Proficook SV 1126 Sous-Vide

Zobraziť

Zľava 20 %
Doprava zadarmo

Časovač: Áno, Uchovanie teploty: Áno,


Cena 119,00 €

Zľava 20% z pôvodnej ceny: 149,00 € Zobraziť nápoveď

2,38 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Ponorný varič Proficook SV 1126 pre pomalé varenie, s elektronickou reguláciou teploty, pri odchýlke +/- 0,5 °C. Varič je vyhotovený z nerezovej ocele s ergonomickou rukoväťou. Ponorný varič Proficook je vybavený multifunkčným LED displejom s funkciami nastavenia, udržiavania teploty a časovača pre pohodlnú obsluhu s modrým podsvietením. Disponuje jogurtovačom, zachováva vitamíny, živiny a arómu potravín. Príkon 800 W.

Pohodlné použitie

Ponorný varič Proficook SV 1126 pre varenie pri nižších teplotách vo vákuu, je skvelým pomocníkom vo vašej domácnosti. Zachováva vitamíny, živiny vône a chute pripravovaných potravín, je vybavený jogurtovačom a funkciou udržiavania teploty s cirkuláciou vody 7 - 8 l vody/min. Varič je jednoduchý a skladný, použiteľný v akejkoľvek nádobe s hĺbkou minimálne 15 cm.

Sous-vide

Metóda varenia Sous-vide bola dlho tajomstvom najlepších šéfkuchárov. Teraz je dostupná aj pre bežných užívateľov. Ide o metódu prípravy potravín pri nižších teplotách vo vákuu. Potraviny si ochutíte, uložíte do vákua a zľahka varíte. Potraviny pripravované vo vákuu si zachovajú svoje prírodné chute, vitamíny a vône. Pridaním korenín dostanú mäso a potraviny ich chuť a vďaka vákuovaniu si tieto vlastnosti udržia.

Vlastnosti

Univerzálny ponorný varič pre varenie metódou Sous-Vide, čo je varenie pri nízkej teplote vo vákuu pričom sa v pripravovaných potravinách zachovávajú vitamíny, živiny a chute. Varič je prenosný, vyrobený z nerezu s plastovým úchopom a klipom pre upevnenie k hrncu. Na LED dotykovom displeji s modrým podsvietením si nastavíte požadovanú teplotu varenia do 90 °C. Stála teplota sa udžuje prostredníctvom obehového čerpadla s vodnou cirkuláciou 7 - 8 l/min. Varič má funkciu udržovania teploty, časovač, automatické vypnutie pri nízkej hladine vody a je možné využiť aj jogurtovač. Čistenie a ovládanie je jednoduché.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Časovač Áno
Uchovanie teploty Áno

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Proficook SV 1126 Sous-Vide

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Vojtech

25.8.2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • dizajn
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon