Rainbow Six: Extraction - Xbox One/Series X hra

  • Akcia

Popis produktu

Akčná FPS hra Rainbow Six: Extraction je na platformu Xbox One a Xbox Series X. Kooperatívna strieľačka s prvkami stratégie prichádza s redizajnom hernej série. Pokiaľ patríte medzi fanúšikov tímových hier zameraných na víťazstvo, toto je určite pre vás. Vašim hlavným nepriateľom bude zmutovaná mimozemská civilizácia, ktorá sa snaží napadnúť a ovládnuť ľudstvo. Hrajte sám, alebo so svojimi priateľmi. Na hranie online je potrebné predplatné služby Xbox Live Gold. Na výber budete mať 18 postáv, pričom každá z nich je jedinečná vo svojich vlastnostiach, skúsenostiach a vybavení. Hra má anglickú lokalizáciu.

 

Pozor, môžu byť všade

Hra Rainbow Six prešla niekoľkými fázami vylepšenia nielen po dizajnovej stránke, ale aj z pohľadu hrateľnosti. Pokračovanie s názvom Extraction sa zameriava na hrozbu v podobe zmutovaných mimozemských parazitov. Výsledkom toho je hra plná akcie, riskovania a chaotických misií, pri ktorých budete musieť využiť nielen svoje plné nasadenie, ale aj taktické uvažovanie.

Elitní operátori v plnom nasadení

Hra vám ponúkne na výber celkovo až 18 postáv. Každá z nich má vlastné špecifické vlastnosti, schopnosti a vybavenie, vďaka čomu si vyskladáte presne taký tím, aký budete na danú misiu a k víťazstvu potrebovať. Tím si môžete vytvoriť z 3 operátorov, alebo môžete hrať sami. Pre intenzívnejšie a záživnejšia hranie pozvite do hry svojich priateľov a hrajte spoločne proti nepriateľovi. 

Kontaminované územia

Naplánujte stratégiu útoku. Pokiaľ zlyháte, misia bude neúspešná. Každá z 12 máp je vytvorená a navrhnutá tak, aby otestovala nielen vaše, ale aj znalosti celého tímu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Platforma Xbox Series X
Typ hry FPS, Akčné
Vekové obmedzenie 18+

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Rainbow Six: Extraction - Xbox One/Series X hra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené