RPG hry na PlayStation 5

Staňte sa aspoň na malú chvíľku rytierom, dobrodruhom či nadprirodzenou bytosťou a vžite sa do svojich nových rolí. S RPG hrami prežijete jedinečné a autentické zážitky, pričom vám garantujeme, že sa od svojej PS5 nebudete chcieť ani len odtrhnúť. Zažite čaro sveta fantázie ešte dnes!

Filtrovať

Cenové rozpätieHodnotenie

Vekové obmedzenie

Závadnosť obsahu

Lokalizácia

Potrebný internet

VR hra

PlayLink

Vymazať všetky filtre

V kategórii aktuálne zobrazujeme 3 produkty
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené

RPG hry pre PS5: Dobrodružstvo na inej úrovni

Role Playing Games, alebo RGP hry sú akýmsi fenoménom presahujúcim hranice času a priestoru. Pôvod RPG hier nájdeme v stolných hrách zo 70. rokov, pričom od tohto obdobia získavajú na popularite. EverQuest, Dark Age of Camelot či World of Warcraft sa stali doslova legendami populárnymi aj dnes. Fenomén menom RPG si na svojej PlayStation 5 určite musíte zahrať.

Ten najvernejší zážitok s RPG

Staňte sa na malú chvíľu hrdinom. To, akým smerom sa bude vyvíjať dej, je len vo vašich rukách. Preniknite s RPG do nových svetov, debatujte či nadväzujte nové priateľstvá s inými hráčmi. Ovplyvňujte fiktívny svet svojimi rozhodnutiami, zlepšujte svoje zručnosti alebo zväčšujte majetok.

Či už ste fanúšikom Xboxu, PlayStation, Nintenda alebo hráte hry na počítači, s RPG hrami jednoducho stratíte pojem o čase.

Tie najlepšie RPG na PS5

Anglicko v období 9. storočia, brutálne útoky nepriateľov, verbovanie nových jednotiek, vylepšovanie zbraní či prispôsobenie si vzhľadu hlavnej postavy. S hrou Assassin's Creed Valhalla sa nielenže zabavíte, ale objavíte aj vikingský spôsob boja.

S remasterovanou kompletnou edíciou Nioh Colleciton sa zas vydáte na cestu Japonskom v období Sengok. Kolekcia obsahuje hry Nioh Remastered - Complete Edition a Nioh 2 Remastered - Complete Edition.

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore