Rowenta vreckové vysávače

Vreckové vysávače nemeckej značky Rowenta patria medzi tie najobľúbenejšie a najpredávanejšie vysávače na trhu. Tieto výkonné, ale pritom tiché vysávače prinášajú lepšiu úroveň filtrácie vzduchu a hygieny do vašej domácnosti. Ponúkame modely vhodné pre alergikov i pre majiteľov domácich miláčikov.

Kategórie produktov

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.

O kategórii

 

Prečo práve vysávač značky Rowenta?

Rowenta prináša široké portfólio vysávačov, kde si môžete vybrať napríklad vysávače určené do domácností s alergikmi či osobami s dýchacími problémami alebo vysávače do domácností so zvieratkami pre majiteľov domácich miláčikov. Rowenta ponúka vreckové vysávače v rôznych cenových kategóriách, ale všetky modely spĺňajú vysoké štandardy na kvalitu a výkon. Ich výhodami sú:

  • Ergonomický a kompaktný dizajn, ktorý je zárukou jednoduchej manipulácie s vysávačom na všetkých druhoch povrchu.
  • Silný sací výkon a vysoká energetická účinnosť, a to vďaka technológii Effiwatts, ktorá pri nižšej spotrebe energie prináša rovnakú účinnosť vysávania.
  • Vysoká účinnosť filtrácie vďaka High Efficiency filtru, ktorý zachytí až 99,98 % prachu.
  • Vrecká Hygiene+ so samozatváracou klapkou, ktoré dlho vydržia a sú zárukou pohodlia a vysokej hygieny.
  • Garancia 10 rokov tzv. jednoduchej opraviteľnosti súvisí s prístupom Rowenty k servisu a likvidácii produktov. Produkty sú navrhované tak, aby sa dali ľahko opraviť, aby boli k dispozícii náhradné diely (to platí pre väčšinu produktov vyrábaných od roku 2012) a aby ich likvidácia bola čo najekologickejšia.

Ak ešte stále váhate, pozrite sa na vysávače Rowenta Silence Force. Ako už sám názov našepkáva, v tomto prípade ide o dokonalú kombináciu veľmi silného výkonu a extrémne tichého chodu (niektoré modely dosahujú hlučnosť iba 58dB, čo odpovedá bežnému rozhovoru). Vysávače Rowenta Compact Power  sú prísľubom dokonalej čistoty bez zbytočnej námahy vďaka jednoduchej manipulácii pri vysávaní, prenášaní i skladovaní vysávača. Pre tých, čo vysávajú často veľké plochy, budú zaujímavé vysávače Rowenta Power XXL s veľkokapacitnými zásobníkmi na prach.