Saeco GranAroma SM6580/00 automatické espresso

  • Doprava zadarmo

Saeco GranAroma SM6580/00

Saeco GranAroma SM6580/00

Red dot winner 2022


Automatické espresso, Maximálny prevádzkový tlak: 15 Bar, Spôsob prípravy mliečnej peny: nádoba na mlieko, Objem vodného zásobníka: 1800 ml, Objem nádoby na kávové zrná: 300 g, Odvápňovací systém, Vstavaný displej, Samočistenie, Počet prednastavených nápojov: 14, Cappuccino 1 tlačidlom, Výška: 44,8 cm, Šírka: 26,2 cm, Hĺbka: 38,3 cm, Hmotnosť: 9 kg. Viac info


Cena 749,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 15,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

97.5% Kvalita
Výborná

95% Hodnota za peniaze
Výborná

8 + nakupů

Zobraziť 8 recenzií a jedno ocenenie

Popis produktu

Automatické espresso Saeco GranAroma SM6580/00 disponuje 3 predvoľbami chuti s funkciou CoffeeMaestro. Stisknutím jedného tlačidla si jednoducho pripravíte až 16 lahodných nápojov. Inteligentný systém Aroma Extract pre prípravu kávy dokáže dosiahnuť optimálnu rovnováhu medzi teplotou prípravy a extrakciou arómy, pretože udržuje teplotu vody v rozmedzí 90 až 98 °C. Interaktívny sprievodca neobmedzeným prispôsobením nápojov vďaka funkcii Coffee Equalizer™. Upravte si kávu podľa svojich predstáv. Veľká uzavretá nádoba na kávové zrná prijme až 300 g čerstvých kávových zŕn.

Saeco GranAroma SM6580/00

  • 3 predvoľby chuti s funkciou CoffeeMaestro
  • HygieSteam: automaticky odstráni až 99 % mikroorganizmov
  • 20 000 šálok tej najlepšej kávy vďaka odolným keramickým mlynčekom
  • Stisknutím jedného tlačidla pripravíte až 16 lahodných nápojov

Káva dokonale vyladená, presne podľa vašej chuti.

To najťažšie na príprave kávy s automatickým kávovarom Saeco GranAroma bude rozhodovanie, na akú kávu máte práve chuť. Na výber máte 14 rôznych kávových špecialít vrátane univerzálne obľúbených nápojov ako je Espresso, Americano, Cappuccino, Latte Macchiato, Ristretto, Café Crema, Espresso Lungo, Espresso Macchiato, Café au Lait alebo Flat White ... možností je skrátka veľa. Každý nápoj si navyše môžete prispôsobiť presne podľa vašej aktuálnej nálady alebo podľa veľkosti vášej obľúbenej šálky. Jedinečné funkcie CoffeeMaestro a Coffee Equalizer™ vám umožnia vyladiť si každý nápoj do posledného detailu a určiť si intenzitu kávy, teplotu nápoja, objem vody aj mlieka a dokonca aj poradie, v ktorom do hrnčeka prídu. Ak si nedokážete predstaviť jazdu v aute bez horúceho nápoja, obľúbite si aj špeciálnu funkciu na cestovný hrnček. Tie najobľúbenejšie nastavenia si môžete prostredníctvom dotykového displeja komunikujúceho v slovenskom jazyku ľahko uložiť do pamäte prístroja. Kávovar má 4 užívateľské profily a extra profil pre hosťa. Skvelá je aj funkcia LatteDuo, vďaka ktorej môžete pripraviť hneď dva nápoje naraz. Čistenie prístroja je rovnako jednoduché ako jeho používanie, mliečny systém sa automaticky čistí hygienickou horúcou parou po každej príprave mliečneho nápoja a varná jednotka kávovaru je odnímateľná pre jednoduché umývanie pod prúdom tečúcej vody. Prístroj využíva patentované vodné filtre AquaClean, ktoré spoľahlivo spomaľujú usadzovanie vodného kameňa.

100% keramické mlynčeky

Automatický kávovar Saeco GranAroma využíva extra odolné mlynčeky zo 100% keramiky, ktorá je pre mletie kávy perfektným materiálom. Vďaka tomuto materiálu skvele fungujú, majú mimoriadne dlhú životnosť a neprehrievajú sa, takže nijako nemenia chuť ani arómu kávových zŕn. Prístroj zvládne pripraviť najmenej 20 000 šálok kávy vo výnimočnej kvalite. Požadovanú hrubosť mletia si môžete kedykoľvek sami zvoliť, na výber máte z 12 rôznych nastavení. Testované talianskym laboratóriom Centro Studi Assaggiatori - talianski ochutnávači kávy potvrdzujú, že prístroj Saeco pripraví každý typ zrna v požadovanej vysokej kvalite.

14 druhov nápojov

Na akú šálku kávy ste práve v tento okamih naladený? Prístroj ponúka pestrú škálu rôznych nápojov od známych a obľúbených typov, ako je lahodné Espresso, Coffee, Americano alebo veľmi obľúbené Cappuccino či Latte Macchiato s bohatou vrstvou hodvábnej mliečnej peny. Ďalšou možnosťou je napríklad Ristretto, Café Crema, Espresso Lungo, Espresso Macchiato, Café au Lait, Flat White a talianske Cappuccino. Prístroj má samostatné nastavenie na prípravu mliečnej peny, horúceho mlieka, horúcej vody alebo špeciálnu a praktickú voľbu na prípravu nápoja do cestovného hrnčeka.

Funkcia LatteDuo

Jedno stlačenie tlačidla - dve šálky kávového nápoja. Funkciu LatteDuo oceníte, ak často pijete kávu v dvojici. V jednom kroku pripravíte dve porcie vášho obľúbeného nápoja, a to aj pokiaľ nedáte dopustiť na mliečne špeciality typu Cappuccino alebo Latte Macchiato.

Farebný dotykový displej

Automatický kávovar Saeco GranAroma vám v priebehu niekoľkých okamihov vytvorí vašu vlastnú perfektnú šálku kávy presne podľa vašich predstáv. Má dotykový displej s farebným podsvietením a komunikuje s vami plynule v slovenskom jazyku. Jeho ovládanie je tak senzačne jednoduché a intuitívne. Svoje obľúbené nastavenia si navyše môžete ľahko uložiť do pamäte kávovaru a prístroj si ich pre ďalšie používanie zapamätá za vás.

Prispôsobenie vašej chuti

Doprajte vám aj vašim hosťom presne takú šálku kávy, po akej práve túžia a na akú majú chuť. Umožnia vám to inovatívna funkcia Coffee Equalizer™, ktorá umožňuje pokročilé nastavenie parametrov pripravovaného kávového nápoja a prispôsobenie jeho intenzity, objemu, teploty, chuti aj objemu mliečnej peny. Môžete si dokonca zvoliť aj poradie, v ktorom do šálky príde káva a mlieko. Môžete si tak napríklad prichystať perfektný kávový nápoj presne v objeme vašej obľúbenej šálky alebo termohrnčeka. Kompletné ovládanie prebieha prostredníctvom intuitívneho dotykového displeja a je veľmi jednoduché. Prístroj Saeco GranAroma je vybavený systémom Aroma Extract, vďaka ktorému sa teplota udržiava v odporúčanom rozmedzí 90 až 98 ° C a precízne reguluje distribúciu vody kávovarom. Vďaka tomu zakaždým získa z vašich kávových zŕn maximum chuti a arómy.

Coffee Maestro

Automatický kávovar Saeco GranAroma ponúka takmer nekonečné možnosti nastavenia prípravy kávy, a preto si môžete vždy dopriať kávu pripravenú presne podľa vašich osobných preferencií a nálady. Jednoducho si zvoľte chuťový profil Delicato, Intenso alebo Forte. Ďalej môžete upraviť intenzitu nápoja, jeho objem a množstvo mliečnej peny a teplotu nápoja.

Intenzita kávy s DoubleShot

Cítite, že práve potrebujete silnejšiu kávu? Nie je problém! S automatickým kávovarom Saeco GranAroma si prípravu šálky môžete vždy prispôsobiť vašim aktuálnym chutiam. Jednoducho si zvoľte úroveň intenzity kávy Delicato, Intenso alebo Forte.

Užívateľské profily

Chute každého z nás sú jedinečné, a v prípade kávy to platí dvojnásobne. Automatický kávovar Saeco GranAroma preto ponúka 4 užívateľské profily, vďaka ktorým si môžete uložiť do pamäte prístroja vaše obľúbené kávové nastavenia - napríklad preferovaný nápoj každého člena domácnosti, častých návštev alebo nastavenie na váš obľúbený hrnček alebo termohrnček. Kompletné ovládanie prístroja prebieha prostredníctvom intuitívneho dotykového displeja.

LattePerfetto

Patríte medzi milovníkov nápoja Latte Macchiato a chcete si doma pripravovať kávu s dokonale nadýchanou lahodnou mliečnou penou? Saeco GranAroma je pre vás ten pravý kávovar. Je vybavený funkciou LattePerfetto, ktorá zaisťuje dvojité penenie mlieka a precíznu distribúciu hodvábnej mliečnej vrstvy do pripravenej šálky. Karafu na mlieko môžete bez obáv skladovať aj v chladničke.

Vždy čerstvá aróma kávy

Automatický kávovar Saeco GranAromašpeciálne navrhnutý uzáver kávovaru, ktorý na prístroj tesne prilieha a pomáha tak udržať vaše kávové zrná dlho čerstvé a so skvelou vôňou. Tlmí tiež hluk mlynčekov pri mletí pre vaše väčšie pohodlie.

Filter AquaClean

Pre perfektný chod vášho automatického kávovaru je prístroj treba pravidelne odvápňovať. Saeco GranAroma využíva patentované vodné filtre AquaClean, ktoré tvorbu a usadzovanie vodného kameňa výrazne spomaľujú, aby vám prácu maximálne uľahčil. Zariadenie po celú dobu monitoruje aktuálny stav filtra a na nutnosť jeho výmeny vás automaticky upozorní. Pri pravidelnej výmene filtrov nemusíte z prístroja odstraňovať vodný kameň až do 5000 šálok kávy.*

Funkcia HygieSteam

Po každej príprave šálky kávy s mliekom alebo mliečnou penou kávovar automaticky spustí čistenie okruhu mlieka, a to vďaka praktickej funkcii HygieSteam. Čistenie je mimoriadne účinné vďaka silnému prúdu hygienickej pary a dokáže zlikvidovať až 99,99% mikroorganizmov. ** Vy si tak môžete pravidelne dopriať vaše obľúbené kávové nápoje v tej najvyššej kvalite.

Jednoduché čistenie a údržba

Mliečny systém sa automaticky čistí vďaka pokročilej funkcii HygieSteam, ktorá k jeho ošetreniu využíva horúcu paru. Prístroj vás navyše sám upozorňuje na nutnosť výmeny filtra vodného kameňa a automaticky sa preplachuje. Vždy je tak pripravený na prípravu ďalšej šálky kávy so skvelou chuťou.

Varná jednotka

Pre správne fungovanie a dlhú životnosť prístroja je nutné varnú jednotku kávovaru udržiavať v špičkovom stave. Automatický kávovar Saeco GrandAroma vsádza na premyslenú konštrukciu s odnímateľnou varnou jednotkou, vďaka ktorej ju môžete ľahko opláchnuť pod prúdom tečúcej vody.

* Skutočný počet šálok závisí na zvolených druhoch kávy a frekvencii vyplachovania a čistenia.

** 99,9999% mikroorganizmov na základe laboratórnych testov.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Objem vodného zásobníka 1800 ml
Typ kávovaru Espresso - plnoautomat
Objem nádoby na kávové zrná 300 g
Počet teplotných nastavení 3
Smart (ovládanie mobilom) Nie
Prednastavené programy Nie
Cappuccino 1 tlačidlom Áno
Počet užívateľských profilov 5
Počet prednastavených nápojov 14

Návody a manuály

Ocenenie a hodnotenia produktov

Saeco GranAroma SM6580/00

Saeco GranAroma SM6580/00

Red dot winner 2022

5,0 / 5

8 recenzií Saeco GranAroma SM6580/00 automatické espresso

97.5% Kvalita
Výborná

95% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Miloš

2. 1. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


  • Veľa možností uloženia profilov, ľahká údržba, cistenie , jednoduch obsluha s usmernenie priamo na displeji

Miroslava

2. 1. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Davkovanie mlieka

Silvia

20. 12. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Kvalitny tovar za prijatelnu cenu.


Marek

11. 10. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • všetko
  • ta hadička na mlieko je super že ide cez kávovar a nie osobne..

sme zatiaľ veľmi spokojný. a môžem len odporučiť..