Roccat Elo X 7.1 Air čierny

Zľava 18 %
Doprava zadarmo

Zabudovaný mikrofón: Áno, Frekvenčný rozsah (Hz): 20 - 20000 Hz, Štýl nosenia: náhlavné, Typ headsetu: herné, Bezdrôtové: Áno, Konektor: USB,


Cena 89,90 €

Zľava 18% z pôvodnej ceny: 109,00 € Zobraziť nápoveď

1,80 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Bezdrôtový herný headset Roccat Elo X 7.1 Air ponúkne špičkový, prirodzene znejúci 7.1 priestorový zvuk doplnený o pohodlné nosenie. Vybavený je odolnou konštrukciou s vysokou životnosťou a komfortnými ergonomickými náušnikmi s polstrovaním z pamäťovej peny. Funkcia Pro Specs Glasses Relief System zaručí minimálny tlak na okuliare pri nosení. Headset disponuje kvalitnými 50 mm neodymovými meničmi a frekvenčným rozsahom 20 – 20 000 Hz. O zreteľnú komunikáciu sa postará odnímateľný mikrofón s technológiou TruSpeak. Ponúkne výdrž až 24 hodín na jedno nabitie a 2,4 Ghz frekvenciu prenášania. Nabijete ho pomocou 2 m kábla, ktorý je súčasťou balenia.

Priestorový 7.1 zvuk a AIMO podsvietenie

Užite si výnimočný 360-stupňový 7.1 priestorový zvuk s headsetom Roccat Elo X. Vďaka nemu odhalíte nepriateľa, nech už sa na vás chystá zaútočiť z hociktorej strany. 
Podsvietenie AIMO zaistí kompatibilitu s ďalšími AIMO zariadeniami pre jednoduché farebné prispôsobenie a zladenie vášho ostatného herného príslušenstva bez nutnosti rozsiahlej konfigurácie.

Roccat Elo X 7.1 Air čierny

Ergonomické prevedenie

Headset Roccat Elo X 7.1 Air sa prispôsobí tvaru hlavy pre zaistenie najvyššieho pohodlia prostredníctvom nastaviteľného kovového hlavového mostu a otočných náušníkov. Systém Pro Specs Glasses Relief minimalizuje tlak na okuliare pri nosení. Ergonomicky tvarované náušníky doplnené o polstrovanie z pamäťovej peny poľahky sadnú na uši, tlmia okolitý hluk a znižujú namáhanie a únavu aj pri dlhom čase používania.

Roccat Elo X 7.1 Air čierny

Špičková kvalita zvuku a zreteľná komunikácia

Precízne vyladené 50 mm neodymové meniče ponúknu čisté výšky, bohaté stredy a hlboké basy pre neopakovateľné herné zážitky a pôsobivú atmosféru. Frekvenčný rozsah tvorí 20 – 20 000 Hz. Mikrofón disponuje technológiou TruSpeak, ktorá zaistí, že váš hlas znie rovnako v slúchadlách ako v reálnom živote. Zároveň eliminuje statickosť a šum. Mikrofón je pre väčšie pohodlie používateľa odpojiteľný. Technológia Mic Monitoring zabezpečí, že počas komunikácie budete počuť vlastný hlas, čo zabráni zbytočnému kričaniu do mikrofónu.

Roccat Elo X 7.1 Air čierny

Dlhá výdrž

Batéria poskytne v porovnaní s inými bezdrôtovými headsetmi nadštandardnú výdrž24 hodín na jedno nabitie. Headset sa dodáva s 2 m nabíjacím káblom v balení. 
 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Zabudovaný mikrofón Áno
Frekvenčný rozsah (Hz) 20 - 20000 Hz
Štýl nosenia náhlavné
Typ headsetu herné
Bezdrôtové Áno
Konektor USB

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Roccat Elo X 7.1 Air čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené