Remington S 8670

10× Zobraziť

  • Zľava 18 %

Automatické vypnutie: Nie, Keramický povrch: Áno,


Cena 40,90 €

Zľava 18% z pôvodnej ceny: 49,90 € Zobraziť nápoveď

0,82 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,6 / 5

10×

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

10 + nakupů

Zobraziť 10 recenzií

Popis produktu

Firma REMINGTON vám ponúka veľmi zaujímavý súbor nástrojov. A síce REMINGTON S8670. Jedná sa o styler, ktorý ale ponúka rôzne nástavce. Napríklad kulmu, krepovač, žehličku na vlasy, ktoré sú vybavené keramickou, teflónovou a turmalínovou vrstvou pre trojitú ochranu. Styler REMINGTON S8670 je vybavený rýchlym zahrievaním. Do správnej teploty sa zahreje za 60 sekúnd. Styler je vybavený 19 mm kliešťami pre vytváranie kaderí, resp. špirálovitým rukávcom pre tvorbu voľných kaderí. S kefovým nástavcom si zase vytvoríte krásne vlny s plným objemom. K dispozícii budete mať aj 4 deliace klipsy. Samozrejmosťou je aj automatické vypínanie po hodine nečinnosti.

Multistyle

Styler REMINGTON S8670 je naozaj všestranný. Ponúkne vám množstvo funkcií a úžitkov. Môžete si upraviť svoj vzhľad presne podľa svojich predstáv. Chcete vlasy narovnať, nakrepovať, urobiť kučery alebo navlniť, prípadne vlasom dodať objem. S týmto nástrojom nie je absolútny problém. Jeho užívanie je neuveriteľne jednoduché. Ponúka vám k tomu kopu nástavcov na profesionálnej úrovni. Jednoducho ich nasadíte aj odstránite. V pokoji domova si tak vytvoríte všetky štýly ktoré vás napadnú.

Keramická ionizácia

Styler REMINGTON S8670 vám ponúkne okrem iného aj funkciu keramickej ionizácie. Táto zabezpečí neodolateľne jemný účes. Navyše tento účes dosiahne bez krepatenia a budete ho mať hotový za chvíľku. Pomocou šikovnej technológie sa tiež zbavíte nepríjemného elektrizovania vlasov.

Trojnásobná ochrana

Všetky tri využitia stylera REMINGTON S8670 – kulma, krepovačka aj žehlička – majú povrch s hladkým kĺzaním, keramikou, ionizáciou a turmalínom. Týmto vybavením dosahujú trojitú ochranu. Po prvé dokonalým rozložením teploty. Po druhé nepriľnavosťou. A po tretie leskom bez krepatenia.

Bezpečnosť

O bezpečnosť v súvislosti so stylerom REMINGTON S8670 sa stará napríklad funkcia automatického vypnutia, ktorá po nečinnosti 60 minút styler automaticky vypne. Čiže sa nemusíte obávať že styler zabudnete niekde položený a odídete. Styler nenarobí žiadne škody. Styler ponúka aj puzdro na skladovanie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Automatické vypnutie Nie
Keramický povrch Áno

Hodnotenie

4,6 / 5

10 recenzií Remington S 8670

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Miroslava

4.5.2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze NehodnotenéJana

29.9.2017

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


S multi kulmou som veľmi spokojná, objednala som si ju hlavne kvôli tomu, že má 5 rôznych nasadcov, ktoré si môžem meniť podľa nálady :-)<br /> Perf


Veronika

3.5.2016

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • pomer cena / výkon

Som velmi spokojna s tymto produktom. Objednavala som ho hlavne kvôli žehličke, keďže tú využívam najviac ale potešila ma aj kulma a krepovačka. Žehlička sa ovláda veľmi lahko a vlasy sú s ňou rýchlo vyrovnané. Kulma je tiež super. Na krepovačku ešte potrebujem trochu cviku. :-) Jediné mínus je že žehlička je ťažšia ako som čakala, ale nie je to nič strašné.


Igor

17.1.2016

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • výkon
  • pomer cena / výkon

manzelka si ju pochvaluje... dokonca viac nez niektore zehlicky od philipsu v cene okolo 80 eur ktore mala... bol by som dal lepsie hodnotenie v baleni vsak chybali krepovacie platnicky...