Saeco SM8780/00 Xelsis Deluxe


Automatické espresso, Maximálny prevádzkový tlak: 15 Bar, Mletá káva, Spôsob prípravy mliečnej peny: nádoba na mlieko, Objem vodného zásobníka: 1700 ml, Objem nádoby na kávové zrná: 450 g, Odvápňovací systém, Vstavaný displej, Počet prednastavených nápojov: 22, Cappuccino 1 tlačidlom, Výška: 39,6 cm, Šírka: 28,7 cm, Hĺbka: 48,7 cm, Hmotnosť: 11 kg, Farba: čierna. Viac info


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Automatický kávovar Saeco SM8780/00 Xelsis Deluxe s pokročilým 5,4" farebným dotykovým displejom pre tie najlepšie kávové zážitky. Ponúka 22 druhov káv a 6 osobných profilov.

Saeco SM8780/00 Xelsis Deluxe 

  • Príprava až 22 lahodných nápojov
  • Technológia BeanMaestro automaticky upravuje nastavenia varenia kávy
  • Vstavané Wi-Fi pripojenie
  • Farebný dotykový displej s vysokým rozlíšením
  • HygieSteam udržiava váš stroj výkonný

22 chutných nápojov

Objavte svet kávy, ktorý poteší každú chuť a zodpovedá akejkoľvek nálade, vyberte si z ponuky až 22 lahodných nápojov. Od známejších druhov ako Espresso a Cappuccino až po špeciálne kávy ako talianske Espresso Macchiato a Flat White. Jediným dotykom si pripravte jednu alebo dve porcie svojej obľúbenej kávy vrátane cappuccina či latte macchiato. Externá karafa na mlieko s technológiou LattePerfetto technology vytvára hustú mliečnu penu s jemnou, hodvábnou textúrou.

BeanMaestro & CoffeeMaestro

BeanMaestro automaticky upraví nastavenia, aby ste získali tú najlepšiu chuť a arómu z vami vybraných kávových zŕn. Jednoducho vyberte typ a praženie zŕn a zvyšok nechajte BeanMaestro. Bez námahy si prispôsobte svoju dokonalú šálku pomocou CoffeeMaestro. Jednoducho si vyberte požadovaný chuťový profil z 3 predvolieb - Delicato, Intenso, Forte. Prístroj automaticky upraví nastavenia varenia, ako je sila, objem kávy a čas predmáčania, aby vám naservíroval tú správnu chuť.

Užívateľské profily a WiFi pripojenie

Vlastné obľúbené kávy každého používateľa je možné uložiť až do 6/8 užívateľských profilov, aby ste si ich mohli okamžite vybrať na dotykovom displeji s vysokým rozlíšením. Jednoducho si prispôsobte každý profil až do najmenších detailov. Zariadenie obsahuje vstavané pripojenie Wi-Fi, aby sa zaistilo, že sa neprehliadne žiadna časť procesu. Pravidelné aktualizácie sú založené na softvérových vylepšeniach a strojovom učení, pričom sa vždy snažia zlepšiť a obohatiť vaše skúsenosti a pomôcť vám dostať zo svojho kávovaru to najlepšie.

100 % keramické mlynčeky

Najlepšie chute a arómy získate z bôbov pomocou tohto najodolnejšieho mlynčeka. Mlynček je vyrobený zo 100 % keramiky, aby bol výnimočne tvrdý a presný a aby vydržal minimálne na 20 000 šálok lahodnej, čerstvo namletej kávy. Jednoducho si nastavte mlynček podľa svojej chuti pomocou 12 úrovní. Priehľadná nádoba AromaSealbean v hornej časti prístroja vystaví vaše najlepšie kávové zrná. Zásobník uchováva až 450 g čerstvých kávových zŕn so špeciálnym tesnením, ktoré zaisťuje dlhotrvajúcu čerstvosť.

AquaClean filter

AquaClean je patentovaný vodný filter navrhnutý tak, aby zlepšoval kvalitu vašej kávy čistenou vodou a predchádzal tvorbe vodného kameňa v zariadení. Pravidelnou výmenou filtra pripravíte až 5 000 šálok bez odstraňovania vodného kameňa. Technológia HygieSteam technology udržuje váš stroj výkonný vďaka inovatívnemu systému čistenia, ktorý automaticky odstráni 99,9 % mikroorganizmov.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Objem vodného zásobníka 1700 ml
Typ kávovaru Espresso - plnoautomat
Objem nádoby na kávové zrná 450 g
Počet teplotných nastavení 3
Smart (ovládanie mobilom) Nie
Prednastavené programy Áno
Cappuccino 1 tlačidlom Áno
Počet užívateľských profilov 6
Počet prednastavených nápojov 22

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Saeco SM8780/00 Xelsis Deluxe

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Terézia

7. 3. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca