíciu Pro v režime S, bude potrebné prepnúť režim S, aby ste mohli upgradovať na nový Windows Pro. Nová edícia Windows Pro nie je v režime S dostupná.

Je možné Nový Windows požívať na veľmi starom počítači?
Pomocou aplikácie PC Health Check môžete zistiť, či vaše zariadenie spĺňa podmienky na upgrade na Nový Windows. Na Nový Windows bude možné upgradovať mnoho počítačov mladších ako štyri roky. Musí mať najaktuálnejšiu verziu Windows 10 a spĺňať minimálne hardvérové ​​požiadavky.

Produkty v akcii

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.

Mohlo by vás zaujímať

Zobraziť všetky akcie