Princess 182021 Aerofryer XL

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 15 %

Značka: Princess, Časovač: Áno, Príkon: 1400 W, Nepriľnavý povrch: Áno, Indik.dosiahnutia teploty: Áno, Kapacita fritézy: 3.2 L,


Cena 84,90 €

Zľava 15 % z pôvodnej ceny: 99,90 € Zobraziť nápoveď

1,70 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Fritéza Princess 182021 Aerofryer XL je skvelý pomocník na prípravu vyprážaných pochútiek bez výčitiek. Pomocou cirkulácii horúceho vzduchu teplovzdušná fritéza Aerofryer XL pripraví vyprážané pokrmy bez ponorenia do oleja alebo tuku. Ideálny objem nádoby 3,2 litra umožňuje pripraviť naraz až 5 porcií chrumkavých a chutných hranoliek. Takže pripravíte obed či večeru pre celú rodinu. Stlačením jediného tlačidla si zvolíte jednu zo 7 prednastavených programov alebo si zvolíte možnosť vlastného výberu. Nepriľnavý povrch sa postará o jednoduché čistenie. Pomocou digitálneho dispeja si nastavíte teplotu, časovač. Odnímateľné časti sú vhodné do umývačky riadu.

Fritéza Princess 182021 Aerofryer XL

 • Príkon: 1400 W
 • Objem nádoby: 3,2L
 • 7 prednastavených programov
 • Digitálny dispej
 • Nastavenie teploty: 80 °C - 200 °C
 • Nepriľnavý povrch
 • Časovač na 60 minút
 • Protišmykové nožičky
 • Farba: čierna

Ušetrite svoj čas a zdravie

S fritézou Princess 182021 Aerofryer XL si pripravte zdravšiu verziu vaších obľubených jedál. Úplne bez výčitiek. S novou teplovzdušnou fritézou si môžete pripraviť za pomoci cirkulácii horúceho vzduchu jedlo, ktoré vypražíte bez ponorenia do horúceho oleja alebo tuku. Jedlo zostáva chrumkavé a zdravšie. Technológia High Speed ​​Air Convention zaručuje, že na dosiahnutie dokonalého a chrumkavého výsledku nepotrebujete olej. Vďaka jedinečnej kombinácii horúceho cirkulujúceho vzduchu a ľahko nastaviteľnej teploty je varenie s fritézou Aerofryer XL zdravé a s nízkym obsahom tuku.

Vlastnosti

Vďaka digitálnemu displeju a 7 prednastaveným programom je príprava jedla v Aerofryer XL jednoduchá. Podávanie zdravého jedla, ktoré miluje celá rodina, nebolo nikdy také ľahké. Okrem toho vďaka funkcii časovača 60 minút a ochrane pred prehriatím sa rúra Aerofryer bezpečne používa. Kapacita 3,2 litra umožňuje pripraviť naraz až 5 porcií chrumkavých a chutných hranoliek. S odnímateľným košom s chladnou dotykovou rukoväťou je príprava vášho jedla ľahká a bezpečná. Odnímateľný kôš a zásuvka sú vhodné do umývačky riadu, takže čistenie zariadenia Aerofryer je hračkou.

Vypražané pokrmy bez výčitie

Vďaka pokročilej technológii v teplovzdušnej fritéze Aerofryer XL objavíte nové možnosti prípravy obľúbeného mäsa, pečiva či zemiakových lupienkov. Pripravované pokrmy nie sú premočené v oleji chutia výborne a sú zároveň zdravou voľbou. Potraviny vyprážané vzduchom obsahujú menej kalórií, tuku a potenciálne škodlivých zlúčenín, ktoré sa nachádzajú v tradične vyprážaných pokrmoch. 

Predprogramované nastavenia

S fritézou Princess 182021 Aerofryer XL môže grilovať, smažiť a piecť vaše obľúbené jedlá. Ak nepoznáte optimálnu teplotu a čas varenia Princess Aerofryer má sedem prednastavených programov, jednoducho môžete začať stlačením tlačidla pre hranolky, mäso, ryby, krevety, kuracie mäso, steak a koláč. Ak radšej používate vlastné nastavenie teploty a času, môžete použiť ľahko použiteľný digitálny ovládací panel s integrovaným časovačom. Týmto spôsobom môžete variť mäsové guľky, pečivo a quiches.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Značka Princess
Časovač Áno
Príkon 1400 W
Nepriľnavý povrch Áno
Indik.dosiahnutia teploty Áno
Kapacita fritézy 3.2 L

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Princess 182021 Aerofryer XL

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené