Saeco SM6685/00 GranAroma Deluxe

iF product design award 2022

iF product design award 2022

Ocenenie


Automatické espresso, Smart ovládanie mobilom, Maximálny prevádzkový tlak: 15 Bar, Mletá káva, Spôsob prípravy mliečnej peny: nádoba na mlieko, Objem vodného zásobníka: 1800 ml, Objem nádoby na kávové zrná: 300 g, Odvápňovací systém, Vstavaný displej, Samočistenie, Počet prednastavených nápojov: 18, Cappuccino 1 tlačidlom, Automatické vypnutie, Výška: 38,3 cm, Šírka: 26,2 cm, Hĺbka: 44,8 cm, Hmotnosť: 9 kg, Farba: strieborná. Viac info


Cena 1 009,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 20,18 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu a jedno ocenenie

Popis produktu

Automatický kávovar Saeco SM6685/00 GranAroma Deluxe umožní pripraviť až 18 rôznych kávových špecialít stlačením jediného tlačidla. Ponúka 6 používateľských profilov, 5" displej s pripojením na Wi-Fi.

 

Káva dokonale vyladená, presne podľa vašej chuti.

Vychutnajte si v pohodlí vášho domova kávu pripravenú na mieru vašim chuťovým pohárikom! Či už zatúžite po intenzívnom aromatickom Espresse, alebo po Cappuccine s bohatou vrstvou hodvábnej mliečnej peny, prípravu nápoja zahájite jediným dotykom na farebne podsvietenom displeji. Luxusný automatický kávovar Saeco GranAroma Deluxe kombinuje taliansku remeselnú zručnosť a použitie tých najmodernejších technológií. Má zabudovaný 5” displej, vďaka ktorému sa veľmi ľahko ovláda. Každý z 18 druhov kávových nápojov je znázornený pomocou zrozumiteľnej ikony a vďaka inovatívnej funkcii Coffee Equalizer™ si môžete intuitívne prispôsobiť rôzne parametre nápoja: jeho objem, intenzitu, teplotu, množstvo mlieka či mliečnej peny a mnoho ďalšieho. V ponuke nechýbajú ani tie najpopulárnejšie druhy kávy, ako sú Caffe Latte, Latte Macchiato, Americano, Flat White alebo Espresso Lungo. Svoje obľúbené nastavenia si môžete uložiť do pamäte prístroja, k dispozícii máte rovno 6 užívateľských profilov. Mlynčeky kávovaru sú vyrobené zo 100% keramiky, sú vysoko odolné a majú extra dlhú životnosť. Prístroj ponúka pripojenie k sieti WiFi pre ešte jednoduchšie používanie a údržbu. Čistí sa veľmi ľahko: sparovaciu jednotku je možné vybrať a umyť ju pod prúdom tečúcej vody, cyklus čistenia spustíte niekoľkými dotykmi na displeji a mliečny okruh sa automaticky čistí horúcou parou po každej šálke s mliekom.

3 benefity:

  • 18 druhov nápojov
  • intuitívny 5" displej s funkciou pripojenia k WiFi
  • 100% keramické mlynček

18 kávových nápojov 

Automatický kávovar Saeco GranAroma Deluxe vám umožní vychutnať si lahodné kávové nápoje chuťovo na nerozoznanie od tých z vašej obľúbenej kaviarne v pohodlí vášho domova. Je len na vás, či zatúžite po intenzívnej šálke Espressa, či lahodnej káve s dokonalou vrstvou hodvábnej mliečnej peny. Na výber máte 18 kávových nápojov, medzi ktorými nechýba Americano, Cappuccino, Latte Macchiato, Flat White alebo Caffe Latte. Každý nápoj si navyše môžete prostredníctvom prehľadnej dotykovej obrazovky upraviť presne tak, ako práve chcete. Kávovar disponuje aj špeciálnou voľbou na prípravu kávy do cestovného hrnčeka.

Farebný 5" dotykový displej

Inteligentný automatický kávovar Saeco GranAroma Deluxe sa ovláda mimoriadne ľahko vďaka luxusnému 5" dotykovému displeju. 18 kávových nápojov, ktoré prístroj ponúka, je prehľadne znázornené zrozumiteľnými farebnými ikonami. Každý si môže jednoducho vybrať nápoj podľa svojich preferencií a niekoľkými dotykmi si upraviť jeho objem, množstvo mliečnej peny a mnoho ďalšieho Obľúbené nastavenia je možné uložiť do pamäte prístroja a pripraviť ich jedným stlačením obrazovky.

Unikátna funkcia Coffee Maestro

Vďaka jedinečnej funkcii Coffee Maestro si môžete každý nápoj upraviť presne podľa vašich predstáv. Na výber máte 3 chuťové profily: Delicato, Intenso a Forte. Prispôsobiť je možné intenzitu kávy, celkový objem nápoja, množstvo mlieka a mliečnej peny, teplotu nápoja či dobu prípravy. Funkciu DoubleShot oceníte, pokiaľ máte chuť na dvojitú dávku kávy.

Prispôsobenie vašej chuti

Prispôsobenie kávových nápojov je vďaka funkcii Coffee Equalizer™ mimoriadne intuitívne a bezproblémové. Rôzne parametre nápoja, ako je jeho objem, teplota, intenzita, množstvo mlieka či mliečnej peny je možné upraviť niekoľkými dotykmi na displeji. Ľahko pripravíte nápoj podľa objemu vašej obľúbenej šálky či cestovného hrnčeka. Upraviť sa dá dokonca aj poradie, v ktorom do šálky príde káva a mlieko. Inteligentný systém prípravy Aroma Extract navyše reguluje prietok vody a odporúčané rozmedzie teplôt prípravy kávy medzi 90 a 98 ° C tak, aby ste z vašich kávových zŕn získali maximum chuti.

Technológia LattePerfetto a funkcia LatteDuo

Automatický kávovar Saeco GranAroma Deluxe je vybavený technológiou LattePerfetto, ktorá zaručuje dokonale hodvábnu konzistenciu a lahodnú chuť mliečnej peny. Vaše nápoje s mliekom ako Cappuccino a Latte Macchiato budú chutiť perfektne. Funkcia LatteDuo umožňuje pripraviť dva nápoje s mliekom naraz a skrátiť dobu prípravy na minimum.

Pripojenie k WiFi 

O dokonalú chuť vašej kávy a maximálne ľahké používanie prístroja sa starajú tie najmodernejšie technológie. Automatický kávovar Saeco GranAroma Deluxe disponuje pripojením k sieti WiFi. Softvér kávovaru sa pravidelne aktualizuje, zbiera údaje o vašom spôsobe používania kávovaru a prispôsobuje sa mu. Ak je to potrebné, ponúkne vám informácie o dostupnosti príslušenstva u miestnych predajcov.

100% keramické mlynčeky

Automatický kávovar Saeco GranAroma Deluxe využíva vysoko odolné mlynčeky zo 100% keramiky. Sú mimoriadne presné, neprehrievajú sa a za žiadnych okolností nijako nemenia chuť kávových zŕn. Kávoví experti ocenia 12 možností nastavenia hrubosti mletia.

Užívateľské profily

Všetky parametre vašich obľúbených kávových nápojov si môžete uložiť do pamäte prístroja a nápoje potom pripravovať jediným stlačením tlačidla na dotykovej obrazovke. K dispozícii máte 6 užívateľských profilov, napríklad pre každého člena domácnosti alebo pre vaše časté návštevy. Vašu rannú kávu aj popoludňajšiu šálku kávy s mliekom pripravíte ľahšie ako kedykoľvek predtým.

Sila kávy s DoubleShot

Vďaka funkcii DoubleShot môžete jednoducho zdvojnásobiť silu kávového nápoja, pokiaľ práve túžite po extra dávke kofeínu. Silnejšiu kávu pripravíte vďaka nastaveniu v Coffee Equalizer™ alebo voľbou kávového profilu Forte v ponuke Coffee Maestro. Silnejšia káva však nikdy nebude nepríjemne horká.

Vždy čerstvá aróma kávy 

Automatický kávovar Saeco GranAroma Deluxe je navrhnutý tak, aby pomáhal vaše kávové zrná udržať čerstvé a voňavé. Je vybavený špeciálnym Aróma uzáverom, ktorý zrná v prístroji chráni a navyše prispieva k zníženiu hluku pri mletí.

Filter AquaClean

Prístroj využíva vodný filter AquaClean, ktorý preukázateľne spomaľuje tvorbu vodného kameňa a spoločnosť Philips si ho nechala patentovať. Keď filter vymeníte v okamihu, keď vás na to kávovar upozorní, nebudete musieť z prístroja odstraňovať vodný kameň až do ďalších 5000 šálok.*

Funkcia HygieSteam

Po každej šálke kávy s mliekom sa automaticky spúšťa čistenie mliečneho okruhu. Automatický kávovar Saeco GranAroma Deluxe využíva funkciu HygieSteam, ktorá zaisťuje precízne čistenie za pomoci prúdu hygienickej pary. Týmto spôsobom je možné odstrániť 99,99 % mikroorganizmov**. Prístroj bude kedykoľvek pripravený na ďalšiu šálku kávy.

Jednoduché čistenie a údržba

Aj pri častej príprave mliečnych kávových nápojov je čistenie kávovaru ľahké. Dôkladné čistenie zahájite niekoľkými dotykmi na obrazovke. Mliečny okruh sa navyše čistí automaticky po každom nápoji s mliekom vďaka funkcii HygieSteam.

Sparovacia jednotka

Perfektný stav sparovacej jednotky kávovaru je nesmierne dôležitý pre dlhodobý špičkový chod prístroja. Čistenie sparovacej jednotky Saeco GranAroma Deluxe je veľmi jednoduché: je plne vyberateľná a je možné ju jednoducho prepláchnuť pod prúdom tečúcej vody.

* Založené na 8 výmenách filtrov, ako je uvedené na prístroji. Skutočný počet šálok závisí od zvolených variantov kávy a frekvencie umývania a čistenia.
** na súčastiach, ako je karafa na mlieko, 99,9999 % mikroorganizmov na základe laboratórnych testov a odstránení baktérií E. coli a S. aureus.
 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Objem vodného zásobníka 1800 ml
Typ kávovaru Espresso - plnoautomat
Objem nádoby na kávové zrná 300 g
Počet teplotných nastavení 3
Smart (ovládanie mobilom) Áno
Prednastavené programy Áno
Cappuccino 1 tlačidlom Áno
Počet užívateľských profilov 6
Počet prednastavených nápojov 18

Návody a manuály

Ocenenie a hodnotenia produktov

iF product design award 2022

iF product design award 2022

Ocenenie

5,0 / 5

1 recenzia Saeco SM6685/00 GranAroma Deluxe

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Štefan

29. 12. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Vynikajúca káva

Perfektné ovládanie