Ručné mixéry a šľahače

Pochutnajte si na lahodných koláčoch či zákuskoch ako z pravej cukrárne. Ručné mixéry a šľahače vám budú nápomocné pri šľahaní bielkov, miešaní koláčových zmesí či napríklad pri spracovaní rôznych krémov. K dispozícii sú aj modely s turbo rýchlosťou.

Kategórie produktov

Zobrazujeme 3 výsledky Použite filter pre spresnenie požiadaviek.

Tefal K1844404 Pancake Express

Tefal K1844404 Pancake Express

Novinka

Kuchynský doplnok, Typ doplnku: iné, Materiál: plast, Farba: priehľadná, Hmotnosť: 387 g


24,99 €

Hyundai HM708

Hyundai HM708

Novinka

Šľahač, Príkon: 400 W, Počet rýchlostí: 5, Pulzný spínač, Hnietenie, Šľahanie


25,13 €

Eta 2052 90000 Crema II biely

Eta 2052 90000 Crema II.0

Novinka

Šľahač, Príkon: 400 W, Počet rýchlostí: 5, Pulzný spínač, Nádoba súčasťou, Hnietenie, Šľahanie


56,95 €

O kategórii

Ručné mixéry a šľahače: Praktickí pomocníci 

Oslaďte si život sladkým koláčom alebo zákuskom aj u vás doma. Aby ste si prácu v kuchyni dostatočne uľahčili, budú ručné mixéry a šľahače nenahraditeľnými pomocníkmi. Pomôžu vám tak pri šľahaní tekutého cesta, krému, ale pomocou nich vyšľaháte z bielkov aj ten najjemnejší sneh. Oceníte aj ich jednoduché čistenie.

Súčasťou výbavy vybraných modelov je aj praktická nádobka na mixovanie a bohaté príslušenstvo ako napríklad hnetacie háky, ktoré sa hodia napríklad pri príprave kysnutého cesta. Maximálne možné otáčky zariadenia zas dosiahnete vďaka turbo funkcii niektorých modelov.

Ručné mixéry a šľahače nájdete dostupné s rôznym počtom rýchlostí. Vybrať si tak môžete ručné mixéry a šľahače s dvoma rýchlosťami až po ručné mixéry a šľahače so siedmimi rýchlosťami.

Ručný mixér či šľahač môže padnúť vhod aj ako praktický darček. Potešiť môžu aj ručné mixéry a šľahače s dopravou zdarma.