Razer Hammerhead True Wireless čierny

Cena:
129,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,58 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Vďaka bezdrôtového headsetu Razer Hammerhead True Wireless si užijete jasný a podmanivý zvuk. Štýlové čierne prevedenie vás očarí svojim moderným vzhľadom, zásluhou ktorého zažiarite. Disponuje vyladenými neodymovovými meničmi s priemerom 13 mm, ktoré poskytujú frekvenčný rozsah 20-20 000 Hz, impedanciou v hodnote 32 Ohm a citlivosťou 91 ± 3 dB, ktoré sú zárukou optimalizovaného zvuku. Sú ako stvorené pre väčšinu aktivít, vďaka certifikácii IPX4 totiž odolávajú vode. K zariadeniam sa pripájajú prostredníctvom technológie Bluetooth 5.0 do vzdialenosti až 10m.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Podmanivý akustický zážitok

Nechajte sa unášať podmanivým zvukom vďaka 13 mm neodymovým meničom, ktoré vám sprostredkujú zvuk s frekvenčným rozsahom 20 - 20 000 Hz. Spolu s impedanciou v hodnote 32 Ohm a citlivosťou 91± 3 dB zabezpečia zvuk bohatý na výrazne výšky a hlboké basové tóny. Slúchadlá boli obdarené špeciálne navrhnutými vnútornými akustickými komorami, ktoré sú optimalizované pre zvýšenie zvučnosti. Pre jednoduchú komunikáciu a streamovanie bol set vybavený integrovaným mikrofónom, ktorý pracuje s frekvenčným rozsahom 300 - 5 000 Hz a citlivosťou -42 dB-SPL.

Odolné prevedenie s certifikáciou IPX4

Elegantné čierne prevedenie okamžite upúta pozornosť. Vysoko odolná konštrukcia je zárukou mimoriadnej trvanlivosti a nízkej hmotnosti, vďaka ktorej si ich môžete brávať kdekoľvek so sebou. Zároveň sú ako stvorené pre väčšinu aktivít: do posilňovne či na inú športovú aktivitu. Získali totiž certifikáciu IPX4, pretože odolávajú vode . Môžete si ich so sebou bez problémov vziať na ranný beh v rose, či pri zvýšenej aktivite, kde sa veľmi potíte.

Pohodlné nosenie a jednoduché pripojenie

Na pripojenie ku kompatibilným zariadeniam využíva technológiu Bluetooth 5.0 do vzdialenosti až 10m. Môžete si tak vychutnať počúvanie hudby z mobilných zariadení, sledovaní obľúbených filmov na notebooku či počítači, alebo hraní herných titulov na herných platformách úplne bezdrôtovo po dobu až 4 hodiny a ďalších 12 hodín s nabíjacím krytom. Nabité na 100% sú už za 1,5 hodinu. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Zabudovaný mikrofón: Áno
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Citlivosť: 91 dB
Impedancia: 32 ohm
Štýl nosenia: do uší
Výdrž batérie: 4 hod.
Typ headsetu: profesionálne
Bezdrôtové: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Razer
Impedancia: 32 ohm
Typ headsetu: profesionálne

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Hmotnosť: 45 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Citlivosť: 91 dB
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Nie

Konektivita

iNFC: Nie
Odnímateľný kábel: Nie
Dosah: 10 m
Bezdrôtové: Áno

Dizajn

Štýl nosenia: do uší

Batérie

Výdrž batérie: 4 hod.
Typ akumulátora: Li-Pol
Doba nabíjania: 1,5 hod.

Ďalšie parametre

Odpojiteľný mikrofón: Nie

Ostatné

Kód produktu: RZ12-02970100-R3G1

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore