Rainbow Six: Extraction - PS4 hra

  • Zľava

Tiež sa už nemôžeme dočkať!

Tento produkt začneme už čoskoro predávať. Už teraz si už ale môžete urobiť predobjednávku, aby vám ho nikto nevyfúkol a my vám ho pošleme hneď ako sa začne predávať.

Médium: BLU-RAY, Platforma: PlayStation 4, Typ hry: FPS, Akčné, Lokalizácia: anglická,


Cena 59,90 €

Zľava 8 % z pôvodnej ceny: 64,90 € Zobraziť nápoveď

1,20 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

*** PREDOBJEDNÁVKA - V PREDAJI OD: JANUÁR 2022 *** Akčná FPS hra Rainbow Six: Extraction je na platformu PlayStation 4. Kooperatívna strieľačka s prvkami stratégie prichádza s redizajnom hernej série. Pokiaľ patríte medzi fanúšikov tímových hier zameraných na víťazstvo, toto je určite pre vás. Vašim hlavným nepriateľom bude zmutovaná mimozemská civilizácia, ktorá sa snaží napadnúť a ovládnuť ľudstvo. Hrajte sám, alebo so svojimi priateľmi. Na hranie online je potrebné predplatné služby PlayStation Plus. Na výber budete mať 18 postáv, pričom každá z nich je jedinečná vo svojich vlastnostiach, skúsenostiach a vybavení. Hra má anglickú lokalizáciu.

 

Pozor, môžu byť všade

Hra Rainbow Six prešla niekoľkými fázami vylepšenia nielen po dizajnovej stránke, ale aj z pohľadu hrateľnosti. Pokračovanie s názvom Extraction sa zameriava na hrozbu v podobe zmutovaných mimozemských parazitov. Výsledkom toho je hra plná akcie, riskovania a chaotických misií, pri ktorých budete musieť využiť nielen svoje plné nasadenie, ale aj taktické uvažovanie.

Elitní operátori v plnom nasadení

Hra vám ponúkne na výber celkovo až 18 postáv. Každá z nich má vlastné špecifické vlastnosti, schopnosti a vybavenie, vďaka čomu si vyskladáte presne taký tím, aký budete na danú misiu a k víťazstvu potrebovať. Tím si môžete vytvoriť z 3 operátorov, alebo môžete hrať sami. Pre intenzívnejšie a záživnejšia hranie pozvite do hry svojich priateľov a hrajte spoločne proti nepriateľovi. 

Kontaminované územia

Naplánujte stratégiu útoku. Pokiaľ zlyháte, misia bude neúspešná. Každá z 12 máp je vytvorená a navrhnutá tak, aby otestovala nielen vaše, ale aj znalosti celého tímu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Médium BLU-RAY
Platforma PlayStation 4
Typ hry FPS, Akčné
Lokalizácia anglická

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Rainbow Six: Extraction - PS4 hra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené