Razer Seiren Emote

Cena:
189,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,78 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Kondenzátorový mikrofón Razer Seiren Emote v čiernej farbe predstavuje profesionálne zariadenie na streamovanie, pre hráčov počítačových hier a youtuberov. Vyznačuje sa frekvenčným rozsahom 100 Hz – 20 kHz, citlivosťou 110 dB SPL a 8-bitovým LED displejom, na ktorom sa zobrazuje viac ako 100 animovaných a statických emotikonov. Na prednej strane sa nachádzajú 2 tlačidlá – jeden pre nastavenie hlasitosti, druhý pre stlmenie zvuku. Vďaka odnímateľnému stojanu a kompaktným rozmerom je ľahko prenosný, takže si ho jednoducho zoberiete kamkoľvek so sebou. Má zabudovaný tlmič nárazov čím tlmí vibrácie. Mikrofón so superkardioidnou smerovou charakteristikou sa k zariadeniam pripojí prostredníctvom USB portu.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Herný mikrofón s vysokou presnosťou zvuku

Kondenzátorový mikrofón RAZER Seirēn Emote je ideálnou voľbou pre všetkých hráčov a youtuberov. Vďaka nulovej latencii a skvelému potlačeniu šumu je vhodný na komunikáciu so spoluhráčmi a streamovanie. Je optimalizovaný pre snímanie reči zblízka, pričom jeho superkardiodná smerová charakteristika umožní zosilnenie zvuku bez rizika vzniku spätnej väzby a zároveň eliminuje šum a ruch v pozadí.

8-bitový Emotikon LED display

Razer Seiren Emote sa odlišuje od ostatných profesionálnych USB mikrofónov tým, že má 8-bitový LED displej na ktorom sa zobrazuje až 100 animovaných a statických emotikonov. Aplikáciou Streamer Companion vám umožní pridať novú úroveň interakcie s publikom a nechať tak emotikony spúšťať sa v mikrofóne počas rôznych častí vášho streamu. Udržujte svoje streamy svieže s extra úrovňou zábavy, ktorá vám umožní odlíšiť sa od ostatných pomocou mikrofónu Razer Seiren Emote.


 

Odolný voči nárazom a vibráciám

Pri náročných herných súbojoch, či akčných vlogoch často dochádza ku manipulácii s mikrofónom, čo má za následok šum. Aby tomu mikrofón RAZER Seirēn Emote predišiel, je vybavený vstavaným tlmičom nárazov, ktorý zaistí tlmenie vibrácií a tým aj ochranu pred neželanými zvukovými anomáliami. Elegantné prevedenie čiernej farby navyše vynikne na každom stole, kompaktné rozmery zasa zaistia jednoduché prenášanie. Celý dizajn dotvára svetelný indikátor zapnutia v zelenej farbe, ktorá je typická pre produkty značky RAZER.

Štýlový a kompaktný dizajn

Pre rýchle ovládanie disponuje zariadenie dvomi minimalistickými tlačidlami na prednej strane. Jedno vám poslúži na reguláciu hlasitosti, druhé k stlmeniu zvuku. Všetky základné nastavenia tak zvládnete jednoduchým stlačením tlačidiel aj priamo počas živého vysielania. K zariadeniam sa mikrofón pripojí za pomoci USB portu a vyznačuje sa multiplatformovou kompatibilitou s operačnými systémami Windows a macOS.

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Razer

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 100-20000
Citlivosť: 110 dB

Konektivita

Pripojenie mikrofónu: USB
Bezdrôtové: Nie

Mikrofón

Typ mikrofónu: kondenzátorový

Ďalšie parametre

Stojan: Áno

Ostatné

Kód produktu: RZ19-03060100-R3M1

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore