Rollei DF-S 310 SE skener na filmy a diapozitívy

  • Doprava zadarmo

Typ skenera: stolný, Automatický podavač: Nie, Rozlíš.opt.skenovania: 3600, Výstupná farebná hĺbka: 10 Viac info


Cena 99,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Skener negatívov a diapozitívov ROLLEI DF-S 310 SE pomôže oživiť vaše staré spomienky. Jednoduché ovládanie na 2,4 palcovom LCD displeji. Disponuje senzorom s rozlíšením 14 Mpx, ktorý umožní vytvoriť snímku v rozlíšení 3600 dpi. Rýchlosť skenovania je 20 snímok za minútu. Integrovaná pamäť o veľkosti 128 MB. Napájanie cez USB port alebo 5 V adaptér. Kompatibilný s OS Window a Mac. Fotografie ukladá na SD kartu s možnosťou následného prekopírovania cez rozhranie USB 2.0 do pc.

Oživte staré spomienky

So skenerom Rollei DF-S 310 SE oživíte svoje fotografie, ktoré ste zaznamenali ešte pred dobou digitálnych fotoaparátov. Vyberte svoje spomienky ukruté v diapozitívoch a negatívoch a pripomente si ich. Skener so 14 Mpix rozlíšením prinavráti krásu vašim záberom a používa snímanie jedným prechodom.

Pomocník

Skener má jednoduché ovládanie umiestnené na vrchnej časti. Veľký 2,4 palcový LCD displej umožní prezeranie fotografií v kvalitnom rozlíšení. Prezeranie a skenovanie fotografií nemusí prebiehať len doma. Vezmite si skener so sebou a pomôžte prinavrátiť krásu záberov aj vašim známym. Hmotnosť skeneru je len 276 gramov, a preto ho ľahko prenesiete. 

Pamäť

Integrovaná pamäť o veľkosti 128 MB uloží potrebné množstvo vašich snímok. Ak však potrebujete uložiť viac fotografií, stačí pripojiť pamäťovú kartu SD/SDHC s veľkosťou až do 32 GB. Fotografie si môžete prezrieť aj v počítači alebo na televíznej obrazovke, a to vďaka USB 2.0.

 

Skener ROLLEI DF-S 310 SE

  • Rozlíšenie: 3600 dpi

  • Rozhranie: USB 2.0, AV (3,5 mm jack)

  • Hmotnost: 276 g

  • Farba: čierna

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ skenera stolný
Automatický podavač Nie
Rozlíš.opt.skenovania 3600
Výstupná farebná hĺbka 10

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Rollei DF-S 310 SE skener na filmy a diapozitívy

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené