Príslušenstvo k mixérom

V kategórii príslušenstvo k mixérom nájdete rôzne náhradné fľašky k smoothie mixérom, sekáčiky, náhradné šľahacie metly, nádobky a sady príslušenstva, ktoré určite vo svojej kuchyni využijete.

Kategórie produktov

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.

O kategórii

Príslušenstvo k mixérom rozšíri jeho funkcie

Táto kategória vám ušetrí prostriedky i miesto v kuchyni. Niekedy sa stane, že stratíte alebo sa zničí fľaša, nádobka alebo metličky k vášmu obľúbenému mixéru, s ktorým ste spoločne zvládli už toľko dobrôt. Nemusíte kupovať nový. Len si dokúpite, čo sa pokazilo, rozbilo či stratilo.

Náhradné fľaše k mixérom

Doplňte si praktické, náhradné fľaše na smoothies a kokteily k svojim smoothie mixérom pre všetkých členov domácnosti. Vyberajte veselé farbičky podľa vášho vkusu. Fľaše majú praktické viečko a niektoré dokonca i úchyt, aby ste s nimi mohli vyraziť do práce, či do školy, ale i za športom. Sú vyrobené z odolného plastu, na konci dňa ich môžete šupnúť do umývačky a ráno si pripraviť nový nápoj plný energie a vitamínov.

Vákuovanie s mixérmi

Ak neradi vyhadzujete jedlo, oceníte i vákuovacie sety a krabičky či vrecká na uskladnenie potravín. Vyberať môžete s rôznych objemov. S týmito šikovnými pomocníkmi predĺžite spotrebu potravín. Využijete ich na rôzne zvyšky, ale i uskladnenie syrov a údenín, ktoré rýchlo podliehajú skaze.

Trvanlivé potraviny vo vákuových dózach môžete skladovať v špajze, čerstvé potraviny v chladničke. Keď kúpite napríklad kvalitné mäso pred dátumom spotreby, jednoducho ho zavákuujete a uložíte do mrazničky. Pomocou nadstavca odsajete vzduch, takže sa tu nebudú tvoriť ani množiť baktérie spôsobujúce plesne. A ak si radi pripravujete kokteily, čerstvé ovocie a zeleninu, vďaka vákuu si udržia maximum vitamínov a môžete si ich rozdeliť na viac dní.

Rozšírte možnosti svojho mixéra

Oceníte i univerzálne sekáčiky či náhradné mixovacie nohy. Niekedy sa stane, že pripravujete viac receptov naraz, vtedy prídu vhod ďalšie nádobky k mixéru.

Rozšírte použitie svojich mixérov a šľahačov vďaka mlynčekom alebo hnetacím či šľahacím metlám.

Pri pečení a varení potrebujete častokrát vážiť či merať. Väčšina nádob má svoju odmerku, na váženie však určite mnohokrát využijete kuchynskú váhu. Zrevidujte si i zásuvky, možno bude treba doplniť i nové kuchynské náradie a formy na pečenie.