Razer Huntsman V2 Tenkeyless US Optical Red Switch čierna

  • Doprava zadarmo

Klávesnica, Podsvietenie, Programovateľné klávesy, Lokalizácia: US, Typ spínača: Razer Linear Optical (Red), Prevedenie: Káblové, USB, Podporovaný OS: Windows, čierna. Viac info


Cena 211,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,24 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Herná klávesnica Razer Huntsman V2 Tenkeyless US Optical Red Switch v čiernom prevedení disponuje odolnou konštrukciou a vysokým výkonom. Vybavená je spínačmi Razer Linear Optical Red, podsvietením Razer Chroma RGB a opierkou na ruky. Vďaka technológii N-key rollover a Anti-ghosting budete môcť súbežne stláčať viacero klávesov bez oneskorených reakcií. Ďalej disponuje portom USB 3.0 a pamäťou až pre 5 herných profilov. Na pripojenie k PC slúži kábel s USB-C konektorom.

 

Odolnosť a vysoké herné nasadenie

Herná klávesnica Razer Huntsman V2 Tenkeyless US prináša pre hráčov presne to, čo potrebujú. Má kvalitné konštrukčné spracovanie, ktoré zvládne aj náročnejšie používanie. Navyše je odolná voči poliatiu vodou. Pri hraní zabezpečuje komfort v podobe koženej opierky na ruky. Tú môžete kedykoľvek odpojiť podľa potreby. Ku klávesnici sa pripája magnetom. Určite poteší výkon, ktorý sa v jej tele ukrýva. Je to zásluhou moderných komponentov, technológií a funkcií, ktoré vám umožnia vyťažiť z nej maximum.

Štýlový dizajn vďaka RGB

Vylepšený pocit a akčnejšie zážitky pri hraní ponúka farebné Razer Chroma RGB podsvietenie, ktoré môžete upravovať a regulovať. Ponúka až 16,8 milióna farieb. Nastavíte si tak efekty podsvietenia, farebné motívy, alebo zvýraznenie jednotlivých klávesov. 

Optické spínače Razer 

rýchlejšie, ľahšie a odolnejšie než tradičné mechanické prepínače, s až 8 000 Hz frekvenciou hlasovania pre nižšiu latenciu vstupu.

Keycaps Double Shot PBT

Spínače klávesnice sú chránené odolnými krytmi. Majú textúrovaný povrch a vysokú odolnosť voči poškodeniu. Vďaka ich dvojitému tvarovaniu a pevnejšiemu materiálu tak rýchlo nevyblednú.


 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Rozhranie USB
Podsvietenie Áno
Podporovaný OS Windows
Typ použitia herné
Prevedenie Káblové
Ergonomické prevedenie Nie
Programovateľné klávesy Áno

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Razer Huntsman V2 Tenkeyless US Optical Red Switch čierna

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami