Resident Evil Village - PS4 hra

Zobraziť


Médium: BLU-RAY, Platforma: PlayStation 4, Typ hry: Akčné, Lokalizácia: anglická,


Cena 49,90 €

Zľava 32 % z pôvodnej ceny: 72,90 € Zobraziť nápoveď

1,00 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Akčná hra Resident Evil Village je na konzolu PlayStation 4. Pokračovanie hororovej série vás spočiatku zavedie do pokojného rodinného života Ethana Wintersa. Nečakanou udalosťou sa však všetko zmení na nočnú moru. Z pohľadu prvej osoby si vychutnáte detailné grafické spracovanie, ktoré je vďaka RE Engine ešte reálnejšie. Tešiť sa môžete na nové postavy, prepracované scenérie dýchajúce hrôzou a zvukové efekty, ktoré vás ešte viac naladia a vtiahnu do deja. Hra má anglickú lokalizáciu.

 

Všetko začína pokojným životom

Po ťažkých udalostiach, ktoré postihli Ethana Wintersa a jeho ženu Miu, začali žiť pokojný a šťastný život. Spoločne vychovávajú dcéru Rosemary, ktorá ich napĺňa radosťou.

Nočné mory sú späť

Chris Redfield, ktorého môžete poznať z predošlých herných dielov Resident Evil, pôsobil ako kladná postava. Tu sa však ale jeho motív záhadne mení. Nečakane zaútočí na domov Ethana a Mie, a unesie ich dcéru.

Opäť v akcii

Po hroznej udalosti, ktorá otriasla ich životom, Ethan nebude mať na výber. Musí čeliť ďalším nočným morám, ktoré na neho čakajú, aby priviedol svoju malú Rosemary späť. Ľahké to však nebude. Strach a nočné mory nebudú to jediné, s čím bude musieť bojovať.

Odrezaní od sveta

Hra má dve hlavné lokácie. Jednou z nich bude dedina vo východnej Európe. Tá je už na prvý pohľad záhadná a plná strachu. Jej obyvatelia a všetko, čo ukrýva, je však odrezané od okolitého sveta. Prečo je však dedina zahalená tajomstvom? Ethan postupne zistí, že je v tom oveľa viac a nebezpečenstvo môže byť na každom kroku.

Pravda a lož

Dedinčania odrezaní od sveta majú dôvod báť sa. Tvrdia, že všetko zlo sa ukrýva v neďalekom zámku. Ethan si musí dávať pozor na to, komu v dedine bude veriť. Medzi obyvateľmi sa môže ukrývať niečo, čo mu rozhodne pomôcť nechce.

Pozor na lykanov

Hráči hernej série Resident Evil boli zvyknutí na zombie a vírusom zmutované tvory, ktoré bažili po krvi. Village prináša trochu odlišný koncept. Okrem šialených dedinčanov, záhadných a hrôzostrašných zvukov, v hre natrafíte aj na mágiu a iné nebezpečné veci, ktoré vám znepríjemnia vašu cestu. Divoké beštie si z dediny urobili svoje hniezdo a teraz prenasledujú dedinčanov.

Zámok štyroch záhad

Na hrade sídli Dimitrescu a jej tri dcéry. Avšak, podobne ako aj v dedine, ani tu nie je niečo v poriadku. Ich výzor nasvädčuje tomu, že nežijú tradičným životom na zámku. Namiesto toho majú pod dohľadom dedinčanov, ktorí sú z nich vystrašení. Môže to súvisieť s tým, prečo Chris uniesol Rosemary? 

Vychutnajte si hru z pohľadu pvej osoby

Všetky herné zážitky si užijete z pohľadu prvej osoby. Väčší adrenalín na tajomných miestach, súboje s nepriateľom a celkové vnímanie herného prostredia budú omnoho reálnejšie vďaka technológii RE Engine. Vylepšenie dostali aj spôsoby útoku a obrany. Stratégia boja je len na vás. Buď budete bojovať s nepriateľom až kým nevyhráte, alebo radšej utečiete, aby ste si zachránili život.

Záhady a hlavolamy

Nebude to však len o súbojoch, nebezpečných tvoroch a streľbe. Hra má v sebe zapracované prvky logiky a len tie vás budú môcť v daných situáciách posunúť v príbehu ďalej.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Médium BLU-RAY
Platforma PlayStation 4
Typ hry Akčné
Lokalizácia anglická

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Resident Evil Village - PS4 hra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Mário

27. 5. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené