RIDE 4 Xbox One hra

Cena:
54,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,10 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Závodná hra RIDE 4 dodávaná na Blu-ray disku je určená pre hernú konzolu Microsoft Xbox One a má anglickú lokalizáciu. Realistický zážitok z pretekania na dvoch kolesách je umocnený detailným spracovaním 175 licencovaných modelov motocyklov, 30 tratí a ciest rozmiestnených po celom svete aj jazdnými vlastnosťami, ktoré ovplyvňuje hmotnosť, aerodynamika a zvolený typ pneumatiky. K dispozícii tiež máte dynamické zmeny počasia a denný/nočný cyklus.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

 

Realistické spracovanie

Závodná hra RIDE 4 vám ponúkne realistický zážitok z pretekania na dvoch kolesách. Zajazdíte si na viac ako 175 licencovaných modeloch motocyklov na 30 tratiach a cestách po celom svete. Jazdné vlastnosti bude ovplyvňovať hmotnosť, aerodynamika aj zvolený typ pneumatiky.

Inovatívny režim kariéry

Režim kariéry v RIDE 4 vám umožňuje vybrať si región, v ktorom začnete vašu cestu za slávou. K dispozícii máte americkú, európsku aj ázijskú ligu. Vaše voľby a výsledky ovplyvnia kariérny postup, vďaka čomu získate prístup k špeciálnym udalostiam, závodom a výzvam.

Dynamické počasie a denný/nočný cyklus

RIDE 4 disponuje dynamickým systémom poveternostných podmienok aj denným/nočným cyklom. Zažite závod v novom svetle a ukážte, že ste najlepší jazdec v akýchkoľvek podmienkach. Režim Endurance po prvýkrát otestuje vašu húževnatosť s animovanými zastávkami v boxoch a vytrvalostnými závodmi, pri ktorých je kľúčová správna stratégia.

Rôzne možnosti prispôsobenia

Vášho jazdca oblečiete do rôznych kombinéz od oficiálnych značiek, prípadne si vytvoríte vlastné. Nechýba úprava motorky po estetickej aj mechanickej stránke. Ak si vás nejaký výrobca vyberie a stanete sa oficiálny testerom, môžete získať prístup k exkluzívnemu obsahu.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: BLU-RAY
Platforma: Xbox One
Typ hry: Závodné
Lokalizácia: anglická

Ďalšie vlastnosti

Značka: Milestone
Médium: BLU-RAY
Titulky: anglické
Platforma: Xbox One
Typ hry: Závodné
Vekové obmedzenie: 3+
Lokalizácia: anglická

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 141 mm
Výška: 177 mm
Hmotnosť: 100 g
Hĺbka: 0,019 mm

Ďalšie parametre

Dabing: anglické
VR hra: Ne
Potrebný internet: Áno

Ostatné

Kód produktu: 6261

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore