Roccat Pyro TTC RED Switch US čierna


Rozhranie: USB 2.0, Podsvietenie: Áno, Podporovaný OS: Windows 8, Windows 10, Windows 7, Typ použitia: herné, Prevedenie: Káblové, Ergonomické prevedenie: Áno,


Cena 109,00 €

2,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Herná drôtová mechanická klávesnica Roccat Pyro RED Switch predstavuje vynikajúci zážitok pre skutočných herných nadšencov. Horná doska z brúseného hliníka predstavuje vyššiu odolnosť v spolupráci s kvalitnými mechanickými spínačmi TTC Red s optimalizovaným aktivačným bodom 2 mm, ktoré poskytnú životnosť 50 miliónov stlačení. Pýši sa RGB podsvietením so 16,8 miliónmi farieb a technológiou AIMO. Nechýba funkcia Anti-ghosting a Roccat Easy-Shift [+]. K zariadeniu ju pripojíte pomocou USB konektora. Klávesnica disponuje US lokalizáciou. Súčasťou balenia je odnímateľná opierka pre ruky.

Zrodená z ohňa

Klávesnica Roccat Pyro RED Switch s obľúbeným RGB podsvietením sa chváli mechanickými spinačmi s optimalizovaným aktivačným bodom 2,0 mm s rýchlou odozvou a pohodlným stláčaním aj pri vypätých herných súbojoch. Robustná predná doska z brúseného hliníka vás v spojení s odolnosťou kláves až 50 miliónov stlačení podrží v každej situácii. Nechýba ani technológia Roccat Easy-Shift[+] pre určenie sekundárnych funkcií kompatibilných kláves. Technológia AIMO zosynchronizuje kompatibilné produkty a poskytne svetelnú kompatibilitu hneď po vybalení z krabice bez nutnosti ďalšej rozsiahlej konfigurácie.

Roccat Pyro TTC RED Switch US čierna

Mechanické spínače a robustná konštrukcia

Mechanické spínače TTC Red Switch klávesnice Pyro s optimalizovaným aktivačným bodom 2,0 mm poskytnú presnú a rýchlu odozvu stisku každej klávesy s asistenciou funkcie Anti-ghosting, ktorá rozpozná a registruje každé individuálne sltačenie aj pri agresívnych štýloch hry. Klávesnica zabezpečí životnosť až 50 miliónov stlačení. Zosilnená vrchná doska z brúseného hliníka výrazne zvyšuje celkovú životnosť.

Roccat Pyro TTC RED Switch US čierna

Odnímateľná opierka rúk

Hernej klávesnici dodáva ergonomickosť odnímateľná opierka rúk dodávaná v balení, čím si môžete štýl hry prispôsobiť podľa seba. V prípade nutnosti pohodlného písania stačí opierku pripojiť, a tým zvýšite komfort a znížite únavu a namáhanie rúk.

Roccat Pyro TTC RED Switch US čierna

Roccat Easy-shift[+]

Roccat Easy-shift[+] pridáva ku hlavným klávesám vo WASD zóne sekundárne funkcie. Pre aktiváciu a rozšírenie príkazov stačí danú modifikačnú klávesnicu podržať a môžete si užívať sekundárnu funkciu kompatibilných kláves. Prostredníctvom aplikácie Roccat Swarm si túto funkciu poľahky prispôsobíte.

Roccat Pyro TTC RED Switch US čierna

Kľúčové vlastnosti klávesnice Roccat Pyro

  • Vrchná doska z brúseného hliníka
  • Vysokoprofilové klávesy s mechanickými spínačmi TTC Red
  • RGB podsvietenie kompatibilné s technológiou Roccat AIMO
  • US lokalizácia
  • Anti-ghosting
  • Roccat Easy-shift[+]
  • Odnímateľná opierka rúk

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Rozhranie USB 2.0
Podsvietenie Áno
Podporovaný OS Windows 8, Windows 10, Windows 7
Typ použitia herné
Prevedenie Káblové
Ergonomické prevedenie Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Roccat Pyro TTC RED Switch US čierna

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené