Princess 242196


Mlynček na kávu, Mechanizmus mletia: trieštivé nože, Zásobník na kávu: 50 g, Počet stupňov jemnosti mletia: 1, Farba: strieborná. Viac info


Cena 19,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 0,40 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Pripravte si najlepšiu kávu z čerstvo namletých kávových zŕn vďaka elektrickému mlynčeku na kávu Princess 242196. Pochváliť sa môže robustnými čepeľami z nerezovej ocele, ktoré sú vhodné aj na mletie orechov, korenia či byliniek. Bezpečné používanie je zabezpečené bezpečnostným spínačom na veku. Kapacita mlynčeka: 50 g.

Princess 242196

  • Kapacita: 50 g
  • Robustné čepele z nerezovej ocele
  • Jednoduchá údržba
  • Bezpečnostný spínač na veku

Vôňa čerstvej kávy

Vďaka elektrickému mlynčeku na kávu Princess 242196 si môžete kedykoľvek vychutnať vôňu čerstvo zomletej kávy. Či je to prvá šálka silnej rannej kávy alebo lahodné cappuccino po večeri, vždy chutí najlepšie z čerstvo namletých zŕn. Luxusný elektrický mlynček Princess zomelie až 50 gramov zŕn.

Rýchla príprava

Elektrický mlynček na kávu Princess sa jednoducho používa - stačí do mlynčeka vložiť až 50 gramov celých kávových zŕn, zaistiť veko a stlačiť tlačidlo. V priebehu niekoľkých sekúnd sa kávové zrnká zmenia na jemno namletú kávu.

Robustné čepele z nehrdzavejúcej ocele

Kvalitné čepele dokážu nielen zomlieť kávové zrná, ale sú vhodné aj pre orechy, korenie a bylinky. Čepele sa točia, iba ak je veko zatvorené a zaistené. Čistenie je jednoduché, mlynček stačí po použití pretrieť obrúskom.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet stupňov mletia 1
Zásobník na kávu 50 g
Ochrana proti pripáleniu zŕn Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Princess 242196

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami