Rage 2

Cena:
22,99 €

Pôvodná cena 59,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,46 €

POPIS PRODUKTU

Postapokalyptická strieľačka Rage 2 ponúkne skvelý zážitok v podobe otvoreného sveta, kde budete môcť ísť kamkoľvek, zastreliť kohokoľvek a značiť takmer čokoľvek. Hra je skvele graficky spracovaná a obsahuje veľkú mapu s perfektne spracovaným prostredím. Príbeh hry sa odohráva v roku 2185 po zásahu Zeme asteroidom, ktorý vyhladil takmer 80% populácie. Preživší sú tyranizovaní krvilačným gangy. Hlavný hrdina je posledný Walker, ktorý má pustatinu ochrániť pred týmito živlami. V hre na vás tiež bude čakať veľa upravených vozidiel, ktoré vám uľahčia prejazd nebezpečnou krajinou. Hra je určená pre PS4.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 62 %
Popis produktu

Otvorený post-apo svet

Rage 2 ponúkne naozaj nevšedný zážitok z otvoreného prepracovaného sveta a akčné strieľačky v jednej hre. Môžete ísť kamkoľvek, zastreliť kohokoľvek a rozbiť takmer čokoľvek. V hre si užijete skvelú atmosféru, množstvo frakcií s rôznymi mutantmi a krvilačnými príšerami. Herný svet je naozaj veľký a k dispozícii vám bude silný arzenál s ktorým sa budete môcť pobiť o každý kúsok pustatiny.

Postavte sa proti Autorite

Príbeh sa odohráva v roku 2185 po zásahu Zeme asteroidom. Po tejto apokalypse vymrelo okolo 80% populácie a umierajú ďalší ľudia. Po svete sa preháňajú krvilačné gangy, ktoré nemajú zľutovanie s nikým. Navyše celej oblasti vládne železnou rukou Autorita. Pre Autoritu ste poslednou priamou hrozbou, ako posledný žijúci Ranger. Autorita vám najprv zoberie domov a potom vás nechá napospas smrti. Vašou úlohou bude brániť preživší a postupne získať celú oblasť. Na ceste za týmto cieľom stretnete nespočetné množstvo ťažkých nepriateľov.

Nasadnite a choďte

V hre na vás tiež čaká veľa dopravných prostriedkov, ktoré sú upravené pre jednoduchšie cestovanie v tomto apokalyptickom svete. Nasadnite to monster tracku alebo do gyrokoptéry a vydajte sa na nebezpečnú cestu skvele spracovaným svetom, ktorý ponúkne rozmanitú krajinu. Pohybovať sa budete po bujnej džungli alebo po vyprahnutej púšti. K dobývaní územia vám napomôžu tiež špeciálne zbrane.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Akčné
Lokalizácia: anglická

Ďalšie vlastnosti

Značka: Bethesda s
Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Akčné
Vekové obmedzenie: 18+
Závadnosť obsahu: Násilie, Vulgárnosti, Drogy
Lokalizácia: anglická

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 135 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 16 g
Hĺbka: 15 mm

Ďalšie parametre

VR hra: Ne
PlayLink: Ne

Ostatné

Kód produktu: 5055856420293

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore