Razer Wolverine V2 čierny


Pre zariadenia: Xbox Series,

Farba


Cena 129,00 €

2,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Herný ovládač Razer Wolverine V2 v čiernom vyhotovení pre herné konzoly Xbox One a Xbox Series X/S má rukoväte v tvare písmena L, ergonomický dizajn a protišmykové gumové úchyty. Je vybavený tlačidlami Razer Mecha-Tactile Action a Razer Mecha-Tactile D-Pad s výdržou 3 milióny stlačení, 2 multifunkčnými tlačidlami, 2 posuvnými zámkami pre aktiváciu režimu Hair Trigger aj kombinovaným audio rozhraním. Rôzne nastavenia umožní aplikácia Razer Controller Setup pre Xbox. Spoľahlivé pripojenie zabezpečí 3-metrový kábel s USB konektorom.

Ergonomický tvar

Herný ovládač Razer Wolverine V2 v čiernom vyhotovenírukoväte v tvare písmena L umožňujúce prirodzené držanie zatiaľ čo ergonomický dizajn a protišmykové gumové úchyty prispejú k lepšiemu úchopu.

Presné ovládanie

Tlačidlá Razer Mecha-Tactile Action a Razer Mecha-Tactile D-Pad poskytujú hyperaktívne ovládanie pomocou odpruženého dotyku a zaznamenajú každý váš pohyb špičkovou presnosťou. Majú výdrž 3 milióny stlačení. Wolverine V2 tiež disponuje 2 multifunkčnými tlačidlami na prednej strane ovládača. Konkurenčnú výhodu získate ak aktivujete režim Hair Trigger pomocou dvoch posuvných zámkov na spodnej strane.

Nastavenie pomocou aplikácie

Aplikácia Razer Controller Setup pre Xbox vám umožní upraviť funkciu multifunkčných tlačidiel, nastaviť spúšte aj citlivosť tak, aby všetko vyhovovalo vášmu hernému štýlu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Pre zariadenia Xbox Series

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Razer Wolverine V2 čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené