Ritter AES62SL


Krájač, Typ krájača: elektrický, Priemer kotúča: 170 mm, Max.hrúbka rezu: 14 mm, Farba: strieborná. Viac info


Cena 419,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 8,40 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 42,00 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Elektrický krájač RITTER AES62SL by ste mohli nainštalovať do každej kuchynskej zásuvky, ktorá má normovanú šírku 45 cm. Zmestil by sa do nej, je totiž veľmi malý, praktický a priestorovo nenáročný. Elegantné celokovové prevedenie striebornej farby krájaču pridáva na atraktivite, jeho zúbkovaný nôž na vás zapôsobí lešteným ostrím a priemerom 170 mm. Dá sa na ňom navoliť šírka rezu do 14 mm. Bezpečnostná poistka zaručí bezproblémové ovládanie a držiak na zvyšky krájaných potravín ochráni vaše prsty pred poranením. Nakrájané suroviny zachytí odnímateľná miska z nerezu, ktorá sa jednoducho udržiava dokonale čistá.

Použitie krájača

Praktický krájač RITTER AES62SL je šikovný spotrebič, ktorý využijete pri chystaní oslavy, party či slávnostnej večere a pod. Vďaka krájaču budete mať uľahčené krájanie chleba, salámy, syra a iných pochutín. Krájač zaistí rovnomerné, tenké rezy, ktoré budú ozdobou každej obloženej misy a tenký nárez krásne vynikne na chlebíčkoch a jednohubkách. Preto odteraz nebude pre vás problémom pripraviť aj väčšie oslavy, na ktorých sa zúčastní množstvo ľudí. Chlebíčky a obložené misy bude vyzerať ako od profesionála a pritom bude pripravené v pohodlí vášho domova. Pri práci oceníte rýchlosť a precíznosť akou bude všetko nakrájané.

Použitie krájača - RITTER AES62SL

Dizajn

Model je určený pre ľavákov. Je vyrobený v elegantnej striebornej farbe, ktorá dodáva spotrebiču profesionálny vzhľad. Krájač je určený na inštaláciu do zásuviek s minimálnou šírkou 45 cm.

Dizajn - RITTER AES62SL

Vybavenie

Krájač má k dispozícii zosilnený nôž s priemerom 17 cm a so špeciálne zvlnenou čepeľou. Pri krájaní máte možnosť plynulo nastavovať šírku rezu a to až do 14 mm. Preto sa môžete spoľahnúť, že všetky rezy budú nakrájané presne tak ako budete požadovať. Spolu s krájačom dostanete aj nerezovú misku na nakrájané potraviny.

Bezpečnosť

Krájač RITTER AES62SL je vybavený vypínačom s detskou poistkou a k dispozícii sú aj sane s ochranou prstov a držiakom zvyškov potravín. Prevádzka je úplne bezpečná.

Údržba

Údržba spotrebiča je jednoduchá a zvládnete ju behom chvíľky.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Značka Ritter
Typ krájača elektrický
Max.hrúbka rezu 14 mm

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Ritter AES62SL

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami